בעיות ידועות במכשיר LG G4 ודרכי טיפול

השדרוגים שנעשו למכשיר האלגי גי4 (LG G4) מדהימים, שדרוג למעבד 6 הליבות והדבקות וסוללה חיצונית נותנת פיתרון למשתמשים רבים, מכשיר הסמארטפון הזה הינו מכשיר הדגל של חברת LG ומתיימר להיות מכשיר הכל יכול.
עיצוב המכשיר שומר על סגנון הדגם הקודם שלו LG G3 עם גב מעוגל ואפילו מסך מעוגל מעט.
אחד היתרונות הגדולים של המכשיר הינו האפשרות להרחיב את שטח האחסון והפעם ותוספת של עד 128GB, בנוסף הסוללה הנשלפת עוזרת למשתמשים רבים וחוסכת ביקורים במעבדות לצורך החלפת סוללה שניתנת לביצוע על ידי המשתמש.

אחרי ששיבחנו את המכשיר גם ל LG G4 כמו לכל סמארטפון או טאבלט אחרים יש את הבעיות שלו להלן בעיות ידועות במכשיר LG G4 .

LG G4
(שימו לב! לא לכל מכשירי הLG G4 יש את כל הבעיות האלה, יכול להיות שתיהיה רק בעיה אחת מהבעיות שנרשום או אפילו אף אחת מהן)


בעיה במסך המגע (בטאצ)

LG-G4-תפריט שירות

בעיות מסך המגע במכשיר ה LG G4 הינה בעיה מעצבנת אשר פגעה ברוב המשתמשים ברשת שדיווחו על התקלה הזאת, המסך של המכשיר לא מרגיש נגיעות קטנות כמו שצריך ובמיוחד החלקות, לפעמים גם מדווחים על עיכוב בהקלדה שבעצם לוקח זמן קצת עד שהמכשיר זיהה שהקלדנו אות כלשהיא, ישנם משתמשים שדיווחו על איזורים שלמים על המסך בעיקר באיזור העליון שפשוט לא עובדים כמו שצריך מה שגורם להם להתקשות להוריד את מסך ההתראות במכשיר.

עכשיו במבצע! מגן זכוכית למסכי LG רק ב15 ש"ח!

לדגמי G3 G4 ו - G5

מגן זכוכית למסכי LG G3 G4 G5.
מגן מסך איכותי בעובי 0.3 מ"מ ששומר על המסך משריטות ולפעמים משבר רציני.

מגן זכוכית לאל גי LG

פתרונות פוטנציאלים

# כדי לבדוק אם אתם מנויים בתקלה הזאת של בעיית המגע במסך תפתחו את החייגן במכשיר ותקלידו

277634#*#
או
3845#*815#
שימו לב המספרים 815 הם מספר הדגם, במידה ומספר הדגם שלכם שונה יש להקליד את מספר הדגם שלכם

לכו לבדיקת מכשיר (Device Test) > תפריט שרות (Service Menu) >בדיקה ידנית (Manual Test) > בדיקת מסך מגע (Touch Draw Test) > ידני (Manual). לאחר מכן אתם יכולים לגעת במסך, לנסות את כל סוגי הנגיעות כגון מגע קצר, החלקה קצרה מאוד, החלקה איטית, החלקה מהירה וכן הלאה, תחפשו ותבדקו אם יש החלקות או נגיעות שלא עברו כמו שצריך למכשיר על ידי כך שתראו שחסר סימון אדום איפה שנגעתם.

# אם לא הצלחתם להכנס לתפריט השירות מכל סיבה שהיא תוכלו להוריד את האפליקציה Multitouch Test מהחנות של גוגל ולבצע בדיקה דומה.

# בנוגע לעיכובים בהקלדה חברת LG אמורה לתקן את הבעיה הזאת העדכון הגירסא הקרוב, פיתרון פוטנציאלי הינו להוריד מקלדת מגורם חיצוני מהחנות של גוגל, למרות שיש משתמשים שמדווחים שגם מקלדות חיצוניות נתקעות לפעמים, במידהו לא תצליחו לעדכן גירסא ניתן לבצע עדכון עצמאית או לפנות למעבדת תיקנתי לקבלת פיתרון אפשרי לתיקון מכשיר LG G4 שלכם

# משתמשים רבים במכשיר ה LG G4 מצאו שניתן לפתור או לפחות להפחית משמעותית את בעיית הטאצ באמצעות סימון וי על אפשרות בהגדרות מפתחים, על מנת לבצע את זאת פעלו כך: הכנסו להגדרות )Settings) > כללי (General) > אודות הטלפון (About Phone) > מידע על תוכנה (Software Info) ועכשיו ליחצו על Build Number מספר רב של פעמים עד שיקפוץ הודעה שתגיד לכם שהפכתם למפתחים ופתחת אפשרות נוספת בהגדרות. כעת חזרו להגדרות והכנסו לאפשרויות מפתחים, שם תפעילו את Force GPU Rendering והתקוו שיהיה טוב.

# לחלק מהמשתמשים שיש להם מגן מסך עבה או מגן זכוכית עבה אמרו שהסרה של המגן פתר להם את הבעיה.

# לאלה שמדווחים על חלקים שלמים במסך שלא מגיב, נשמע כמו בעית חומרה שניתן לטפל בא באמצעות החלפת מסך


בעית נורית התראות

התראות

משתמשים רבים מדווחים על כך שהנורית של ההתראות נדלקת אפילו שאין שום התראה או ממשיכה להדלק לאחר שקראנו או כיבינו את ההתראה, הנורית ממשיכה להבהב לפעמים סתם.

פיתרון פוטנציאלי

# הבעיה הזאת מוכרת גם בדגמים ישנים יותר של LG אפילו שהוציאו עדכון לוליפופ 5.0, משתמשם של הפורום המוכר XDA Developer מצא פתרון שמטפל בבעיה הזאת באמצעות התקנת אפליקציה של שעון מאתר שלהם (לחצו כאן). שימו לב הבעיה אינה קשורה לשעון של המכשיר אך באמצעות התקנה של השעון הנ"ל תוכלו לטפל בבעיה הזאת.

# אם תרצו לבדוק מאיפה התקלה מגיעה בדרך כלל זה מגיע מאפליקציות שהורדתם שאחראיות על הודעות פרטיות כמו וואטסאפ או פייסבוק, ניתן למחוק את האפליקציה כדי לבדוק אם בעית הנורית ממשיכה, אבל זה לא מתקן את הבעיה זה רק כדי לראות מי אחראי לה. עדכון מ LG או מהאפליקציה תתקן את הבעיה הזאת.

# במידה והאפליקציה של השעון לא עזרה לכם והנורית של ההתראות ממש מציקה לכם ניתן לכבות אותה דרך ההגדרות. הכנסו להגדרות > צלילים והתראות > LED של התראות וכבו אותו.


בעיה עם מכשיר שנתקע לפעמים

17zpv2ifjcfdqjpg[1]

בעוד שרוב מחזיקים המכשיר LG G4 שמחים מאוד מהביצועים של המכשיר, ישנם משתמשים שמתלוננים על איטיות בהדלקת המכשיר כאשר נוגעים פעמיים כדי שהמסך ידלק וגם כאשר עוברים מאפליקציה אחת לאפליקציה אחרת יש עיכוב מורגש דבר שלא אמור לקרות במכשיר כזה חזק.

פתרון פוטנציאלי

# בנוגע לבעיית ההתעוררות במגע של המכשיר מומלץ להוריד את האפליקציה Greenify מחנות האפליקציות של גוגל, באפליקציה הזאת תוכלו לראות איזה אפליקציות יכולות להעיר את הטלפון וניתן לשנות את ההגדרות של האפליקציות האלה כך שזה אמור לעזור להאיץ את בעיית האיטיות בהתעוררות המכשיר.

# גורם שיכול להיות אחראי על מכשיר שמגיב לאט בכללי יכול להיות אפליקציה שהורדתם או משהו בעייתי אחר, מומלץ להכניס את המכשיר למצב בטוח ולבדוק אם הבעיה ממשיכה גם במצב בטוח, במידה והבעיה לא ממשיכה במצב בטוח מומלץ למחוק את האפליקציות האחרונות שהורדתם כי הם כנראה הבעיה אבל במידה וזה אכן ממשיך עליכם לבצע איפוס למכשיר, למרות שאיפוס עושים במקרה הכי גרוע כי אם תאפסו תאבדו את כל התוכן שיש לכם אז מומלץ לגבות לפני. על מנת להכניס את הLG G4 למצב בטוח ראו בהמשך העמוד הוראות ביצוע.

# למכשיר ה LG G4 שלכם יש מאפיינים רבים כמו עבודה ב2 חלונות בו זמנית התראה חכמה ועוד כל מיני פיצפקס, מומלץ לכבות את כל מה שאתם לא משתמשים בו על מנת להאיץ את רמת הביצועים של המכשיר.


בעיות טעינה ב LG G4

 בעיות טעינה ב LG

 

LG G4 הוא מכישר אשר יש לו יכולות טעינה מהירות במיוחד אך למשתמשים רבים מהירות ההטענה אינה מה שציפו לו, מחזיקי מכשיר הLG מחשבים פיתרון לטעינה מהירה ביותר

פיתרונות פוטנציאלים

# בעוד שהוכרז שמכשיר ה LG G4 מגיע עם תמיכה בטעינה מהירה במיוחד של חברת קואלקום, המטען שמגיע בקופסא יחד עם המכשיר לא תומך בטכנולוגיה המדוברת. אבסורד!!! ולכן כנראה שאם הרגשתם שאין שינוי גדול במהירות ההטענה, זאת הסיבה.

# משתמשים אבים התלוננו שגם אחרי שקנו מטען יחודי שתומך בטכנולוגיה המהירה לא הרגישו בהבדל ולא הצליחו לנצל את היכולות של מכשיר ה LG G4 להטען מהר. (שם הטכנולוגיה הינו Qualcomm QuickCharge 2.0) חפשו באינטרנט מטען שתומך בטכנולוגיה.

# הטעינה איטית הרבה יותר כאשר המסך של הטלפון שלכם דלוק, לכן מומלץ לכבות את המסך ולא להשתמש במכשיר עד שהטעינה מסתיימת.


בעיה עם מכשיר מתחמם

LG-G4-מתחמם

משתמשים רבים מתלוננים על כך שמכשיר ה LG G4 שלהם מתחמם מאוד אפילו שאין שום שימוש אינטנסיבי בו אלה פעולות פשוטות בלבד.

פתרונות פוטנציאלים

# הכנסת המכשיר למצב חיסכון סוללה כאשר המכשיר חם יעזור לו להתקרר מהר יותר

# אם יש לכם מגן חיצוני על הטלפון מומלץ להוריד אותו לפני שמשחקים או משתמשים במכשיר וגורמים לו להתאמץ.

# תנו למכשיר להתקרר לפני שאתם ממשיכים לעשות את מה שעשיתם (מומלץ לבריאות שלו)

# הכניסו את המכשיר למצב בטוח, תבדקו אם המכשיר עדיין מתחמם, במידה ולא הסירו את האפליקציות האחרונות שהתקנתם ותקווה שזה יעזור, במידה ועדיין לא עזר מומלץ לבצע איפוס למכשיר. על מנת להכנס למצב בטוח ראו הוראות בהמשך.


בעיות בהרצת סרטונים באמצעות הגלריה

וידאו לא עובד ב LG

בעיה נפוצה שעלתה מרוב התגובות שקיבלנו למאמר, אנשים אומרים שלא מצליחים להריץ סרטונים במכשיר LG G4 וגם LG G3

VLC_Media_Playerפתרונות פוטנציאלים

התקנת אפליקציה VLC for Android.

לחץ על התמונה להתקנת האפליקציה מחנות ה PLAY STORE

 


בעיות חיבוריות WIFI ובלוטוט

בעיות באינטרנט אלחוטי LG

בעיית חיבוריות לאינטרנט או לבלוטוט הינה בעיה ידוע אצל כל המכשירים החדשים, ניתן לבצע את השלבים הבאים על מנת לטפל בבעיה

POTENTIAL SOLUTIONS

פתרונות פוטנציאלים

בעיות חיבור לאינטרנט אלחוטי

# כבו את הראוטר שלכם וגם את מכשיר הסלולר וחכו דקה לפני שאתם מדליקים שוב

# הכנסו להגדרות האינטרנט האלחוטי ולחצו על הרשת המוכרת לכם ולחצו על שכח על מנת לשכוח את החיבור ולהתחבר מחדש

# בדקו את רמת השימוש בערוץ האינטרנט שאתם משתמשים בו, ניתן לבדוק זאת על ידי הורדת האפליקציה Wi-Fi Analyzer מחנות האפליקציות של גוגל ובמידה ואגן יש שימוש רציני פשוט החליפו ערוץ.

# נטרלו את מצב חיסכון בסוללה בהגדרות

# מצאו את כתובת ה MAC של מכשיר הסלולר שלכם וודאו שהוא מזוהה על ידי הנתב (ראוטר)

בעיות חיבור בבלוטוט

# ודאו שמצב חיסכון בסוללה כבוי

# בצעו כיבוי והדלקה של לחצן הבלוטוט על מנת לאפס אותו

# במידה ועדיין יש בעיה הכנסו להגדרות הבלוטוט שלכם ונקו את הקץ CACHE

# בצעו כיבוי והדלקה למכשיר לאחר ניקוי הקץ

# במידה ולבלוטוט שלכם יש מלא מכשירים שהוא מזהה יכול להיות שהגעתם למגבלה של כמות המכשירים ועליכם למחוק כמה מהם על מנת לפנות מקום לחדשים

שימו לב! אנו לא לוקחים אחריות על כל נזק שעלול להגרם למכשירכם מביצוע כל פעולה שמומלצת באתר.כיבוי למכשיר לא מגיב, איפוס כשיח( בכח ) הכנסת מכשיר למצב בטוח ועוד…

android_recovery

לפעמים שהכל לא הולך בקלות צריך להתחיל לחפור ולחפש את הבעיה בעצמנו, בפסקה הבאה נסביר כיצב לבצע איפוס למכשיר, כיבוי שהמכשיר לא מגיב כל כך, בנוסף נסביר כיצד להכניס את המכשיר למצב בטוח מה שיאפשר לנו לבחון כל מיני תקלות. הכנסה למצב שליטה של מפתח החומרה (hardware key control mode)

כיבוי המכשיר בכח

# כאשר המכשיר אינו מגיב לנגיעות ותקוע במצב כלשהו ניתן ללחוץ על לחצן בכיבוי 10 שניות עד שהמכשיר נכבה

# ניתן גם להוציא את הסוללה של המכשיר

איפוס המכשיר (מוחק את כל התוכן)

 1. בצעו כיבוי למכשיר
 2. לאחר מכן השאירו לחוץ על כפתור הכיבוי וכפתור הווליום למטה(להנמיך) באותו הזמן וכאשר יופיע הלוגו של LG שחררו את כפתור הכיבוי בלבד ולאחר מכן מיד השאירו לחוץ עליו שוב וחכו שיופיע מסך האיפוס
 3. כשמופיע מסך האיפוס שחררו את כל הכפתורים ובחרו אם הנכם מעוניינים ללחות על לחצן הכיבוי לאיפוס או לחצן הווליום לביטול

הכנסת המכשיר למצב בטוח 

 1. כבו את המכשיר והדליקו אותו מחדש
 2. כאשר יופיע הלוגו של LG השאירו לחות על לחצן הוויליום למטה (להנמיך) עד שתגיעו למסך הבית שאמור להפתח במצב בטוח

# אפשרות נוספת כאשר המכשיר דלוק לחצו על לחצן הכיבוי עד שיעלה תפריט ולאחר מכן השאירו לחוץ על לחצן הכיבוי עד שיקפוץ לכם חלון אימות, לחצו OK וזה יפעיל מחדש את המכשיר לתוך מצב בטוח.

Hardware control mode – מצב שליטה של מפתח החומרה

במידה והמשך שלכם נשבר או מנוזק ולא מגיב עדיין יהיה ניתן לעשות פעולות בסיסיות באמצעות כפתורי המכשיר

 1. כבו את המכשיר
 2. השאירו לחוץ על כפתור הכיבוי + 2 לחצני הווליום 10 שניות לאפשר למכשיר להכנס למצב זה
 3. לאחר שהמכשיר נכנס למצב הנ"ל ניתן ללחוץ על לחצני הווליום על מנת לננוט במסך ועל לחצן הכיבוי על מנת לבחור
 4. על מנת לענות לשיחות ניתן ללחוץ על שני לחצני הווליום
 5. על מנת לסיים שיחה יש ללחוץ על לחצן הכיבוי
 6. על מנת לעצור שעון מעורר יש ללחוץ על שני לחצני הווליום

אז זה בעצם מסכם את כל בעיות ידועות המכשיר LG G4 וגם כמה פתרונות פוטנציאלים לטפל בבעיות האלה. נשמח אם תגיבו ותודיעו לנו אם חלק מהתקלות הללו נוגעות לכם ואם הפתרונות עזרו. אם יש לכם בעיות נוספות כלשהן עם המכשיר נשמח לעדכן את המאמר עם הבעיה והפתרון שלכם.

במידה והנכם צריכים עזרה נשמח אם תצרו עמנו קשר ונשמח לעזור

לכל אלה שחושבים לרכוש מכשיר LG G4, אל תתנו לבעיות הללו להתריד אתכם, הם נדירים ורובם ניתנים לתיקון, רק צריך סבלנות, סביר להניח שתתקלו בבעיות בכל מכשיר כזה או אחר שתקנו, אף אחד לא מושלם…

לכל הנוגע לבעיית האתחול הידוע של LG G4.
חברת LG מודה בתקלה ואמרה שלקוחותיה מכוסים באופן מלא במסגרת אחריות יצרן!
בנוסף הם אומרים שהם יוציאו בעתיד עדכון שיתקן את הבעיה לחלק מהמכשירים.
הם גם יתנצלו… אבל מה זה שווה…

אנשים שאין להם אחריות יצרן כי קנו מיבואן מקביל או מחו"ל, במילים עדינות… נדפקתם!!!
לפי מיטב הבנתי LG ישראל רוצים 900 ש"ח על תיקון כזה אבל יכול להיות שאני טועה… אתם מוזמנים להתקשר ולשאול אותם…
לחצו על הקישור למספר טלפון של: חברת רונלייט
היבואנית הרשמית של LG בישראל

בנוסף ניתן לבדוק אם המכשיר שלכם זקוק לתיקון באמצעות כניסה לקישור הבא והכנסת מספר ה IMEI של המכשיר:
לחץ כאן לביצוע בדיקה

Share this Post!

About the Author : תיקנתי

תיקנתי היא המעבדה האולטימטיבית לסמארטפון שלך! כל בעיה או תקלה נשמח לעמוד לשרותך, צור קשר עכשיו וקבל הצעת מחיר חינם!

422 Comments

 1. ליאל 11 באפריל 2018 at 18:49 - Reply

  יש לי מכשיר lg g4 והוא לא עובד רק אם הוא מחובר למטען הוא עובד, אם מוציאים אותו מהמטען הוא נכבה אפילו שיש 100%. וזה גם אחרי החלפת סוללה לסוללה מקורית שרכשתי. מה עושים?

 2. ליאור 24 בדצמבר 2017 at 19:27 - Reply

  היי, מה אני עושה אם המכשיר לא מצליח לזהות את הכרטיס סים שלי?
  ניסיתי עם כמה סימים אחרים והוא פשוט לא מזהה אותם..

 3. א. שטרית 21 בדצמבר 2017 at 18:54 - Reply

  למכשיר lgg4 שלי נקנה חדש מהיבואן הרשמי במחיר מלא. הוא נרכש באוקטובר 2015 . האחריות שלו היא לשנתיים. ובדיוק עכשיו הפסיק לעבוד: הוא נדלק ונתקע בפתיחה. מגיע הסמל של lgg4 וזהו. נסיתי להחליף סוללה, ניסיתי כל הרעיונות שיש באתר על מנת לאתר הבעיה. שום דבר לא עזר. המכשיר לא נפל, לא נרטב, לא קיבל מכה, שמור במצב טוב נקי, אני מאוכזבת שהייתי צריכה לשלם מחיר כל כך גבוה בשביל תקופת שימוש כל כך קצרה!

 4. ליאן 7 באוקטובר 2017 at 23:50 - Reply

  אני כל כך סובלת.מסך הנעילה שלי לא מופיע ויש גם קוד וגם הוא לא מופיע. זה ישר פותח על מסך הבית ולחצני התצוגה לא עובדים. מה לעשות אני מיואשת?

  • נעמה 31 באוקטובר 2017 at 20:03 - Reply

   הטלפון שי ננעל ולא נותן לי אפשרות לעשות שחכתי סיסמא ואני לא מצליחה להיכנס אליו מה לעשוצ?

 5. Emily 3 בספטמבר 2017 at 21:52 - Reply

  הלחצן של הלהגביר ולהמניך לא עובד מה לעשות ?

 6. ש.א 22 ביולי 2017 at 9:46 - Reply

  היי..יש לי lg g4
  מידי פעם הפלאפון משמיע צלצול כמו הודעה בלי קשר לכלום…אין הודעה ואין התרעה.
  מה אפשר לעשות?

  • תיקנתי 22 ביולי 2017 at 23:35 - Reply

   כיבוי והדלקה… אם זה ממשיך אז לנסות לאתר מאיפה מגיע הצליל בכל זאת, נשמע מאוד מוזר שסתם המכשיר משמיע צלילים.
   אם לא תנצא מומלץ לבצע איפוס למכשיר.

 7. יהודה 13 ביולי 2017 at 14:31 - Reply

  למה אנשי קשר מוצגים כפולים?

  • תיקנתי 22 ביולי 2017 at 23:37 - Reply

   אולי בגלל שזה מציג לך גםאנשי קשר שנמצאים בחשבון גוגל שלך וגם כאלה שנמצאים בסים או אולי בכל מיני חשבונות אחרים. צריך להכנס להגדרות באנשי קשר ולאבחן שם מה המכשיר מציג ומה אתה רוצה שיציג… מומלץ לנהל את כל אנשי הקשר בחשבון הגוגל ככה שכשמחליפים מכשיר אין בעיה עם אנשי קשר.

   • יהודה 22 ביולי 2017 at 23:59 - Reply

    1-למרות ש"סיננתי"שמכשיר ייקח רק אנשי קשר של טלפון ולא של גוגול בכל זאת מראה מספרים כפולים
    2- איך ניתן למחוק אני קשר מי טלפון למרות שישמר בגוגל?
    כרגע יש לי אנשי קשר בטלפון וכגיבוי בגוגל
    אני חייב להסביר שכעקרון כפילות של אנשי קשר בנייד לא מפריע לי אבל ברגע שדרך בלוטוס מעביר למולטימדיה שלי באוטו לא כל האנשי קשר מועברים למולטימדיה בגלל מגבלות של מולטימדיה רק עד אות מסויים יש לוה קיבות קבלת אנשי קשר

 8. נתן שרון 19 באפריל 2017 at 17:58 - Reply

  המכשיר lg4 לא מסתנכרן עם המחשב להעברת מדיה וקבצים-בעבר כשהייתי מחבר את כבל ה..usb הייתה מופיעה ישר כתובית "אפשר" ואז על ידי הקשה על המסך במכשיר תוכנו היה מוצג בלי בעיות …כיום לא ניתן..בחיבור מופיעה תיקיית שם הנייד ובלחיצה לראות את תוכנה היא מופיעה ריקה. אשמח לקבל תשובה בנידון..תודה!!!

 9. ליאור 5 באפריל 2017 at 23:21 - Reply

  שלום לכם יש לי lg g4 ויש לי פסים ורודים בצדיד. המסך אים כתב שלא יורד מה עושים במצב כזה?

 10. מיכאל 27 במרץ 2017 at 9:49 - Reply

  המכשיר שווק חיים באמצע הגלישה[ לא נדלק מחדש]
  מה עושים? דחוף

 11. קובי בר-חיים 9 בפברואר 2017 at 0:07 - Reply

  המכשיר lg4 לא מסתנכרן עם המחשב להעברת מדיה וקבצים-בעבר כשהייתי מחבר את כבל ה..usb הייתה מופיעה ישר כתובית "אפשר" ואז על ידי הקשה על המסך במכשיר תוכנו היה מוצג בלי בעיות …כיום לא ניתן..בחיבור מופיעה תיקיית שם הנייד ובלחיצה לראות את תוכנה היא מופיעה ריקה. אשמח לקבל תשובה בנידון..תודה!!!

 12. תהילה 18 בינואר 2017 at 4:16 - Reply

  שלום רב,ךאחרונה נתקלת בבעיה כזו..השעון המעורר מתחיל לצלצל ואחרי צלצול פצפון וקצר הוא מיד מפסיק(יש לציין שזה נעשה רק כאשר הפלאפון נעול,כשאמנו נעול מצלצל יופי)דחוף!!מה לעשות??

 13. מורן 9 בינואר 2017 at 0:11 - Reply

  היי יש לי lg g4 ולאחרונה יש לי בעיה קטנטנה שאיש קשר ספציפי מתקשר אלייי ואני לא עונה יש לי חיווי של שיחה שלא נענתה שאני לוחצת לראות מי זה אני לא רואה אותו.יש לציין שרק עם אותו איש קשר ספציפי קורה לי.אך כל המספרים וכל האנשי קשר תקין.
  מה זה יכול להיות? אשמח לעזרה

  • מור 5 במאי 2017 at 17:47 - Reply

   יש משהו שנקרא רשימה שחורה, רשימב של אנשי קשר שבחרת שלא יכולים להתקשר אלייך , וכביכול חסמת אותם. תבררי אולי הכנסת אותו בטעות לשםמור

 14. חני 8 בינואר 2017 at 19:23 - Reply

  שלום מזה זמן רב שאני מנסה לעשות שיחת וידאו דרך הlg g4 beat אשמח מאוד אם משהו יוכל לעזור לי לסדר את ההגדות..

 15. שלומי 27 בדצמבר 2016 at 1:16 - Reply

  היי
  יש ברשותי LG G4 כשנה וחצי כבר הוחלף בו בעבר הלוח אם עקב התקלה הידועה ועכשיו זה קורה לי שוב זה הגיוני הדבר הזה…?!?!?!?!?!
  דרך אגב הפעם בשונה מפעם קודמת הוא לפעמים מראה לי בלופ "ממטב אפליקציות" ובנוסף בשונה מהפעם הקודמת הוא גם נותן לי להגיע למצב של הארד ריסט…. יכול להיות שלא מדובר באותה תקלה?

 16. אוראל 25 בדצמבר 2016 at 14:21 - Reply

  שלום יש לי את הלגי' 4 מהוכזב מאוד ממנו נתקלתי בבעיה הידועה של הלגי' ניתקעה היתכבה פתעום וחזר על הפעולה אם הלוגו של הלגי' והצאתי גם את הסוללה ובכול זאת לא נידלק

 17. רועי 2 בדצמבר 2016 at 11:53 - Reply

  שלום, המכשיר LG4 פשוט מצלצל מדי פעם בלי קשר לכלום, כשאין שיחה. לא מצאתי תקלה כזו בפורומים. מה אפשר לעשות?
  תודה רבה

 18. קרין 1 בדצמבר 2016 at 12:05 - Reply

  היי..
  בעיה מוזרה.. Lg4
  פתאום ביום בהיר כשיש שיחה נכנסת שומעים את הצלצול אך אין מסך שניתן לראות או לענות וכשאני מוציאה שיחה זה מחייג אבל נשאר על מסך הבית ללא אפשרות לראות צג שיחה או לשים על רמקול וכדומה או אפילו לנתק! מוכר למישהו? מה הפתרון???

  • טל 5 בדצמבר 2016 at 22:55 - Reply

   גם לי זה קורה עם lg g3, זה ממש מעצבןןן

 19. azary 9 בנובמבר 2016 at 8:21 - Reply

  היי

  יש לי lg g5 וכשאני עושה השב במייל בממשק של הפלאפון ולא של גוגל אני לא מצליחה לכתוב הודעה. אין שום תגובה למקלדת.
  לעומת זאת אני יכולה לכתוב מייל חדש.

  • חנן 10 בנובמבר 2016 at 12:14 - Reply

   גם לי התחילה בעיה זהה עם מכשיר G4
   איך פותרים?

   • נועם גת 14 בנובמבר 2016 at 19:03 - Reply

    גם לי אותה בעיה עם g4. איך פותרים?

  • חנן 10 בנובמבר 2016 at 12:22 - Reply

   יש לי בדיוק אותה בעיה עם g4. צצה רק לאחרונה. יש פתרון לעניין?

  • יוני 19 בדצמבר 2016 at 7:39 - Reply

   קרה לי גם, עדכון אפליקציית המייל של הטלפון פתרה את הבעיה(בהגדרות, אודות הטלפון, בדיקת עדכונים)
   וגם: בינתיים "השב לכולם" עובד.

 20. ארז 7 בנובמבר 2016 at 20:48 - Reply

  לפני כמה ימים המסך התחיל לקפוץ ושמתי לב שזה קורה רק לאחר טעינה מלאה של הסוללה וכשהסוללה מגיעה ל-55% המכשיר חוזר לעצמו ועובד רגיל. מה יכולה להיות התקלה?

<div class="title">Leave a Comment</div>

Your email address will not be published.

החנות הוירטואלית סגורה כעת סגור