בעיות ידועות במכשיר LG G4 ודרכי טיפול

השדרוגים שנעשו למכשיר האלגי גי4 (LG G4) מדהימים, שדרוג למעבד 6 הליבות והדבקות וסוללה חיצונית נותנת פיתרון למשתמשים רבים, מכשיר הסמארטפון הזה הינו מכשיר הדגל של חברת LG ומתיימר להיות מכשיר הכל יכול.
עיצוב המכשיר שומר על סגנון הדגם הקודם שלו LG G3 עם גב מעוגל ואפילו מסך מעוגל מעט.
אחד היתרונות הגדולים של המכשיר הינו האפשרות להרחיב את שטח האחסון והפעם ותוספת של עד 128GB, בנוסף הסוללה הנשלפת עוזרת למשתמשים רבים וחוסכת ביקורים במעבדות לצורך החלפת סוללה שניתנת לביצוע על ידי המשתמש.

אחרי ששיבחנו את המכשיר גם ל LG G4 כמו לכל סמארטפון או טאבלט אחרים יש את הבעיות שלו להלן בעיות ידועות במכשיר LG G4 .

LG G4
(שימו לב! לא לכל מכשירי הLG G4 יש את כל הבעיות האלה, יכול להיות שתיהיה רק בעיה אחת מהבעיות שנרשום או אפילו אף אחת מהן)


בעיה במסך המגע (בטאצ)

LG-G4-תפריט שירות

בעיות מסך המגע במכשיר ה LG G4 הינה בעיה מעצבנת אשר פגעה ברוב המשתמשים ברשת שדיווחו על התקלה הזאת, המסך של המכשיר לא מרגיש נגיעות קטנות כמו שצריך ובמיוחד החלקות, לפעמים גם מדווחים על עיכוב בהקלדה שבעצם לוקח זמן קצת עד שהמכשיר זיהה שהקלדנו אות כלשהיא, ישנם משתמשים שדיווחו על איזורים שלמים על המסך בעיקר באיזור העליון שפשוט לא עובדים כמו שצריך מה שגורם להם להתקשות להוריד את מסך ההתראות במכשיר.

עכשיו במבצע! מגן זכוכית למסכי LG רק ב15 ש"ח!

לדגמי G3 G4 ו - G5

מגן זכוכית למסכי LG G3 G4 G5.
מגן מסך איכותי בעובי 0.3 מ"מ ששומר על המסך משריטות ולפעמים משבר רציני.

מגן זכוכית לאל גי LG

פתרונות פוטנציאלים

# כדי לבדוק אם אתם מנויים בתקלה הזאת של בעיית המגע במסך תפתחו את החייגן במכשיר ותקלידו

277634#*#
או
3845#*815#
שימו לב המספרים 815 הם מספר הדגם, במידה ומספר הדגם שלכם שונה יש להקליד את מספר הדגם שלכם

לכו לבדיקת מכשיר (Device Test) > תפריט שרות (Service Menu) >בדיקה ידנית (Manual Test) > בדיקת מסך מגע (Touch Draw Test) > ידני (Manual). לאחר מכן אתם יכולים לגעת במסך, לנסות את כל סוגי הנגיעות כגון מגע קצר, החלקה קצרה מאוד, החלקה איטית, החלקה מהירה וכן הלאה, תחפשו ותבדקו אם יש החלקות או נגיעות שלא עברו כמו שצריך למכשיר על ידי כך שתראו שחסר סימון אדום איפה שנגעתם.

# אם לא הצלחתם להכנס לתפריט השירות מכל סיבה שהיא תוכלו להוריד את האפליקציה Multitouch Test מהחנות של גוגל ולבצע בדיקה דומה.

# בנוגע לעיכובים בהקלדה חברת LG אמורה לתקן את הבעיה הזאת העדכון הגירסא הקרוב, פיתרון פוטנציאלי הינו להוריד מקלדת מגורם חיצוני מהחנות של גוגל, למרות שיש משתמשים שמדווחים שגם מקלדות חיצוניות נתקעות לפעמים, במידהו לא תצליחו לעדכן גירסא ניתן לבצע עדכון עצמאית או לפנות למעבדת תיקנתי לקבלת פיתרון אפשרי לתיקון מכשיר LG G4 שלכם

# משתמשים רבים במכשיר ה LG G4 מצאו שניתן לפתור או לפחות להפחית משמעותית את בעיית הטאצ באמצעות סימון וי על אפשרות בהגדרות מפתחים, על מנת לבצע את זאת פעלו כך: הכנסו להגדרות )Settings) > כללי (General) > אודות הטלפון (About Phone) > מידע על תוכנה (Software Info) ועכשיו ליחצו על Build Number מספר רב של פעמים עד שיקפוץ הודעה שתגיד לכם שהפכתם למפתחים ופתחת אפשרות נוספת בהגדרות. כעת חזרו להגדרות והכנסו לאפשרויות מפתחים, שם תפעילו את Force GPU Rendering והתקוו שיהיה טוב.

# לחלק מהמשתמשים שיש להם מגן מסך עבה או מגן זכוכית עבה אמרו שהסרה של המגן פתר להם את הבעיה.

# לאלה שמדווחים על חלקים שלמים במסך שלא מגיב, נשמע כמו בעית חומרה שניתן לטפל בא באמצעות החלפת מסך


בעית נורית התראות

התראות

משתמשים רבים מדווחים על כך שהנורית של ההתראות נדלקת אפילו שאין שום התראה או ממשיכה להדלק לאחר שקראנו או כיבינו את ההתראה, הנורית ממשיכה להבהב לפעמים סתם.

פיתרון פוטנציאלי

# הבעיה הזאת מוכרת גם בדגמים ישנים יותר של LG אפילו שהוציאו עדכון לוליפופ 5.0, משתמשם של הפורום המוכר XDA Developer מצא פתרון שמטפל בבעיה הזאת באמצעות התקנת אפליקציה של שעון מאתר שלהם (לחצו כאן). שימו לב הבעיה אינה קשורה לשעון של המכשיר אך באמצעות התקנה של השעון הנ"ל תוכלו לטפל בבעיה הזאת.

# אם תרצו לבדוק מאיפה התקלה מגיעה בדרך כלל זה מגיע מאפליקציות שהורדתם שאחראיות על הודעות פרטיות כמו וואטסאפ או פייסבוק, ניתן למחוק את האפליקציה כדי לבדוק אם בעית הנורית ממשיכה, אבל זה לא מתקן את הבעיה זה רק כדי לראות מי אחראי לה. עדכון מ LG או מהאפליקציה תתקן את הבעיה הזאת.

# במידה והאפליקציה של השעון לא עזרה לכם והנורית של ההתראות ממש מציקה לכם ניתן לכבות אותה דרך ההגדרות. הכנסו להגדרות > צלילים והתראות > LED של התראות וכבו אותו.


בעיה עם מכשיר שנתקע לפעמים

17zpv2ifjcfdqjpg[1]

בעוד שרוב מחזיקים המכשיר LG G4 שמחים מאוד מהביצועים של המכשיר, ישנם משתמשים שמתלוננים על איטיות בהדלקת המכשיר כאשר נוגעים פעמיים כדי שהמסך ידלק וגם כאשר עוברים מאפליקציה אחת לאפליקציה אחרת יש עיכוב מורגש דבר שלא אמור לקרות במכשיר כזה חזק.

פתרון פוטנציאלי

# בנוגע לבעיית ההתעוררות במגע של המכשיר מומלץ להוריד את האפליקציה Greenify מחנות האפליקציות של גוגל, באפליקציה הזאת תוכלו לראות איזה אפליקציות יכולות להעיר את הטלפון וניתן לשנות את ההגדרות של האפליקציות האלה כך שזה אמור לעזור להאיץ את בעיית האיטיות בהתעוררות המכשיר.

# גורם שיכול להיות אחראי על מכשיר שמגיב לאט בכללי יכול להיות אפליקציה שהורדתם או משהו בעייתי אחר, מומלץ להכניס את המכשיר למצב בטוח ולבדוק אם הבעיה ממשיכה גם במצב בטוח, במידה והבעיה לא ממשיכה במצב בטוח מומלץ למחוק את האפליקציות האחרונות שהורדתם כי הם כנראה הבעיה אבל במידה וזה אכן ממשיך עליכם לבצע איפוס למכשיר, למרות שאיפוס עושים במקרה הכי גרוע כי אם תאפסו תאבדו את כל התוכן שיש לכם אז מומלץ לגבות לפני. על מנת להכניס את הLG G4 למצב בטוח ראו בהמשך העמוד הוראות ביצוע.

# למכשיר ה LG G4 שלכם יש מאפיינים רבים כמו עבודה ב2 חלונות בו זמנית התראה חכמה ועוד כל מיני פיצפקס, מומלץ לכבות את כל מה שאתם לא משתמשים בו על מנת להאיץ את רמת הביצועים של המכשיר.


בעיות טעינה ב LG G4

 בעיות טעינה ב LG

 

LG G4 הוא מכישר אשר יש לו יכולות טעינה מהירות במיוחד אך למשתמשים רבים מהירות ההטענה אינה מה שציפו לו, מחזיקי מכשיר הLG מחשבים פיתרון לטעינה מהירה ביותר

פיתרונות פוטנציאלים

# בעוד שהוכרז שמכשיר ה LG G4 מגיע עם תמיכה בטעינה מהירה במיוחד של חברת קואלקום, המטען שמגיע בקופסא יחד עם המכשיר לא תומך בטכנולוגיה המדוברת. אבסורד!!! ולכן כנראה שאם הרגשתם שאין שינוי גדול במהירות ההטענה, זאת הסיבה.

# משתמשים אבים התלוננו שגם אחרי שקנו מטען יחודי שתומך בטכנולוגיה המהירה לא הרגישו בהבדל ולא הצליחו לנצל את היכולות של מכשיר ה LG G4 להטען מהר. (שם הטכנולוגיה הינו Qualcomm QuickCharge 2.0) חפשו באינטרנט מטען שתומך בטכנולוגיה.

# הטעינה איטית הרבה יותר כאשר המסך של הטלפון שלכם דלוק, לכן מומלץ לכבות את המסך ולא להשתמש במכשיר עד שהטעינה מסתיימת.


בעיה עם מכשיר מתחמם

LG-G4-מתחמם

משתמשים רבים מתלוננים על כך שמכשיר ה LG G4 שלהם מתחמם מאוד אפילו שאין שום שימוש אינטנסיבי בו אלה פעולות פשוטות בלבד.

פתרונות פוטנציאלים

# הכנסת המכשיר למצב חיסכון סוללה כאשר המכשיר חם יעזור לו להתקרר מהר יותר

# אם יש לכם מגן חיצוני על הטלפון מומלץ להוריד אותו לפני שמשחקים או משתמשים במכשיר וגורמים לו להתאמץ.

# תנו למכשיר להתקרר לפני שאתם ממשיכים לעשות את מה שעשיתם (מומלץ לבריאות שלו)

# הכניסו את המכשיר למצב בטוח, תבדקו אם המכשיר עדיין מתחמם, במידה ולא הסירו את האפליקציות האחרונות שהתקנתם ותקווה שזה יעזור, במידה ועדיין לא עזר מומלץ לבצע איפוס למכשיר. על מנת להכנס למצב בטוח ראו הוראות בהמשך.


בעיות בהרצת סרטונים באמצעות הגלריה

וידאו לא עובד ב LG

בעיה נפוצה שעלתה מרוב התגובות שקיבלנו למאמר, אנשים אומרים שלא מצליחים להריץ סרטונים במכשיר LG G4 וגם LG G3

VLC_Media_Playerפתרונות פוטנציאלים

התקנת אפליקציה VLC for Android.

לחץ על התמונה להתקנת האפליקציה מחנות ה PLAY STORE

 


בעיות חיבוריות WIFI ובלוטוט

בעיות באינטרנט אלחוטי LG

בעיית חיבוריות לאינטרנט או לבלוטוט הינה בעיה ידוע אצל כל המכשירים החדשים, ניתן לבצע את השלבים הבאים על מנת לטפל בבעיה

POTENTIAL SOLUTIONS

פתרונות פוטנציאלים

בעיות חיבור לאינטרנט אלחוטי

# כבו את הראוטר שלכם וגם את מכשיר הסלולר וחכו דקה לפני שאתם מדליקים שוב

# הכנסו להגדרות האינטרנט האלחוטי ולחצו על הרשת המוכרת לכם ולחצו על שכח על מנת לשכוח את החיבור ולהתחבר מחדש

# בדקו את רמת השימוש בערוץ האינטרנט שאתם משתמשים בו, ניתן לבדוק זאת על ידי הורדת האפליקציה Wi-Fi Analyzer מחנות האפליקציות של גוגל ובמידה ואגן יש שימוש רציני פשוט החליפו ערוץ.

# נטרלו את מצב חיסכון בסוללה בהגדרות

# מצאו את כתובת ה MAC של מכשיר הסלולר שלכם וודאו שהוא מזוהה על ידי הנתב (ראוטר)

בעיות חיבור בבלוטוט

# ודאו שמצב חיסכון בסוללה כבוי

# בצעו כיבוי והדלקה של לחצן הבלוטוט על מנת לאפס אותו

# במידה ועדיין יש בעיה הכנסו להגדרות הבלוטוט שלכם ונקו את הקץ CACHE

# בצעו כיבוי והדלקה למכשיר לאחר ניקוי הקץ

# במידה ולבלוטוט שלכם יש מלא מכשירים שהוא מזהה יכול להיות שהגעתם למגבלה של כמות המכשירים ועליכם למחוק כמה מהם על מנת לפנות מקום לחדשים

שימו לב! אנו לא לוקחים אחריות על כל נזק שעלול להגרם למכשירכם מביצוע כל פעולה שמומלצת באתר.כיבוי למכשיר לא מגיב, איפוס כשיח( בכח ) הכנסת מכשיר למצב בטוח ועוד…

android_recovery

לפעמים שהכל לא הולך בקלות צריך להתחיל לחפור ולחפש את הבעיה בעצמנו, בפסקה הבאה נסביר כיצב לבצע איפוס למכשיר, כיבוי שהמכשיר לא מגיב כל כך, בנוסף נסביר כיצד להכניס את המכשיר למצב בטוח מה שיאפשר לנו לבחון כל מיני תקלות. הכנסה למצב שליטה של מפתח החומרה (hardware key control mode)

כיבוי המכשיר בכח

# כאשר המכשיר אינו מגיב לנגיעות ותקוע במצב כלשהו ניתן ללחוץ על לחצן בכיבוי 10 שניות עד שהמכשיר נכבה

# ניתן גם להוציא את הסוללה של המכשיר

איפוס המכשיר (מוחק את כל התוכן)

 1. בצעו כיבוי למכשיר
 2. לאחר מכן השאירו לחוץ על כפתור הכיבוי וכפתור הווליום למטה(להנמיך) באותו הזמן וכאשר יופיע הלוגו של LG שחררו את כפתור הכיבוי בלבד ולאחר מכן מיד השאירו לחוץ עליו שוב וחכו שיופיע מסך האיפוס
 3. כשמופיע מסך האיפוס שחררו את כל הכפתורים ובחרו אם הנכם מעוניינים ללחות על לחצן הכיבוי לאיפוס או לחצן הווליום לביטול

הכנסת המכשיר למצב בטוח 

 1. כבו את המכשיר והדליקו אותו מחדש
 2. כאשר יופיע הלוגו של LG השאירו לחות על לחצן הוויליום למטה (להנמיך) עד שתגיעו למסך הבית שאמור להפתח במצב בטוח

# אפשרות נוספת כאשר המכשיר דלוק לחצו על לחצן הכיבוי עד שיעלה תפריט ולאחר מכן השאירו לחוץ על לחצן הכיבוי עד שיקפוץ לכם חלון אימות, לחצו OK וזה יפעיל מחדש את המכשיר לתוך מצב בטוח.

Hardware control mode – מצב שליטה של מפתח החומרה

במידה והמשך שלכם נשבר או מנוזק ולא מגיב עדיין יהיה ניתן לעשות פעולות בסיסיות באמצעות כפתורי המכשיר

 1. כבו את המכשיר
 2. השאירו לחוץ על כפתור הכיבוי + 2 לחצני הווליום 10 שניות לאפשר למכשיר להכנס למצב זה
 3. לאחר שהמכשיר נכנס למצב הנ"ל ניתן ללחוץ על לחצני הווליום על מנת לננוט במסך ועל לחצן הכיבוי על מנת לבחור
 4. על מנת לענות לשיחות ניתן ללחוץ על שני לחצני הווליום
 5. על מנת לסיים שיחה יש ללחוץ על לחצן הכיבוי
 6. על מנת לעצור שעון מעורר יש ללחוץ על שני לחצני הווליום

אז זה בעצם מסכם את כל בעיות ידועות המכשיר LG G4 וגם כמה פתרונות פוטנציאלים לטפל בבעיות האלה. נשמח אם תגיבו ותודיעו לנו אם חלק מהתקלות הללו נוגעות לכם ואם הפתרונות עזרו. אם יש לכם בעיות נוספות כלשהן עם המכשיר נשמח לעדכן את המאמר עם הבעיה והפתרון שלכם.

במידה והנכם צריכים עזרה נשמח אם תצרו עמנו קשר ונשמח לעזור

לכל אלה שחושבים לרכוש מכשיר LG G4, אל תתנו לבעיות הללו להתריד אתכם, הם נדירים ורובם ניתנים לתיקון, רק צריך סבלנות, סביר להניח שתתקלו בבעיות בכל מכשיר כזה או אחר שתקנו, אף אחד לא מושלם…

לכל הנוגע לבעיית האתחול הידוע של LG G4.
חברת LG מודה בתקלה ואמרה שלקוחותיה מכוסים באופן מלא במסגרת אחריות יצרן!
בנוסף הם אומרים שהם יוציאו בעתיד עדכון שיתקן את הבעיה לחלק מהמכשירים.
הם גם יתנצלו… אבל מה זה שווה…

אנשים שאין להם אחריות יצרן כי קנו מיבואן מקביל או מחו"ל, במילים עדינות… נדפקתם!!!
לפי מיטב הבנתי LG ישראל רוצים 900 ש"ח על תיקון כזה אבל יכול להיות שאני טועה… אתם מוזמנים להתקשר ולשאול אותם…
לחצו על הקישור למספר טלפון של: חברת רונלייט
היבואנית הרשמית של LG בישראל

בנוסף ניתן לבדוק אם המכשיר שלכם זקוק לתיקון באמצעות כניסה לקישור הבא והכנסת מספר ה IMEI של המכשיר:
לחץ כאן לביצוע בדיקה

Share this Post!

About the Author : תיקנתי

תיקנתי היא המעבדה האולטימטיבית לסמארטפון שלך! כל בעיה או תקלה נשמח לעמוד לשרותך, צור קשר עכשיו וקבל הצעת מחיר חינם!

426 Comments

 1. ריקי 6 באוגוסט 2020 at 18:23 - Reply

  היי
  יש לי על המסך סימן של USB ומבקש ממני לא להתנתק עד סיום ההתקנה משהו כזה.. הילדה לא ידעה מה לעשות… היא ניתקה חיברה הוציאה בטריה וכוכ וכרגע זה תקוע כל 0% כבר מעל כמה שעות… מה זה? ומה עושים כדי לסדר את זה??

 2. מירב ורן כהן 24 באפריל 2019 at 20:19 - Reply

  הי, הפלאפון ננעל ולא מגיע למצב שאפשר להכניס קוד נעילה. כרגע הגעתי למצב בטוח. מה עושים?

 3. אלי 27 באוקטובר 2018 at 17:20 - Reply

  המכשיר בן שנתיים לפעמים לא נדלק בנגיעה כפולה וצריך להדליק אותו מהכפתור הבג במכשיר.

 4. ליאל 11 באפריל 2018 at 18:49 - Reply

  יש לי מכשיר lg g4 והוא לא עובד רק אם הוא מחובר למטען הוא עובד, אם מוציאים אותו מהמטען הוא נכבה אפילו שיש 100%. וזה גם אחרי החלפת סוללה לסוללה מקורית שרכשתי. מה עושים?

 5. ליאור 24 בדצמבר 2017 at 19:27 - Reply

  היי, מה אני עושה אם המכשיר לא מצליח לזהות את הכרטיס סים שלי?
  ניסיתי עם כמה סימים אחרים והוא פשוט לא מזהה אותם..

  • שלומי 16 באוגוסט 2018 at 20:21 - Reply

   הי
   האם פתרת בסוף את התקלה? כי לי יש אותה עכשיו
   תודה

 6. א. שטרית 21 בדצמבר 2017 at 18:54 - Reply

  למכשיר lgg4 שלי נקנה חדש מהיבואן הרשמי במחיר מלא. הוא נרכש באוקטובר 2015 . האחריות שלו היא לשנתיים. ובדיוק עכשיו הפסיק לעבוד: הוא נדלק ונתקע בפתיחה. מגיע הסמל של lgg4 וזהו. נסיתי להחליף סוללה, ניסיתי כל הרעיונות שיש באתר על מנת לאתר הבעיה. שום דבר לא עזר. המכשיר לא נפל, לא נרטב, לא קיבל מכה, שמור במצב טוב נקי, אני מאוכזבת שהייתי צריכה לשלם מחיר כל כך גבוה בשביל תקופת שימוש כל כך קצרה!

 7. ליאן 7 באוקטובר 2017 at 23:50 - Reply

  אני כל כך סובלת.מסך הנעילה שלי לא מופיע ויש גם קוד וגם הוא לא מופיע. זה ישר פותח על מסך הבית ולחצני התצוגה לא עובדים. מה לעשות אני מיואשת?

  • נעמה 31 באוקטובר 2017 at 20:03 - Reply

   הטלפון שי ננעל ולא נותן לי אפשרות לעשות שחכתי סיסמא ואני לא מצליחה להיכנס אליו מה לעשוצ?

 8. Emily 3 בספטמבר 2017 at 21:52 - Reply

  הלחצן של הלהגביר ולהמניך לא עובד מה לעשות ?

 9. ש.א 22 ביולי 2017 at 9:46 - Reply

  היי..יש לי lg g4
  מידי פעם הפלאפון משמיע צלצול כמו הודעה בלי קשר לכלום…אין הודעה ואין התרעה.
  מה אפשר לעשות?

  • תיקנתי 22 ביולי 2017 at 23:35 - Reply

   כיבוי והדלקה… אם זה ממשיך אז לנסות לאתר מאיפה מגיע הצליל בכל זאת, נשמע מאוד מוזר שסתם המכשיר משמיע צלילים.
   אם לא תנצא מומלץ לבצע איפוס למכשיר.

 10. יהודה 13 ביולי 2017 at 14:31 - Reply

  למה אנשי קשר מוצגים כפולים?

  • תיקנתי 22 ביולי 2017 at 23:37 - Reply

   אולי בגלל שזה מציג לך גםאנשי קשר שנמצאים בחשבון גוגל שלך וגם כאלה שנמצאים בסים או אולי בכל מיני חשבונות אחרים. צריך להכנס להגדרות באנשי קשר ולאבחן שם מה המכשיר מציג ומה אתה רוצה שיציג… מומלץ לנהל את כל אנשי הקשר בחשבון הגוגל ככה שכשמחליפים מכשיר אין בעיה עם אנשי קשר.

   • יהודה 22 ביולי 2017 at 23:59 - Reply

    1-למרות ש"סיננתי"שמכשיר ייקח רק אנשי קשר של טלפון ולא של גוגול בכל זאת מראה מספרים כפולים
    2- איך ניתן למחוק אני קשר מי טלפון למרות שישמר בגוגל?
    כרגע יש לי אנשי קשר בטלפון וכגיבוי בגוגל
    אני חייב להסביר שכעקרון כפילות של אנשי קשר בנייד לא מפריע לי אבל ברגע שדרך בלוטוס מעביר למולטימדיה שלי באוטו לא כל האנשי קשר מועברים למולטימדיה בגלל מגבלות של מולטימדיה רק עד אות מסויים יש לוה קיבות קבלת אנשי קשר

 11. נתן שרון 19 באפריל 2017 at 17:58 - Reply

  המכשיר lg4 לא מסתנכרן עם המחשב להעברת מדיה וקבצים-בעבר כשהייתי מחבר את כבל ה..usb הייתה מופיעה ישר כתובית "אפשר" ואז על ידי הקשה על המסך במכשיר תוכנו היה מוצג בלי בעיות …כיום לא ניתן..בחיבור מופיעה תיקיית שם הנייד ובלחיצה לראות את תוכנה היא מופיעה ריקה. אשמח לקבל תשובה בנידון..תודה!!!

 12. ליאור 5 באפריל 2017 at 23:21 - Reply

  שלום לכם יש לי lg g4 ויש לי פסים ורודים בצדיד. המסך אים כתב שלא יורד מה עושים במצב כזה?

 13. מיכאל 27 במרץ 2017 at 9:49 - Reply

  המכשיר שווק חיים באמצע הגלישה[ לא נדלק מחדש]
  מה עושים? דחוף

 14. קובי בר-חיים 9 בפברואר 2017 at 0:07 - Reply

  המכשיר lg4 לא מסתנכרן עם המחשב להעברת מדיה וקבצים-בעבר כשהייתי מחבר את כבל ה..usb הייתה מופיעה ישר כתובית "אפשר" ואז על ידי הקשה על המסך במכשיר תוכנו היה מוצג בלי בעיות …כיום לא ניתן..בחיבור מופיעה תיקיית שם הנייד ובלחיצה לראות את תוכנה היא מופיעה ריקה. אשמח לקבל תשובה בנידון..תודה!!!

 15. תהילה 18 בינואר 2017 at 4:16 - Reply

  שלום רב,ךאחרונה נתקלת בבעיה כזו..השעון המעורר מתחיל לצלצל ואחרי צלצול פצפון וקצר הוא מיד מפסיק(יש לציין שזה נעשה רק כאשר הפלאפון נעול,כשאמנו נעול מצלצל יופי)דחוף!!מה לעשות??

 16. מורן 9 בינואר 2017 at 0:11 - Reply

  היי יש לי lg g4 ולאחרונה יש לי בעיה קטנטנה שאיש קשר ספציפי מתקשר אלייי ואני לא עונה יש לי חיווי של שיחה שלא נענתה שאני לוחצת לראות מי זה אני לא רואה אותו.יש לציין שרק עם אותו איש קשר ספציפי קורה לי.אך כל המספרים וכל האנשי קשר תקין.
  מה זה יכול להיות? אשמח לעזרה

  • מור 5 במאי 2017 at 17:47 - Reply

   יש משהו שנקרא רשימה שחורה, רשימב של אנשי קשר שבחרת שלא יכולים להתקשר אלייך , וכביכול חסמת אותם. תבררי אולי הכנסת אותו בטעות לשםמור

 17. חני 8 בינואר 2017 at 19:23 - Reply

  שלום מזה זמן רב שאני מנסה לעשות שיחת וידאו דרך הlg g4 beat אשמח מאוד אם משהו יוכל לעזור לי לסדר את ההגדות..

 18. שלומי 27 בדצמבר 2016 at 1:16 - Reply

  היי
  יש ברשותי LG G4 כשנה וחצי כבר הוחלף בו בעבר הלוח אם עקב התקלה הידועה ועכשיו זה קורה לי שוב זה הגיוני הדבר הזה…?!?!?!?!?!
  דרך אגב הפעם בשונה מפעם קודמת הוא לפעמים מראה לי בלופ "ממטב אפליקציות" ובנוסף בשונה מהפעם הקודמת הוא גם נותן לי להגיע למצב של הארד ריסט…. יכול להיות שלא מדובר באותה תקלה?

 19. אוראל 25 בדצמבר 2016 at 14:21 - Reply

  שלום יש לי את הלגי' 4 מהוכזב מאוד ממנו נתקלתי בבעיה הידועה של הלגי' ניתקעה היתכבה פתעום וחזר על הפעולה אם הלוגו של הלגי' והצאתי גם את הסוללה ובכול זאת לא נידלק

 20. רועי 2 בדצמבר 2016 at 11:53 - Reply

  שלום, המכשיר LG4 פשוט מצלצל מדי פעם בלי קשר לכלום, כשאין שיחה. לא מצאתי תקלה כזו בפורומים. מה אפשר לעשות?
  תודה רבה

 21. קרין 1 בדצמבר 2016 at 12:05 - Reply

  היי..
  בעיה מוזרה.. Lg4
  פתאום ביום בהיר כשיש שיחה נכנסת שומעים את הצלצול אך אין מסך שניתן לראות או לענות וכשאני מוציאה שיחה זה מחייג אבל נשאר על מסך הבית ללא אפשרות לראות צג שיחה או לשים על רמקול וכדומה או אפילו לנתק! מוכר למישהו? מה הפתרון???

  • טל 5 בדצמבר 2016 at 22:55 - Reply

   גם לי זה קורה עם lg g3, זה ממש מעצבןןן

 22. azary 9 בנובמבר 2016 at 8:21 - Reply

  היי

  יש לי lg g5 וכשאני עושה השב במייל בממשק של הפלאפון ולא של גוגל אני לא מצליחה לכתוב הודעה. אין שום תגובה למקלדת.
  לעומת זאת אני יכולה לכתוב מייל חדש.

  • חנן 10 בנובמבר 2016 at 12:14 - Reply

   גם לי התחילה בעיה זהה עם מכשיר G4
   איך פותרים?

   • נועם גת 14 בנובמבר 2016 at 19:03 - Reply

    גם לי אותה בעיה עם g4. איך פותרים?

  • חנן 10 בנובמבר 2016 at 12:22 - Reply

   יש לי בדיוק אותה בעיה עם g4. צצה רק לאחרונה. יש פתרון לעניין?

  • יוני 19 בדצמבר 2016 at 7:39 - Reply

   קרה לי גם, עדכון אפליקציית המייל של הטלפון פתרה את הבעיה(בהגדרות, אודות הטלפון, בדיקת עדכונים)
   וגם: בינתיים "השב לכולם" עובד.

 23. ארז 7 בנובמבר 2016 at 20:48 - Reply

  לפני כמה ימים המסך התחיל לקפוץ ושמתי לב שזה קורה רק לאחר טעינה מלאה של הסוללה וכשהסוללה מגיעה ל-55% המכשיר חוזר לעצמו ועובד רגיל. מה יכולה להיות התקלה?

 24. משה 3 בנובמבר 2016 at 13:04 - Reply

  הי! יש לי LG G4 שקניתי לפני כשבוע ויש לו בעיה מעצבנת בגלישה (בכרום) שהדפדפן סוגר את עצמו ויוצא מהאתר
  וזה ממש מפריע האם יש דרך לפתור את זה?
  עדכנתי את אפליקציית גוגל כרום אבל הבעיה עדיין קיימת (לפחות חלקית)

 25. שירן 31 באוקטובר 2016 at 1:34 - Reply

  יש לי lg g4 וכשאני עושה השב במייל בממשק של הפלאפון ולא של גוגל אני לא מצליחה לכתוב הודעה. אין שום תגובה למקלדת.
  לעומת זאת אני יכולה לכתוב מייל חדש.

  • אסף 31 באוקטובר 2016 at 11:00 - Reply

   גם לי יש בעיה זהה שהתחילה בימים האחרונים.

  • נץ 31 באוקטובר 2016 at 16:31 - Reply

   גם לי יש בעיה כזאת. מה עושים ?

  • צבי 31 באוקטובר 2016 at 16:33 - Reply

   יש לי אותה בעיה בדיוק מתוך מייל exchange

  • מיכל 31 באוקטובר 2016 at 17:07 - Reply

   גם אני עם אותה בעיה… יש פיתרון?

  • רן לוי 1 בנובמבר 2016 at 20:03 - Reply

   שרון גם אני עם אותה בעיה.
   הצלחת לפתור את זה? אני גם חסר אונים

   • שירן 1 בנובמבר 2016 at 20:08 - Reply

    אני בינתיים עברתי לאפליקציה של גוגל ולא של אנדרואיד. פחות נוח. נקווה לתשובה פה כי אני לא מוצאת תשובה באף אתר

  • אלעד 2 בנובמבר 2016 at 13:21 - Reply

   היי,
   שאלה – האם הטלפונים שלכם הם טלפון חברה? האם יש עליו פוליסת אבטחה וכדומה?
   אצלי בחברה הרבה משתמשים התחילו לחוות את אותה תופעה ואני מנסה להבין האם זה בגלל משהו שהופץ למשכירים או שזה קשור למכשיר עצמו.

   דרך אגב – לא מצאתי שום אזכור לתקלה בחו"ל. נראה שרק בישראל חווים את זה נכון לעכשיו…

   תודה

  • שי 6 בנובמבר 2016 at 23:19 - Reply

   לצערי גם לי כבר כמה ימים יש את אותה בעיה ,
   מישהו היה במרכז שירות והבעיה נפתרה אולי ?

   • איתי 7 בנובמבר 2016 at 9:30 - Reply

    גם אני עם אותה בעיה.
    אגב כשעושים השב אז לא ניתן לכתוב בגוף המייל אך ברובריקה של נושא ומכותבים ניתן לכתוב

  • אלעד 7 בנובמבר 2016 at 15:23 - Reply

   קיבלנו תשובה מרונלייט לגבי התקלה ואיך לתקן (זמנית לפחות):
   יש להכנס ל Google Play, לחפש את היישום: " ”Andorid System Webview וללחוץ על הסר.
   לאחר סיום הפעולה, יופיע על המסך לחצן לעדכון רכיב התוכנה – אל תאשרו!

   אלעד

   • דורון 8 בנובמבר 2016 at 16:32 - Reply

    אלעד
    הסרתי את היישום ונפתרה הבעיה

   • אסף 10 בנובמבר 2016 at 6:53 - Reply

    בצעתי והבעיה נפתרה. תודה.

   • שלמה 14 בנובמבר 2016 at 17:08 - Reply

    לא מספיק לא ללחוץ על כפתור ה"עדכן". כדי שזה יחזיק מעמד יש בסיום ההסרה של האפליקציה להיכנס גם לתפריט דרך השלוש נקודות שבפינה השמאלית העליונה ולמחוק את ה- V של ה"עידכון האוטומטי" אחרת בתוך יום האפליקצה תותקן מחדש.

 26. איילת 24 באוקטובר 2016 at 12:42 - Reply

  יש לי lg g4, לפני חודשיים בערך הלך לי הלוח אם (התקלה הידועה) ותוקן.
  הייתי בחו"ל והשתמשתי בסים מקומי והכל היה בסדר. לפני הטיסה החזרתי לסים שלי והעברתי למצב טיסה. כשהגעתי לארץ הטלפון היה כבוי ללא בטריה. לאחר הטענה הדלקתי וכעבור מס' שניות הוא נכבה וכך בלופים. הטענתי עד 50% ועדיין נכבה ונדלק נכבה ונדלק… מה דעתך?
  אשמח לעזרתך

 27. אפרת 23 באוקטובר 2016 at 14:05 - Reply

  אהלן תיקנתי ברשותי lg g4 כשנה לערך. רציתי לדעת האם יש לו אפשרות להפעיל את הפלאש/פנס אחורי כאשר הטלפון נעול ולהשתמש בו כאינדיקטור להאם המכשיר קיבל התראה? זה יכול להועיל מאוד כיון שהרבה פעמים אני משתמשת במכשיר בתור נגן מוזיקה, נועלת את את הכיסוי בטיחות ומניחה אותו עם ה"גב" כלפי מעלה (זה משפר את איכות הסאונד). אשמח לתשובה כיוון שחיפשתי גם באנגלית בגוגל וגם חפרתי באפליקציות שונות. למרבה הצער לא יכולתי לבצע חיפוש דרך המכשיר בתגובות לפוסט שלך (ושמתי לב שיש הרבה….)
  חג שמח!

 28. עידו 21 באוקטובר 2016 at 21:58 - Reply

  שלום, יש לי מכשיר LG G3 ולאחרונה הוא נכבה לי ומאפס את עצמו אבל כשמופיע הסמל של LG , הפעולה חוזרת על עצמה וכשרק שאני מטעין אותו, הוא נדלק כרגיל. מה אתם ממליצים לעשות?

 29. גיא 18 באוקטובר 2016 at 22:02 - Reply

  היי. יש לי lg4 ולאשתי lg3.
  בטלפון של אשתי ה nfc עובד מדהים, ואילו במכשיר שלי, גם כשאני מוריד את הכיסוי, הוא לא קולט כלל. הצלחתי אולי פעמיים שלוש, וגם זה אחרי שהחזקתי את הרב קו המון זמן על המכשיר.
  בעיה מוכרת? יש פתרון?

 30. תומר 18 באוקטובר 2016 at 9:23 - Reply

  היי, עברתי על כל הבעיות ולא ראיתי את הבעיה שלי. יש לי lg g4. לאחרונה קניתי סוללה רזרבית ומטען שולחני חדש כי איבדתי את הישנה. לפעמים במקום להראות אור אדום או צהוב כשאני מטעין אותה היא מראה אור כתום מהבהב. ידוע לך למה זה קורה?
  תודה מראש

 31. דפני 30 בספטמבר 2016 at 23:29 - Reply

  לאחר שימוש במצלמה ובמספר יישומים אחרים ב- LG G4 (מהחדשים, בלי התקלות שהיו ידועות), ביצעתי "נקה הכל". כל החלונות נסגרו למעט המצלמה. איני מצליחה לנקות את המצלמה, גם לא לאחר כיבוי והדלקה של המכשיר.
  אודה על עזרתך

 32. עידית 30 בספטמבר 2016 at 22:13 - Reply

  היי, יש לי LG4, פתאום נכבה וזהו. הוצאתי את הסוללה, החזרתי, שמתי בטעינה, הוצאתי, לא נדלק (רק מראה את הלוגו של LG על המסך לסירוגין).
  ראיתי שכתבת למישהו תגובה על בעיה זהה שצריך להיכנס למצב בטוח. למה הכוונה???? המכשיר לא נדלק! האם לוח M הלך? כמה אמור לעלות תיקון של תקלה כזו? (המכשיר לא נרכש אצל יבואן מורשה).
  תודה מראש, עידית

  • יגאל 30 בדצמבר 2016 at 7:16 - Reply

   יש לי אותה בעיה! כמה עלה לך בסוף? איפה סדרת?

   • עידית 30 בדצמבר 2016 at 7:26 - Reply

    תיקנתי ברונלייט. אפילו שלא רכשתי אצל יבואן מורשה… תיקנו לי בעלות של 400 שח עם אחריות לשנה. שווה.

 33. שלומי 17 בספטמבר 2016 at 16:14 - Reply

  שלוםתיקנתי
  האים יש קוד מעודכן כי הקוד הנוכחי לא עובד

 34. עידן מיכל 9 בספטמבר 2016 at 14:15 - Reply

  שלום יש לי lg g4
  לצערי הוא נפל למים ישר לקחתי למעבדה
  עבר טיפול והכל בסדר .
  אך לאחר המקרה הוא לא מקבל סים של חברת פלאפון כל שאר החברות עוהד מצויין .
  במעבדה לא יודעים מה לעשות .
  מבקש את עזרתכם .
  עידן מיכל

  • תיקנתי 9 בספטמבר 2016 at 14:17 - Reply

   גש לפלפון ותחליף סים

   • שיר 29 באוקטובר 2016 at 1:50 - Reply

    היי אני פונה אליכם כאן כי לא מצאתי דרך אחרת,
    קורה לי כבר מספר פעמים כאשר אני משתמשת באפליקציה מסויימת ולאחר מכן עוברת להשתמש באפליקציה אחרת, שאני רואה את מסך האפליקציה הקודמת משתקף במסך בו אני נמצאת באותו רגע.
    נדמה כי מתנהלים שני מסכים במקביל מה שיוצר חוסר נוחות.
    כיצד ניתן לתקן בעיה זו ?
    בנוסף, בנתונים ניידים, התאריכים של הנתונים נמצאים ב2055, למרות ניסיונות חוזרים ונישנים לשנות לתאריך הנוכחי כלום לא עבד.
    כיצד ניתן לתקן בעיה זו ?
    חשוב לציין כי בשני המקרים הדלקתי וכיביתי את הטלפון, הוצאתי והכנתי את הסים והסוללה ושלל האפשרויות הרגילות.
    אשמח לעזרתכם.

  • עידן מיכל 9 בספטמבר 2016 at 14:24 - Reply

   שחכתי להגיד שהסים של פלאפון עובד מצויין בפלאפון אחר שיש לי .

   • תיקנתי 9 בספטמבר 2016 at 14:30 - Reply

    זה בסדר. כדי לאמת שאכן הסים הוא הבעיה ואין קשר לחברת פלפון תכניס סים של חבר שיש לך שנמצא בחברת פלפון… הטלפון היה במים וכשזה קורה אז הרבה דברים לא ברורים קוראים פתאום…
    הבעיה של מכשיר לקרוא סים זה תופעה ידוע בהמון מכשירים בלי קשר לנזק מים… לפעמים קורה שהטלפון פשוט לא מוכן לקבל סים ספציפי… תנסה להחליף ונשמח לשמוע עדכון אם יסתדר

  • עידן מיכל 9 בספטמבר 2016 at 14:58 - Reply

   הכנסתי סים של חברת פלאפון וגם הוא לא עובד .
   אורנג וסלקום כן עובדים

 35. עידו שרון 3 בספטמבר 2016 at 12:17 - Reply

  היי, יש לי מכשיר lg g4…
  המכשיר פעם זיהה כל מיני חיבורים חיצוניים כגון סוג של כונן קשיח חיצוני.. או כל מיני מאווררים שמתאימים לפלאפון הזה שמתחברים לשקע טעינה… ועד לא מזמן הוא לא קולט יותר אף אחד מהם ולא שום דבר אחר. ודרך אגב מאז הוא גם נטען הרבה הרבה הרבה יותר לאט, מה אני אוכל לעשות כדי לתקן? תודה.

 36. רועי 3 בספטמבר 2016 at 11:33 - Reply

  בוצע איפוס בכח למכשיר
  לאחר שאני לחצתי פעמיים כן לאיפוס, כולל מחיקה המכשיר חוזר למצב של הסמל של LG ונתקע

 37. ליאת 31 באוגוסט 2016 at 13:49 - Reply

  היי, יש לי מכשיר lg g3 ובכל פעם שיש שיחה נכנסת זה לא מראה לי את איש הקשר שמתקשר זה אומר לי להחליק את האייקון כדי לראות מי זה, ורק אז אני יכולה לראות מי מתקשר, איך מבטלים את זה ?? תודה..

 38. קובי 30 באוגוסט 2016 at 9:55 - Reply

  שלום,
  יש לי מכשיר LG880 והכפתור להדלקה וכיבוי התקלקל. אני לוחץ עליו 4-5 פעמים עד שהוא מגיב.
  האם יש דרך לעקוף את הכפתור הזה ולהדליק את המכשיר ע"י לחיצות על המסך או משהו אחר?
  תודה
  קובי

 39. ניצן 14 באוגוסט 2016 at 19:12 - Reply

  אהלן, המסך של הטלפון לא נכבה לאחר גם לאחר שאני נועל אותו בעזרת הכפתור
  וגם אם אני נועל אותו בעת לחיצה על המקש או לאחר שלא השתמשתי בו הוא גם לא ננעל
  מה אפשר לעשות? תודה/

  • ניצן 14 באוגוסט 2016 at 19:14 - Reply

   חשוב לציין שזה הוא מכשיר LG G4

   • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:24 - Reply

    לא כל כך ברור בדיוק מה הבעיה.
    אבל לפי מה שהבנתי המכשיר לא מתכבה מעצמו ולא כאשר לוחצים על לחצן הנעיל\כיבוי?
    אם זה הבעיה אמליץ על ביצוע איפוס וכנראה שזה יסדר את התקלה.

    בהצלחה

 40. אריאל 11 באוגוסט 2016 at 12:45 - Reply

  היי קניתי מכשיר LG G4 והמסך שלו מרגע ההפעלה מהבהב ומחליף צבעים, נתקע ולא מגיב כמו שצריך רוב הזמן.
  מה אני אמור לעשות?

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:25 - Reply

   היי אריאל נשמע כמו בעיה במסך.
   נסה לבצע איפוס ואם זה לא עוזר עליך להחליף מסך.

 41. אביה לוי 11 באוגוסט 2016 at 1:54 - Reply

  היי, יש לי lg 2 מיני ואני עשיתי לו הפעלה מחדש אבל הוא לא נפתח. הוא נפתח עד שרואים את הפתיח של סלקום ושם הוא נעצר הוצאתי את הסוללה וגם את הסים והכרטיס זיכרון שיש לי והחזרתי וכלום לא עבד… מה לעשות?????

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:27 - Reply

   אמליץ לנסות לבצע איפוס למכשיר במקרה שלך ללא גיבוי.
   פעל לפי הסרטון הבא:
   https://www.youtube.com/watch?v=HL1wOPe5pLc

   מקווה שיעבוד. אנחנו כמובן לא לוקחים אחריות על כל בעיה שתצוץ.
   בהצלחה.

 42. רותי 8 באוגוסט 2016 at 18:49 - Reply

  היי,
  קניתי את המכשיר LG 4 בספטמבר 2015 (פחות משנה) ולפני מספר ימים, ללא שום התראה מוקדמת הוא נכבה ומסרב להידלק.. בכל פעם שאני מנסה להדליק הוא כאילו נדלק ונתקע עם המסך פתיחה של LG ואז נכבה.. הבנתי שזאת התקלה הידועה של LG 4 ושכניראה צריך להחליף את הלוח אם..
  הבעיה היא שקניתי את הפלאפון בארה"ב וברונלייט אמרו לי שאין לי אחריות עליו ושאצטרך לשלם 650 ש"ח+ 90 ש"ח על הבדיקה.. האם יש דרך זולה יותר? הבנתי שאפשר לשלוח את הפלאפון לLG בחו"ל..
  תודה

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:29 - Reply

   לצערי לא ידוע לי על כיצד מייסמים אחריות יצרן מחו"ל.
   מקווה שתסתדרי

   בהצלחה.

 43. גפס 7 באוגוסט 2016 at 19:45 - Reply

  קניתי מכשיר lg4 מיבואן רשמי בארץ לפני פחות משנה. לאחר מספר "תקיעות" של המכשיר אותם פתרתי עם הוצאת בטריה וכיבוי ב"כח", לפני שבוע וחצי נכבה המכשיר וסרב להדלק. ניצלתי את האחריות שבוע המכשיר בילה במעבדה הראשית וחזר לרשותי ביום א' לפני שבוע. חגיגה??? לא!!! ביום רביעי המסך הפך לקווים אדומים, לא עזרו איתחולים והטמאת בטריה, הקווים לא נעלמו. המכשיר הוחזר למעבדה. היום קיבלתי טלפון שהבעיה הינה קורוזיה וקרוב לוודאי שזה יעלה לי כ-800₪ כי מסך לא נופל תחת אחריות. מכעיס!!!! המכשיר לא נרטב בשום מקום ברשותי, אבל לצפות שהחברה תיקח אחריות על בעיות שכנראה התרחשו במעבדה….. הגזמתם

 44. בעלת אל ג'י ג'י 4 מיני 4 באוגוסט 2016 at 15:42 - Reply

  יש לי lg g4 מיני ונגמר לי הסוללה שמתי אותו במטען המקורי הוא נדלק והראה את הסמל של lg ונכבה שוב פעם

 45. tehila 22 ביולי 2016 at 11:05 - Reply

  יש לי פלא lg g3
  מאתמול אין קליטה לאינטרנט ויש עיגול שמסתובב מעל לפסים של הקליטה.
  זה נראה כאילו הוא מחפש רשת או משהו כזה.

  כיביתי והדלקתי מיליון פעם, הוצאתי את הכרטיס סים והחזרתי ללא הצלחה 🙁
  מה עושים במצב כזה?

 46. דביר 20 ביולי 2016 at 13:18 - Reply

  שלום רב הטלפון שלי הlg g4 מתחמם באזור למעלה היכן שהמצלמה מבלי שנעשה בו שימוש ממה זה יכול לנבוע?

 47. גילה יחזקאלי 17 ביולי 2016 at 16:23 - Reply

  המכשיר אינו מצלצל כשמתקשרים אלי.בדקתי הגדרות הכל תקין.בדקתי רמקול בסרים או יוטיוב הכל תקין.סגרתי את המכשיר והדלקתי מחדש לא עזר.
  האם יש פתרון?

 48. שובל 14 ביולי 2016 at 10:31 - Reply

  ה LG G4 שלי גם מתחמם ללא פעילות בטלפון בכלל, אני מניחה אותו במקום ואחרי כמה דקות הוא רותח.

 49. שובל 14 ביולי 2016 at 10:26 - Reply

  היי יש לי מכשיר LG G4, המכשיר נכבה ליאתמול ולא נדלק מאז, הטענתי 100 אחוז, הוצאתי את הסוללה והחזרתי והוא עדיין לא נדלק, רק מופיע הסימן של ההדלקה והוא חוזר בלופ, מה עושים? תודה

  • אייל 21 ביולי 2016 at 21:25 - Reply

   יש לי את אותה הבעיה מהיום, מעוניין לדעת מה עשית?

   • לירון 21 ביולי 2016 at 23:35 - Reply

    זו בעיה ידועה, גם לי היה אותה. דורש החלפת לוח אם במעבדה (כלול באחריות יבואן רשמי)

    • שובל 23 ביולי 2016 at 16:23 - Reply

     פלאפון היא יבואן רשמי?
     המכשיר נמצא אצלי פחות משנה.

 50. עמית 29 ביוני 2016 at 16:38 - Reply

  שלום רב יש לי מכשיר lg 4 וכשאני בשיחה התפריט שלי על המסך חשוך ולא מגיב לכל פעילות שאני רוצה לעשות תוך כדי שיחה
  אשמח לעזרה.

  • תומר 10 ביולי 2016 at 10:42 - Reply

   עם כמה שזה נשמע הזוי הייתה לי את אותה הבעיה לקח לי זמן לבין מה הגורם, אבל בסוף הבנתי שמדבקה זולה למסך שקניתי שיגעה את החיישן של המכשיר, וברגע שהסרתי אותה הכל עובד פיקס.. שווה לך לנסות, ואם כן, אז ממליץ לקנות מדבקות נורמליות בארץ..

  • נעה מלמד 19 ביולי 2016 at 15:39 - Reply

   רציתי לשאול אם הבעיה נפתרה לך? כי גם לי זה קורה

 51. נעה 27 ביוני 2016 at 8:34 - Reply

  יש לי מכשיר LG G4 וקופץ לי על המסך הודעה "לא ניתן לבצע את ההורדה, נסה שוב מאוחר יותר. לא הורדתי כלום וגם כל האפליקציות מעודכנות. מה ניתן לעשות? זה ממש מפריע!!

  תודה נעה

 52. גינת 18 ביוני 2016 at 23:35 - Reply

  דבר שמטריד אותי ב LG G3 שלי: יש ברירת מחדל ל"נודניק" בהתראות ל 5 דקות. אני מעוניינת שברירת המחדל תהייה "כבוי" .
  לא מצאתי היכן ניתן להגדיר.
  האם ניתן?
  תודה
  גינת

 53. שקד 16 ביוני 2016 at 18:31 - Reply

  שלום יש לי LG4 ואין לו צלצול שמישהו מתקשר אלי אין צלצול מה אני עושה?

 54. עדי 16 ביוני 2016 at 12:50 - Reply

  שלום
  ישלי LG G4 והוא עושה לי מלא בעיות עם הבטרייה. היא נגמרת לי יותר מידי מהר. איך אפשר לסדר את זה? צריך לקנות בטרייה חדשה?

 55. אסנת 12 ביוני 2016 at 3:11 - Reply

  שלום, מאוד אשמח לעזרה בנושא!
  הפלאפון שלי (lgg4) איננו נראה תמונות שצולמו במצלמה בימים האחרונים. יכול להיות שהדבר קשור לכך ששיניתי בהגדרות שהציונות ישמרו על כרטיס הזיכרון ולא על זיכרון הפלאפון?
  בכל אופן, התמונות נעלמות מהגלריה בערך כמה שניות לאחר שצולמו ובמקום מופיע אייקון של תמונה עם סימן קריאה. הדבר קורה אך ורק עם תמונות וסרטונים מהמצלמה הרגילה (עובד כמו שצריך דרך האינסטגרם למשל)

 56. זא 31 במאי 2016 at 19:01 - Reply

  שלום רב
  רכשתי מכשיר lg4g4 בחול והוא קיבל את התקלה הידוע שנדלק ונכבה בלופ
  מה עלי לעשות?
  תודה

 57. שירי 29 במאי 2016 at 23:50 - Reply

  היי
  נדפק לי המכשיר בקטנה בפינה של המסגרת הזהב
  וזה ממש מעצבן אותי
  יש אפשרות להחליף מסגרת?

 58. לירן 27 במאי 2016 at 22:58 - Reply

  המכשיר שלי נתקע על מסך הפתיחה ואינו עובד. אני מבינה שזאת תקלה נפוצה וידועה וLG מודעים לכך ומטפלים במסגרת האחריות. הבעיה שהמכשיר נקנה בארה"ב, האם יש דרך לתקן אותו בארץ? המכשיר נקנה לפני 10 חודשים ככה שעדיין יש אחריות.

 59. יעל 27 במאי 2016 at 17:19 - Reply

  היי מה עושים כשהאייקון של השעון המעורר מופיע למעלה אפילו כשכיביתי את השעון המעורר שכוונתי? תודה!!

 60. שחר גרוס 17 במאי 2016 at 15:15 - Reply

  יש לי פלאפון LG g4, המצלמה לפעמים עובדת ולפעמים לא עובדת וכשהיא לא עובדת היא נתקעת ועושה ריסט לפלאפון ואז שהפלאפון עולה המצלמה עובדת שוב. בנוסף לפעמים המצלמה מתחממת ממש.
  למישהו יש עצה מה כדאי לעשות? החלפתי מצלמה והיא עדיין נתקעת וגורמת למכשיר לעשות ריסט אז זה לא המצלמה עצמה שעושה בעיה.

  • שחר גרוס 17 במאי 2016 at 15:17 - Reply

   בנוסף כשיש בעיה עם המצלמה הפנס של הפלאפון גם כן לא עובד בטענה שאי אפשר להפעיל פנס ומצלמה ביחד

   • לורי 25 בדצמבר 2016 at 10:50 - Reply

    קיבלת תשובה?

  • דורון 22 במאי 2016 at 18:05 - Reply

   גם לי. אותה בעיה

 61. שמרית 15 במאי 2016 at 22:14 - Reply

  הצילו!!! הLG G4 שלי סובל מתקלת היצרן הידועה של הלופ האינסופי בריסטרט. אני לא מצליחה להדליק בכלל את המכשיר ולצערי התמונות שיש לי על הטלפון לא מגובות. האם ישנה איזושהי דרך לגבות את התמונות לפני שאני מביאה אותו למעבדה?
  האם בהכרח התיקון במעבדה אומר שיימחקו לי כל התמונות?

  תודה רבה

 62. נתי ריחני 11 במאי 2016 at 18:25 - Reply

  היי.. יש לי מכשיר lg v10 .. עד היום היו לי מכשירי סמסונג .. ב lg שמתי לב שבמקלדת אין מקש של אנטר בצד ימין למטה ..והוא מתפקד כ " שלח " ..לדוג' בוואטצאפ הוא שולח את הטקסט .. והשאלה היא .. איך ניתן בהקלדת טקסט להוריד שורה .. ??

  • ניר 24 בדצמבר 2016 at 10:14 - Reply

   קיבלת תשובה?
   יש לי אותה הבעיה

 63. נתי ריחני 11 במאי 2016 at 18:24 - Reply

  היי.. יש לי מכשיר lg v10 .. עד היום היו לי מכשירי סמסונג .. ב lg שמתי לב שבמקלדת אין מקש של אנטר בצד ימין למטה ..והוא מתפקד כ " שלח " ..לדוג' בוואטאפ הוא שולח את הטקסט .. והשאלה היא .. איך ניתן בהקלדת טקסט להוריד שורה ..

 64. בתיה נוי 11 במאי 2016 at 11:50 - Reply

  היי, אני חייבת עזרה!!!!
  עשיתי עדכון תוכנה למכשיר ולאחר העדכון כל התמונות שלי נמחקו.
  איך אפשר לשחזר?? 🙁

 65. ניב 11 במאי 2016 at 0:42 - Reply

  שלום הבעיה שלי היא לא במכשיר תודה לאל אלה היא במטען השולחני.. אחרי שאני מחבר אותו למטען הנורה מהבהבת לי בצבע אדום/כתום.
  יש מצב שזה בגלל שלפעמים אני מחבר אותו למטען של סמסומג?

 66. עמרי 10 במאי 2016 at 23:25 - Reply

  הי
  אני וחברה שלי קנינו שני מכשירים חדשים LG G4 משני חנויות שונות ושנינו לא מצליחים להתפקס במצלמה. דברים שפלאפונים אחרים כן מצליחים לתפוס שלנו יוצא מטושטש.
  תודה מראש

 67. Motti 8 במאי 2016 at 18:45 - Reply

  שלום רב..
  האם תוכל לעזור לי בשאלה כיצד מונעים את הצריבות מסך על מכשיר הlg g4?

 68. עמית 7 במאי 2016 at 20:18 - Reply

  יש לי LG G4 והוא לא נדלק מה לעשות.. בדקתי והבעיה לא במטען ולא בסוללה..

 69. אורטל כהן 5 במאי 2016 at 7:39 - Reply

  היי 🙂
  רכשתי אתמול מכשיר LG 4 מחברת פלאפון. רציתי לשאול לגבי ביטול הרטט כאשר יש התראות כגון פייסבוק או ווצאפ
  כיביתי את הרטט בווצאפ כאשר נכנסתהודעה וזה עדיין לא מספיק איך אפשר לבטל את זה ? הכוונה שהרטט יהיה רק על הצליל של שיחה נכנסת בלבד . ושאלה שניה אין יותר אופציה של מצב שקט?
  תודה

 70. אלסה 4 במאי 2016 at 14:59 - Reply

  היי יש לי בעיה בlg הוא מתכבה לי ונדלק באמצע צילום תמונה ווידיאו…ולפעמים גם בלי קשר…עשיתי מה שהמלצת לגבי מצב בטוח.אבל הבעיה שההורדות האחרונות שלי לא מופיעות על המסך.שאוכל למחוק את מה שהורדתי אחרון..לגבי גיבוי של כל מה שיש לי איך אני עושה את זה.ואיך אני מבטלת את עניין המצב בטוח הזה שיחזרו לי כל הישומים שאוכל למחוק

 71. מיכל כהל 4 במאי 2016 at 11:39 - Reply

  היי,
  שאלה – איך מכבים את צלילי המקשים במכשיר? אני רוצה שכל הצלילים יעבדו רגיל, רק שצלילי המקשים לא יפעלו. יש דרך?

  תודה!

 72. קקק 3 במאי 2016 at 14:05 - Reply

  לא עובד לי המכשיר lg g4
  הנוא פשוט נכבה ולא נדלק

 73. גלית בובליל 1 במאי 2016 at 18:28 - Reply

  האם יש שיחת וידאו ב lg4???

 74. מלכה 30 באפריל 2016 at 21:13 - Reply

  שלום , קניתי את המכשיר עם אחריות יצרן לשנתיים פחות מ7 חודשים נשרף לי המסך שלחתי אותו למעבדה המרכזית ברמת גם לתיקון ושם נטען שישבתי על המכשיר ונשבר משהו בפנים שלא נבראה דבר כזה באמצע נסיעה למילואים זה קרה לי שהווייז עובד המסך הפך לשחור אבל עובד לאחר וויכוח והחברה שתוכנה לי לא הייתה מוכנה לשמוע כלום שילמתי 650 ₪ ובנוסף הם אמרו לי שאחראית יצרן שהיית לי בוטל בגלל שהם פתחו את המכשיר יש לציין שנתתי להם מכשיר חדש בלי שריטה על המסך ועם מגן מסך והיה לי מכה בפינות של המכשיר לא עבר חודש מהתיקון והיום שוב המסך הפך לשחור .
  רציתי לדעת מה לעשות ואם יש מקום לתביעה ??

  תודה .

 75. תמר 29 באפריל 2016 at 8:50 - Reply

  אחלה אתר.
  לפני כ-4 חודשים רכשתי LG G4 C.
  בהתחלה, הכל תפקד כרגיל.
  אתמול בלילה שמתי אותו לטעינה עם היוטיוב פתוח על סרטון.
  בבוקר, כשניתקתי אותו, הוא נתקע על היוטיוב.
  ניסיתי לכבות אותו אבל המסך נתקע בתפריט כיבוי.
  האם להוציא את הסוללה? האם לא לעשות כלום איתו?
  בבקשה תענה מהר כי אני צריכה אותו להיום.
  תודה מראש.

 76. Aaaaavstyles 28 באפריל 2016 at 16:50 - Reply

  הבעיה שלי היא שהמקלדת של הפאלפון לא מופיעה כשאני באה להקליד, אני ניסיתי למחוק ולהוריד מחדש וזה לא עזר, ניסיתי הכל וזה לא עזר, מה אני יכולה לעדות?

 77. אורי 28 באפריל 2016 at 11:15 - Reply

  היי, מכשיר ה G4 שלי לא נטען עם המטען המקורי. הוא מסמן לי שהוא נטען אבל בפועל אחוז הבטריה ממשיך לרדת בקצב ממש מהיר.
  לפעמים הוא כן מחליט שהוא מטעין אותו אבל גם אז הבטריה נגמרת ממש מהר אפילו ללא שימוש. עם מטען אחר של samsung הוא כן נטען. אני מניח שהבעיה היא במטען אבל אני פשוט לא מבין איך מטען מקורי של הטלפון התקלקל כל כך מהר (בן חצי שנה) . מכיר את התופעה?

 78. אלכס 28 באפריל 2016 at 8:08 - Reply

  שלום ותודה על התשובות המקיפות.
  Lg4 אינו נפתח , המכשיר נרכש מאתר buy2 .
  האם ניתן לתפעל את התקלה באופן עצמאי?
  מדובר בחיילת שסוגרת שבת.

 79. גדי זינגר 27 באפריל 2016 at 9:56 - Reply

  יש לי lg g4. המידע בכרטיס הזכרון לא מופיע כשאני מחבר אותו למחשב. למעשה במחשב רואים רק את איחסון המכשיר ולא רואים את כרטיס הזכרון. בעבר הופיע לי כרטיש הזכרון. איך פותרים את הבעייה?

 80. אייל 25 באפריל 2016 at 23:44 - Reply

  היי,יש לי בעיה ממש מעצבנת, כל כמה שעות יש לי באל גי 4 שלי התראה שכאילו יש לי הודעה, אבל בעצם אין כלום ושום דבר… אבא שלי קנה לפני שבועיים אל גי 4 חדש ויש לו בדיוק את אותה הבעיה, התראת שווא.. חיפשתי בהגדרות ולא מצאתי פיתרון, מה אפשר לעשות ?

 81. שלי 25 באפריל 2016 at 23:17 - Reply

  אני לא מצליחה להדליק את הטלפון של בכלל ואני לא יודעת מה לעשות והוא אצלי רק חודשיים אני לא יודעת מה לעשות אשמח לעזרתכם.

 82. שלי 25 באפריל 2016 at 23:13 - Reply

  אני לא מצליחה להדליק את הטלפון שלי בכלל יש לכם פתרון לזה ?
  דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:22 - Reply

   היי שלי.
   צר לי על התגובה המאוחרת…
   אם עדיין לא הסתדר לך התקלה נסי להחליף סוללה או לבצע את האיפוס כפי שמוסבר במדיך זה בתקווה שהמכשיר יחזור לחיים

   בהצלחה

 83. ענת 25 באפריל 2016 at 11:54 - Reply

  שלום רב, אנא עזרתכם,

  יש לי מכשיר LG3 שבימים האחרונים, בזמן שיחה המסך מחשיך ולא מגיב לאף כפתור או מגע

  גם אם שומעת מווצאפ הודעה קולית, המסך מחשיך

  ניסיתי לכייל את חיישן התנועה

  ובנוסף להסיר את מדבקת הכיסוי אך ללא הועיל

  מה ניתן לעשות בנוסף על מנת לחזור למצב האופטימלי?

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 19:21 - Reply

   היי ענת. מומלץ לנסות לבצע איפוס למכשיר. זה עלול לעזור.
   במידה והמסך שלך הוחלף יכול להיות שהחיישן זז למקום לא טוב ולכן תמיד חושב שהמכשיר באוזן. במידה ושום דבר לא עובד מומלץ להחליף את החיישן.

 84. ענת 25 באפריל 2016 at 10:21 - Reply

  בוקר טוב
  LG3 שלי מחשיך בעת קבלת שיחות ולא ניתן ללחוץ על כפתורים כלשהם תוך כדי השיחה
  רק לאחר ניתוקה חוזר המסך למצבו.
  עשיתי כיול לחיישן והוצאתי את מדבקת המגן
  מה עוד ניתן לעשות?
  תודה

 85. בעייה באוזניות lg 4 25 באפריל 2016 at 9:43 - Reply

  שלום.
  יש לי מכשיר lg g4 3 חודשים לפני שבוע התחילו לשמוע חלש דרך האוזניות לא מצליח לפתור את זה… תודה!

  • תיקנתי 29 באוגוסט 2016 at 18:59 - Reply

   נסה לנקות עם קיסם או משהו את האוזניה. תראה שלא הדבקת איזה מגן מסך שחוסם את האוזניה ואם לא עוזר נסה לאפס את המכשיר אם אחרי הכל לא עוזר גש למעבדה להחליף אוזניה…

 86. עדי 24 באפריל 2016 at 16:13 - Reply

  היי דחוף! הקלדתי את המס 277634#*#
  ועקבתי אחריי ההוראות. המכשיר נתקע ונשאר על מאין פירוט מפרט של המכשיר. כל פעם שאני מכבה מוציאה את הבטריה ומדליקה חוזר אותו המסך… מה לעשות??? מכשיר lg G3

 87. Ziv 24 באפריל 2016 at 12:33 - Reply

  תודה רבה על כל העצות המחכימות. באמת זה נורא עוזר!
  אני לא מצליח לדבר דרך האוזניות.אני יכול לדמוע שירים אבל לדבר בשיחה זה לא נותן. מה אפשר לעשות?

  • תיקנתי 26 ביוני 2016 at 0:02 - Reply

   שלום זיו…
   יכול להיות שאין לך מיקרופון באוזניות?
   אם אין מיקרופון… לא תוכל לדבר דרך האוזניות עליך לקנות אוזניות עם מיקרופון…
   גם לי יש אוזניות בלי מיקרופון וכשאני מחבר אותם לא שומעים אותי בכלל…
   אם יש לך מיקרופון… יכול להיות שהאוזניות או דפוקות או לא מתאימות לLG…
   נסה אחרות…

 88. dor 20 באפריל 2016 at 13:15 - Reply

  היי
  לאמא שלי יש LG G4, לפני כמה זמן הגדרתי לה קוד נעילת מסך באמצעות הקלדת מספרים. היא רוצה לבטל אותו, ואני לא מצליח. עברתי על כל ההגדרות ופשוט נראה כי אין דרך לבטל קוד נעילת מסך. אני יכול לבחור דרך אחרת שהיא לא מספרים כגון נקישות וכדומה, אך לבטל שלא תהיה שום חסימה לא ראיתי שקיימת אופציה. בחנות אמרו לנו שרק לאחר פרמוט זה יתאפשר. קצת נשמע תמוה בעיניי שבכדי לבטל הגדרה בסיסית בטלפון צריך לפרמט אותו? האם זה נכון?

  • תיקנתי 26 ביוני 2016 at 0:00 - Reply

   שלום דור
   נשמע לי כמו קישקוש רציני העניין עם הפירמוט… צריך להיות בהגדרות אפשרות לבטל את הנעילה…
   לי יש LG G3 ואצלי זה בהגדרות -> תצוגה -> מסך נעילה ->בחר מסך נעילה -> ללא.
   (אצלי זה באנגלית אז אולי התרגום שלי לא מדוייק…) אבל ככה זה בLG G3. אני מאמין שזה צריך להיות זהה גם ל LG G4

 89. אוריאל 20 באפריל 2016 at 8:32 - Reply

  היי יש לי LG4 מיני ולפעמים קופץ לי חלון האנדרואיד הפסיק לעבוד או הגוגל פלאי הפסיק ..
  ואם אני נמצא באותו זמן בווצסאפ אז זה עושה לי שחזור.. מה אפשר לעשות
  תודה

  • תיקנתי 25 ביוני 2016 at 23:57 - Reply

   מומלץ לאפס את המכשיר ולעדכן אותו לגרסא המתקדמת ביותר.

 90. ניקו 18 באפריל 2016 at 19:44 - Reply

  היי, המכשיר שלי הפסיק לעבוד בפתאומיות ונכנס למצב של "bootloop". ניסיתי לאפס אותו, אך ללא הצלחה..
  איך אפשר לתקן זאת?

  • תיקנתי 25 ביוני 2016 at 23:57 - Reply

   אם זה LG G4 אז אתה מכוסה באחריות יצרן על תקלה ידוע במכשיר אלה אם כן לא קנית בארץ… אם לא קנית בארץ… גש למעבדה.

 91. דני 17 באפריל 2016 at 15:30 - Reply

  שלום רב.
  קניתי את המכשיר בארה"ב לפני חצי שנה.
  בזמן האחרון אני לא מצליח להעביר קבצים ובייחוד מוזיקה מהמחשב אל המכשיר והפוך. במחשב זה נראה שבכלל לא ניתן להכנס לראות את מה שיש על הטלפון.
  ניסיתי גם באמצעות lg bridge וגם העברה ישירה.
  מה עושים?

  • תיקנתי 25 ביוני 2016 at 23:55 - Reply

   שלום דני
   נסה להחליף כבל.. זה 90% מהזמן הבעיה לתקלה כזאת. אם לא עובד עם כבל אחר נסה לבדוק אם מחשב אחר…. אולי דרייברים לא מותקנים כראוי…

 92. יובל 13 באפריל 2016 at 20:22 - Reply

  שלום, קניתי מכישר LG 4 815 והיום עשיתי לו פשוט הפעלה מחדש ושהוא נפתח נמחקה לי העברית מהמכשיר
  מה עושים? איך זה קרה?

 93. משה 11 באפריל 2016 at 21:19 - Reply

  שלום בידי lg g4 מידי כמה ימים לא שומעים צילצול וגם לא מופיע חיווי לאחר שאני מכבה ומדליק הכל עובד לכמה ימים פניתי לחברה נאמר לי לעשות פירמוט עשיתי עבד שבוע והכל חזר מה אפשר לעשות הדבר התחיל לאחר עידכון תכנה לאנדרויד 6 תודה משה

 94. איציק 11 באפריל 2016 at 9:04 - Reply

  שלום רב
  יש לי מכשיר סלולרי lg g4 – שקניתי לפני כ-8 חודשים.
  לפני שבוע – הוא נכנס למצב קבוע – קיפאון – עם הלוגו "lg" – עכשיו הוא כבוי לגמרי…ולא נדלק.
  החלפתי סוללה, לא עזר – מסך כבוי לגמרי. \
  כשמטעינים אותו – נורית ההטענה לא נדלקת.

  תודה מראש

  • תיקנתי 13 באפריל 2016 at 8:46 - Reply

   שלום איציק
   אם אתה עדיין תחת אחריות יצרן נצל אותה… אחרת גש למעבדה

 95. נועה 10 באפריל 2016 at 12:54 - Reply

  צהרים טובים,
  יש לי מכשיר LG G4. מחקתי בטעות מהגלריה את תמונת מסך הנעילה.
  התמונה ממשיכה להופיע במסך הנעילה אבל אני לא מוצאת את התמונה בשום מקום.
  יש דרך לשחזר את התמונה הזו ? או להגדיר שתופיע גם במסך הראשי? (כך אוכל לעשות צילום מסך נקי ולשמור ואתה מחדש בגלריה).

  תודה!

 96. עידן 9 באפריל 2016 at 9:16 - Reply

  אני מדליק את הLg4 שלי ומופיע לי בלוגו של lg והמכשיר לא ממשיך את ההמשך של זה

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 14:54 - Reply

   שלום עידן.
   מומלץ לנסות לבצע איפוס ואם עדיין לא עובד נסה לממש אחריות יצרן או גש למעבדה לתיקון המכשיר.

   • מור 6 ביוני 2016 at 17:31 - Reply

    איך עושים את האיפוס?

 97. סשה 9 באפריל 2016 at 0:40 - Reply

  אוקי קניתי את המכשיר ביולי 2015 והוא עבד עד היום מצויין יצאתי החוצה וחיברתי בוקסה עם בלוטוס בטלפון ושמעתי 3 שירים ואחר כך נכתבה לי הפלאפון ומאז אני לא יכול להדליק אותו זה נדלק על הלוגו של lg וכל המסך שחור ניסיתי גם לעשות ריסטרט עם הווליום וזה רשם לי משהו באנגלית press the Power key to exit ant restart phone ובכל זאת הוא לא נדלק לי המכשיר היום היה חם בגלל הטמפרטורה של היום הוא לא נפל ולא נרטב ולא נשבר או נסדק לא קרה לא כלום הוא היה אצלי בכיס איך יכול להיות שבבום לא עובד מכשיר כזה אני דורש מיד שיעזרו לי ושיחליפו לי למכשיר חדש אני לא הולך לשלם שקל על הבעיה של החברה הזאת רוונלייט וגם החלפתי לסוללה השניה שיש לי ושום דבר לא פועל חשבתי שמכשירי סמסונג גרועים עכשיו אני יודע שאל גי סתם חברה חרא בני זונות הרסו לי את כל השבת .

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 15:01 - Reply

   שלום סשה אני מבין את התסקול
   זה בהחלט מבעס ואם תקרא פה תגובות תראה שאתה לא היחיד.
   לפי מה שאנשים אומרים רונלייט לא מתחייבים לתקן לך את המכשיר ללא עלות כשאתה שולח את זה למעבדה שלהם. אבל בכל זאת הייתי ממליץ לשלוח כי מגיע לך אחריות יצרן.

   בהצלכה בכל מקרה
   נשמח אם תעדכן מה עשית עם המכשיר.

 98. מיכל 7 באפריל 2016 at 18:05 - Reply

  שלום,
  השעון המעורר במכשיר משמיע צלצול מאד קצר ומפסיק. הנודניק עובד.
  האם זה משהו שניתן לשנות בהגדרות (לא מצאתי אפשרות לשנות משך צלצול) או שזו תקלה?

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 15:22 - Reply

   שלום מיכל
   זה בהחלט בעיה. נסה לנקות מטמון באפליקציית השעון ובדוק אם זה מסדר את הבעיה. נסה לבחור צלצול אחר אולי הוא שגורם לבעיה.
   נשמח לשמוע עדכון

 99. מאי 5 באפריל 2016 at 8:30 - Reply

  היי
  יש לי בעיה עם הסוללה במכשיר lg g4
  הבעיה היא לא בסוללה עצמה כי יש לי 2 והתקלה היא עם שתיהן.
  גם אם אני לא נוגעת במכשיר וכל היישומים סגורים הסוללה יורדת בקצב מאוד מהיר..תוך כמה שעות אין סוללה.
  לפני כחצי שנה כשקניתי את המכשיר הוא היה מחזיק יומיים אם לא הייתי מטעינה.
  איפה יכולה להיות הבעיה?
  תודה

  • תיקנתי 13 באפריל 2016 at 8:45 - Reply

   שלום מאי.
   כשאחוז הסוללה נמוך תכנסי להגדרות סוללה ותבדתי מי צורך הכי הרבה מהסוללה.
   תבדקי גם למי יש הרשאות לקבל מיקום שלך. הרבה פעמים אפליקציות שלא צריכות באמת את המיקום מדליקות את הג'י.פי.אס וגומרות את הסוללה מהר מאוד. גם הסנכרון גוזר סוללה אפשר לכבות אם לא חשוב לקבל התראות מיידיות על דוא"ל.

 100. ליאור 5 באפריל 2016 at 7:48 - Reply

  שלום ישלי LG G3וכל דקה הוא מעביר אותי לפרסומת שיש לי וירוסים בסוללה וצריך להוריד תוכנה איך להפסיק את זה?

 101. תמר 4 באפריל 2016 at 14:11 - Reply

  אהלן אשמח לעזרה.
  הנורית חיווי שלי פועלת ממש לשניה כשיש התראות ולא ממשיכה. יש אפשרות שהנורית תמשיך לפעול עד שנכנסים להתראה? רק בשיחה נכנסת היא דולקת עד שעונים, אבל בווצאפ למשל היא פועלת רק לשניה וגם זה רק כשאני מדליקה את המסך. – הגדרתי שההתראות לא מופיעות בחלון קופץ אולי זה העניין?

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 15:28 - Reply

   שלום תמר
   בתוך אפליקציית הוואטסאפ יש 3 נקודות כאלה בפינה של המסך. תלחצי שם ותבחרי אפשרויות -> התראות.
   בתוך אפשרויות של ההתראות תוכלי לבחור את צבע הנורית שתרצי שתאיר בזמן התראה אולי זה כבוי שם ולכן לא ממשיך להופיע עד שאת נכנסת להתראה.
   תני ותחזרי אלינו נשמח לשמוע אם הסתדר או לא.

   • תמר 10 באפריל 2016 at 15:37 - Reply

    זה לא על מצב כבוי. זה על צבע טורקיז וזה פשוט לא עובד. יש עוד עצות? בדקתי את כל ההגדרות שיכולות להיות רשוקות לנורית חיווי וזה אמור לפעול לא יודעת מה הבעיה..

 102. אלישבע 4 באפריל 2016 at 2:48 - Reply

  הי. רכשתי את הg4 ביולי האחרון. וכמו שכמה כתבו למעלה. גם לי נכבה ומת פתאומי ונתקע על הלוגו של LG .
  פניתי לכמה חנויות ואמרו לי שהתלוננה הזאת הגיעה מהמון אנשים לאחרונה ואא לתקן את זה.. מסתבר שזה באג רציני במכשיר. לא מומלץ לקנות!

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 15:38 - Reply

   אני מסכים עם אלישבע…. בסופו של יום… המכשיר עם הכי פחות בעיות זה אייפון.

 103. עדי פרג'ון 3 באפריל 2016 at 15:05 - Reply

  היי
  רציתי לשאול אם במקרה קורה שעולה לי דף של גוגל ורשום לי שהסוללה ניזוקה עשיתי מה שבקשו עם האפליקציה וזה ממשיך להתריע אני מתחיל לפחד
  מה עושים???
  מצורפת תמונת מסך:

  • תיקנתי 4 באפריל 2016 at 8:17 - Reply

   שלום עדי.
   נשמח אם תשתף תמונות מסך על מה מדובר.

   • עדי פרג'ון 4 באפריל 2016 at 15:00 - Reply

    איך לשלוח?
    יש אולי מייל?

    • עדי פרג'ון 5 באפריל 2016 at 10:24 - Reply

     אולי טלפון ??

   • עדי פרג'ון 7 באפריל 2016 at 18:36 - Reply

    איך לשלוח?
    לאיזה מייל??
    אולי טלפון ??

  • תיקנתי 10 באפריל 2016 at 15:34 - Reply

   שלום עידן
   בהחלט מוזר, הייתי ממליץ לבצע איפוס למכשיר ללא גיבוי. רק לשמור את אנשי הקשר בחשבון גוגל שלך ולבצע איפוס ולהתחיל מחדש.
   במידה ואכן מותקן על מכשירך וירוס אתה לא רוצה להחזיר אותו בגיבוי והשחזור שתעשה.
   בהצלחה.

 104. דורין 1 באפריל 2016 at 21:29 - Reply

  היי, יש לי LG G3 – המסך שלי לא ממש עובד.
  הוא פשוט נדלק ואז מראה סימנים של שחור לאט לאט ואז לא מראה כלום והמקשים עצמם עובדים.
  מה אפשר לעשות ?

  • תיקנתי 3 באפריל 2016 at 12:43 - Reply

   שלום דורין.
   נשמע כאילו יש צורך להחליף מסך… אולי הוא קיבל מכה או אולי נזק מים.
   קשה לי להאמין שהבעיה שלך נובעת מבעיית תוכנה.

 105. ליאור 1 באפריל 2016 at 18:50 - Reply

  שלום יש ברשותי lg g4 שניקנה בראש השנה ככה
  והוא חזר מתיקון מסך ומיקרופון
  ועכשיו כשאני בחושך ואני מפעילה אותו המסך נכבה איך מורידים את זה??

  • תיקנתי 3 באפריל 2016 at 12:41 - Reply

   שלום ליאור.
   מה זאת אומרת נכבה בחושך? מה קורה אם את באור ואת מכסה את חיישן הקרבה עם האצבע? (חיישן הקרבה נמצא בין המצלמה לאוזניה) גם אז נכבה המסך?

 106. barak 30 במרץ 2016 at 23:37 - Reply

  שלום, שמתי לב שבגלקסי 3 בתאריך ושעה אין באזור זמן – שעון קיץ ישראל GMT+03:00. האם ידועה הסיבה לכך?
  ועוד שאלה לגבי LG4 – ברגע שאני מקבל הודעה בוואטסאפ לא נדלקת לי הנורת חיווי שמתריעה לי על קבלת הודעה מקבוצה או מפרטי, למה זה? והנורית חיווי עובדת ומופעלת והכל.

  • תיקנתי 31 במרץ 2016 at 1:12 - Reply

   שלום ברק
   בנוגע לתאריך והשעה של הגלקסי אני חושב שאמור להופיע ירושלים ואם אני לא טועה זה אמור להיות +2 אבל השינוי האוטומטי אמור להתבצע על ידי חברת הסלולר שלך. היא זה שמעדכנת שינוי שעות כשצריך.

   בנוגע לבעיה בוואטסאפ. כנס לוואטסאפ ובצד למעלה יש 3 נקודות כנס משם להגדרות ובחר בהתראות ומשם לנוריד חיווי או נורית LED ושם תבחר את הצבע של הנורית שאתה רוצה לקבל מהוואטסאפ.

 107. יוסי 30 במרץ 2016 at 19:47 - Reply

  היי
  מה עושים עם שיחות וואטסאפ, אנשי קשר ותמונות שנמחקו מהפלאפון עקב החלפת לוח אם בפלאפון lg g4?
  תודה

  • תיקנתי 30 במרץ 2016 at 21:09 - Reply

   שלום יוסי
   תמונות: אם לא גיבית… הלך…
   אנשי קשר: כנס להגדרות ושם לכללי ואז חשבונות וכנס לחשבון גימייל שלך ובצע סנכרון עם אנשי הקשר… אם אחרי זה עדיין אין אנשי קשר… אז גם זה הלך…
   וואטסאפ: אם לא גיבית בענן של וואטסאפ את השיחות אז הלך אבל… כל הקבוצות שהיית בהם אמורות לקפוץ לך אוטומטי כשאתה מתחבר…

 108. אבי היימן 30 במרץ 2016 at 19:41 - Reply

  שלום ליאור
  לבת שלי יש lg g4 בן יומיים ונשברה לו הזכוכית החיצונית של המצלמה. הממלמה עובדת אך התמונה בהירה מאוד . האים ניתן להחליף קק את הזכוכית או שיש צורך בהחלפת המצלמה?

  • תיקנתי 30 במרץ 2016 at 21:10 - Reply

   שלום אבי…
   לא הבנתי למה אתה אומר שלום לליאור… אבל בסדר…
   בכל מקרה אם נשבך הזכוכית של המצלמה שבגב המכשיר ניתן להחליף אותה בלי להחליף מצלמה.

 109. ליאור 29 במרץ 2016 at 7:30 - Reply

  אהלן
  יש לי LG G4 חדש והאינטרנט מאוד איטי
  ניסיתי גם דרך אינטרנט אלחוטי וזה אותו דבר טעינה מאוד איטית
  מה לדעתך יכולה להיות הבעיה

  תודה

 110. אורית בוסקילה 28 במרץ 2016 at 22:21 - Reply

  הייייי יש לי lg G3 , אתמול בבוקר עבד כרגיל פיתאום שמתי את הפלאפון בצד הוא נכבה ומאז לא נדלק לי עד היום , מידי פעם יש סימן של lg כזה ושוב זה נכבה. … יש דרך לעזור לי אני אשמח מאוד !

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:10 - Reply

   שלום אורית
   נסי לבצע איפוס למכשיר לפי המדריך בדף זה. אם לא עוזר מומלץ לגשת למעבדות ולבקש הצעת מחיר.
   בהצלחה.

 111. עדי 26 במרץ 2016 at 20:03 - Reply

  שלום רב
  יש לי מכשיר lg4
  השאירו לי הודעה קולית במכשיר.
  שמעתי את ההודעה ואפילו מחקתי אותה אך עדיין מופיע סמל של הודעה קולית.. והודעה שקופצת כל פעם שהמסך נסגר שיש הודעה קולית חדשה.
  מה אפשר לעשות?
  כמובן שגם ניסיתי לכבות את המכשיר ולהדליק מחדש.
  תודה רבה!

  • אירינה 17 באוגוסט 2016 at 11:42 - Reply

   שלום
   גם לי יש אותה הבעיה עם ההודעה הקולית LG4, וזה אפילו נרשם כשיחה יוצאת , מבלי שבאמת עשיתי שיחה. ביטלתי משיבון בסלקום, אך זה לא עזר השיחה ממשיכה להרשם לחובתי כל פעם שאני משליקה את מכשיר.
   נא עזרתכם.
   תודה!

 112. לינור 25 במרץ 2016 at 16:29 - Reply

  היי
  קניתי את הlg g4 לפני 4 חודשים
  לפני כשבוע המכשיר מראה לי שהאוזניות מחוברות למרות שהם לא
  עשיתי הארד ריסט כמו שהוסבר כאן אך עדיין המצב אותו הדבר
  יש לציין שהפלאפון לא בא במגע עם מים
  אשמח לעזרה

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:34 - Reply

   שלום לינור
   נשמע כאילו יש לך בעיה בשקע אוזניות.
   נסי להסתכל באור פנימה עם זכוכית מגדלת אם את יכולה… אם לא פשוט נסי לנקות את השקע טוב טוב עם מחט ואם יש לך נוזל לניקוי אלקטרוניקה נסי לשים מעט על התקע אוזניות שלך ולהכניס ולהוציא לשקע מספר פעמים כדי לראות אולי זה בעיה של מגעים שם.
   אם עדיין לא עובד גשי למעבדה ולהחליף את שקע האוזניות שלך.
   בהצלחה

 113. ליהי 23 במרץ 2016 at 23:30 - Reply

  היי, יש לי LG g3. כל פעם שאני ממכניסה אוזניות לטלפון אני שומעת שירים והכל בסדר ואז אחרי כמה זמן זה מפסיק את השירים ונכנס לחיפוש קולי בגוגל. איך מפסיקים את זה?
  אשממ לעזרה ותודה(:

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:22 - Reply

   שלום ליהי
   נשמע כמו בעיה באוזניות. יש לחצן באוזניות שלחיצה ארוכה עליו אמורה לבצע חיפוש שכזה.אולי האוזניות "לוחצות" בעזמן על הלחצן וגורמות לבעיה.
   נסי להחליף אוזניות ולבדוק האם התקלה ממשיכה.

 114. אדווה 22 במרץ 2016 at 21:24 - Reply

  שלום,
  יש לי מכשיר lg g4. שנקנה בצרפת מהיבואן. לפני כשבועיים וחצי נשבר לו המסך ותוקן במעבדה פרטית ברחוב הרצל ברמת גן. לאחר החלפת המסך המכשיר נכנס ויוצא לבד למצב אוזנייה כך שאני לא יכולה לנהל שיחות שלא ברמקול. החזרתי אותו אליהם והם טוענים שהמכשיר היה במים בעקבות נקודה שהפכה לאדומה (למרות שהוא לא)… מה אפשר לעשות עם זה? האם זה קשור לתיקון?
  היכן נמצאת המעבדה שלכם?
  וכמה אמור לעלות תיקון שכזה

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:20 - Reply

   שלום אדווה.
   צר לי לשמוע על המקרה.
   תיקנתי נמצאים בחיפה אך
   לצערי אני בזמן סמסטר לחוץ ולא מספק שירותי מעבדה כרגע כלל.

 115. מתן 22 במרץ 2016 at 4:44 - Reply

  יש לי G4 ויש לי התראה על הודעה קולית, לא מצליח למחוק את ההתראה בשום דרך, המכשיר מארה"ב גרסה של Verizon והvoice mail הוא אפליקציה מובנית שלהם

  • עדי 27 במרץ 2016 at 11:37 - Reply

   היי
   האם הצלחת לפתור את הבעיה במקרה? אני עם אותה התראה של הודעה קולית שלא יורדת :/

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 0:58 - Reply

   שלום מתן
   במידה ואכן ניתן להסיר את ההתראה. ניתן לבצע זאת על ידי שיחה למפעיל הסלולרי שלך. חייג אליו והסבר לו על הבעיה(אל תציין את העניין עם verizon) הוא יבצע איפוס וימלק את כל ההודעות הקוליות שלך וזה בדרך כלל מסדר את התקלה…
   אופציה נוספת זה פשוט לבקש ממנו להסיר את המשיבון הקולי שלך…
   אנחנו ב2016 אם המשיבון שלך לא קשור לעבודה… תעיף אותו זה סתם מיותר לדעתי יש הרבה דרכים אחרות להשאיר לך הודעה…

   בכל מקרה בהצלחה. אשמח לשמוע שהבעיה טופלה.

   • אירינה 17 באוגוסט 2016 at 12:34 - Reply

    שלום
    יש לי אותה בעיה, אוטומטי מחייג לבשיבון, ביטלתי את המשיבון , אך השיחה למשיבון ממשיכה להרשם כל פעם שאני מדלקה את המכשיר.
    מישהו יודע איך מתפתרים מזה?

 116. יעל 21 במרץ 2016 at 8:49 - Reply

  היי
  לאחר שיצאתי ממעלית המכשיר לא מצליח לקבל שיחות ולהוציא שיחות. כל חיוג שאני מנסה לעשות כותב לי שיחת חירום בלבד. כיביתי והדלקתי מספר פעמים, הוצאתי והכנסתי סוללה / סים.
  מה עוד…..? לא יכולה להיות ללא נייד .

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:14 - Reply

   שלום יעל
   אם המכשיר הזה נקנה ביד שניה ממקור לא ידוע ישנה אפשרות שהטלפון דווח כגנוב ולא יעבוד עם שום חברת סלולר בארץ.
   נסי לבצע איפוס למכשיר, למרות שלא ברור איך מעלית גורמת לתקלה כזאת…
   בכל מקרה במידה ואיפוס לא עוזר והמכשיר בוודאות לא גנוב. כנראה שמדובר בבעיית חומרה, גשי למעבדה לבדיקה יסודית.

   בהצלחה

 117. רימון 21 במרץ 2016 at 0:36 - Reply

  בעיה עם מכשיר lg g4… חוץ מבעיות נוראיות של התחממות ומדי פעם עם הטעינה… הבעיה הכי מבאסת שנתקלתי בה היא עם האוזניות המקוריות שהגיעו עם המכשיר, ובכמה השימושים הראשונים ממש הלהיבו אותי עם הווליום ואיכות הסאונד… ואחרי תקופה ממש קצרה, ובבת אחת (ממש הזוי, אולי קשור לאחד מעידכוני התוכנה האוטומטיים) הווליום בשימוש באוזניות ירד מאוד. בקושי שומעים עם האוזניות. רק על רמקול.

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:09 - Reply

   שלום רימון
   בעיה בשמע יכולה לנבוע ממספר סיבות.
   או שהאוזניות שלך נדפקו או שכמו שאמרת העדכון דפק משהו או שיש לך בעיה בשבב על הלוח שאחראי על השמע(סבירות נמוכה).
   נסה לשמוע עם אוזניות אחרות ואם זה לא מסתדר בצע איפוס למכשיר. אם שני אלה עדיין לא מסדרים את הבעיה וממש מורגש ווליום השמע גש למעבדה לבדיקה יסודית יותר.

   בהצלחה

 118. barak 20 במרץ 2016 at 13:47 - Reply

  היי, קניתי פלאפון חדש LG4 ושמתי לב כשאני נכנס ל- quick remote אין לי בחירת יצרנים. מה עושים?

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 8:03 - Reply

   שלום ברק
   בשביל להגיע לרשימת יצרנים עליך ללחוץ על הוספת שלט ואז לבחור מה יעוד השלט(טלויזיה, מזגן, או מה שלא יהיה) ואז יפתח לך רשימת יצרנים.
   אם לא נפתח רשימת יצרנים אז תגיד מה אתה כן רואה?

   • barak 29 במרץ 2016 at 9:00 - Reply

    לא נפתח רשימת יצרנים. נפתח חלון ריק שבכותרת כתוב רשימת יצרנים ואין רשימה בכלל. אין לי אפשרות בכלל לבחור ביצרן כזה או אחר.

    • תיקנתי 30 במרץ 2016 at 0:23 - Reply

     שלום ברק.
     רוב האנשים שמדברים על בעיה כמו שלך אומרים שמה שגרם לה היה titanium backup
     נסה לבדוק אולי משהו מוקפא שם באפליקציה הזאת אם היא בכלל קיימת אצלך… אחרת אין לי מוסג מה יכול לגרום לבעיה כזאת.
     בהצלחה

 119. קארין 16 במרץ 2016 at 16:03 - Reply

  שלום אני שומרת מס' באנשי קשר רושם שזה נשמר ובאה לחפש אותו והוא לא שם אבל עם מחייגת את המספר הוא פתאום כן מופיע מה עושים?

 120. אייל 15 במרץ 2016 at 11:09 - Reply

  האל גי גי 4 שלי עבר עדכון תוכנה ל מרשמלו ולאחר העדכון במלא משחקים הסאונד של ה sfx. הפסיק לפעול בעוד שהסאונד של הרקע כן עובד..
  עשיתי ריסטרטים ומחיקת מטמון והסרתי אףילו את האפליקציות והתקנתי מחדש אבל התקלה לא פוסקת… התקלה היא שכשאני מכבה גם את הרקע מה שכוד נותר איכשהו פועל אז במקש של העוצמת שליטה הוא מזיז עוצמת צלצול בטלפון ולא עוצמת מדיה… ככהנ האפליקציות מאבדות סינכרון עם בקרת שמע. וה sfx לא ניתן להפעלה עקב כך.. אם יש פתרון אשמח לשמוע. תודה מראש

  • אייל 18 במרץ 2016 at 12:44 - Reply

   בנוסף גם עשיתי איפוס וגיבוי למכשיר וזה לא תיקן את התקלה ….

   • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:30 - Reply

    אה… לא ראיתי את התגובה הזאת 🙂 אם איפוס עדיין לא סידר את הבעיה אז אולי יש בעיה בגרסת הרום.
    בכל מקרה אם עשית שחזור לגיבוי אולי שם נמצאת הבעיה. נסה לבצע איפוס ולראות אם התקלה נמשכת גם על מכשיר "חדש ומאותחל"

    אם אתה יודע איך עושים צריבת גירסא זה עלול לעבוד… אחרת אין לי פיתרון בשבילך..
    אולי פספסת משהו בהגדרות השמע.
    צר לי.

    • אייל 4 באפריל 2016 at 10:51 - Reply

     תודה אנסה זאת במידה וזה לא יעבוד
     אני מקווה שיש משהו נוסף שאפשר לעשות

 121. לידיה פולישוק 14 במרץ 2016 at 22:28 - Reply

  שלום, המסך של המכשיר שלי הפך להיות חצי שחור. מדי פעם הוא חזר לעצמו והבעיה נעלמה, אבל אז היא חזרה שוב.
  ניסיתי להוציא את הסוללה ולתת לטלפון להתקרר קצת (זה מה שבד"כ העלים את הבעיה) ואז כשהחזרתי את הסוללה המסך חזר לעבוד, אבל עכשיו המצב לא משתנה והוא עדיין חצי שחור.
  החיישנים עובדים על החצי השחור בכל מקרה.
  ממה זה יכול להיגרם ומה הפיתרון?

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:24 - Reply

   שלום לידיה
   בהחלט תעלומה… אולי זה בעיית מגעים… ואולי מסך שבור מבפנים…
   ואולי ישנו סיכוי קלוש שזאת בעיה בתוכנה.
   בצעי גיבוי ואיפוס למכשיר אם הבעיה נמשכת גשי לקבלת אחריות יצרן בתקווה שלא יגידו לך שהמסך שבור. אולי יחליפו בחינם ואולי לא.
   בהצלחה בכל מקרה.

 122. motti 13 במרץ 2016 at 11:40 - Reply

  יש לי 2 מכשירים LG G4 שקניתי ביבוא מקביל אחד מהם קיבל את העדכון לאנדרואיד 6 דרך הפלאפון עצמו והמכשיר השני כותב לפעמים: אתם משתמשים בגרסה האחרונה של המכשיר, ולפעמים ההתחברות לשרת העדכונים נכשל! מה אפשר לעשות?
  תודה!

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:22 - Reply

   שלום מוטי
   המון מכשירים שעוברים עדכון באוויר מתחרבשים בדרך. בצע איפוס למכשיר והכל אמור לעבוד לך חלק…
   בהצלחה

 123. ולרי 12 במרץ 2016 at 19:15 - Reply

  שלום רב
  קנתי את המכשיר LG G4לפני כחודש ויש לי בעיה כזאות שכל הזמן הרמים שלי תפוסים ואין הרבה אפליקציות או תמונות שתופסות מקום אני מנקה כל הזמן אבל זה לא עוזר מה אפשר לעשות?

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:14 - Reply

   שלום ולרי
   לא ברור לי מה אתה מתקוון כשאתה אומר רמים…
   אם הכוונה שאין לך זיכרון במכשיר גש להגדרות ושם לשטח איחסון ובדוק מי תופס הכי הרבה מקום… אם זה מדיה או אפליקציות או סתם קבצים לא מוכרים.
   במידה ואתה מדבר על משהו אחר נסה לפרט בדרך אחרת.

 124. סמי 11 במרץ 2016 at 13:08 - Reply

  יש לי 2 מכשירי g4 lg בבית . לאחד אין כלל קליטה סלולארית ולשני יש 3-4 יחידות. גם שאני מכבה את המכשיר התקין כמות היחידות בראשון לא עולה ואי אפשר לצלצל ולקבל שיחות
  תודה מראש!

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:11 - Reply

   שלום סמי
   נשמע כמו מכשיר שנכנס לרשימה שחורה(אולי כזה שדווח כגנוב)
   בכל מקרה התקלה שלך אינה ברורה. לא הבנתי כל כך מה קורה עם כל מכשיר…

 125. בנימין ב 11 במרץ 2016 at 0:08 - Reply

  קניתי lg3 לפני כמה ימים.
  כשאני מתקשר מופיע לי על הצג את התמונת מסך של האדם האחרון שהתקשר אלי.
  לדוגמא אני מתקשר לאבי.
  ולפני זה התקשר אלי גבי.
  כשאני מתקשר לאבי מופיע לי "שיחה נכנסת מגבי".
  ובאמת זה מחייג לאבי.
  מה לעשות?

  • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:06 - Reply

   היי בנימין.
   פעם ראשונה שאני שומע על תקלה כזאת.
   הפיתרון המהיר ביותר עבורך הוא לבצע גיבוי ואיפוס למכשיר.
   99% הצלחה לתקלה מסוג זה.

   בהצלחה.

 126. שיבי 10 במרץ 2016 at 16:27 - Reply

  אהלן קניתי את המכשיר השבוע.
  הסוללה פשוט נוראית. בדקתי את צריכת הסוללה והגורם העיקרי באופן גורף הוא המסך.
  אני על בהירות נמוכה כל הזמן ועדיין אחוזי הסוללה פשוט יורדים ויורדים בקצב מטורף.
  האם יש פיתרון למצב או שככה זה?
  תודה!

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 18:11 - Reply

   שלום שיבי.
   המסך תמיד יהיה בראש הרשימה, כי הוא זה שצורך הכי הרבה חשמל, אחריו(לפחות אצלי במכשיר) מערכת ההפעלה צורכת הכי הרבה חשמל… ומשם זה הכל בקטנה ותלוי בכמות השימושים שלך… מכשיר שהמסך שלו דלוק כל היום לא יחזיק אפילו לא חצי יום.
   נסע להשתמש פחות בטלפון שלך.אני מבין שהוא חדש וזה כיף… אבל יש לו מסך גדול, קח זאת בחשבון…

   • שיבי 12 במרץ 2016 at 16:03 - Reply

    תודה רבה על התגובה המהירה והנכונות לעזור! קצת אירוני שהפיתרון לסוללה גרועה הוא לא להשתמש במכשיר…
    האם קצב של 1% לדקה-שתיים של זמן מסך בשימוש רגיל (לא וידאו או משחקים) עם בהירות נמוכה יחסית הוא סביר?

    • תיקנתי 29 במרץ 2016 at 1:04 - Reply

     בדקתי על המכשיר שלי ולרדת מ96 ל95 אחוז בשימוש "רגיל" עם בהירות אוטומטית לקח 3-4 דקות.
     לצערי… אין לי פיתרון ודאי.
     נסה לאפס את המכשיר… אם לא עוזר
     נסה להחליף סוללה אולי היא פגומה…
     אם עדיין לא עוזר נסה לשלוח למעבדה שמתמחה בשבבים(דרג ג׳ ד׳) ובקש חוות דעת מקצועית

     בכל מקרה בהצלחה.

 127. שובל דב 10 במרץ 2016 at 16:02 - Reply

  כאשר אני מפעיל ווייס במכשיר lg G4 המכשיר מתחמם ואחרי שעה צריך לכבות על מנת שיתקרר.מה אפשר לעשות כדי למנוע חימום יתר.הוא גם מתחמם בעוד שימושים אבל לא מגיע למצב שצריך לכבודו.
  בברכה
  שובל דב

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 18:08 - Reply

   שלום שובל.
   נסי להשתמש בוויז עם בהירות מסך מינימלית. מסך בהיר מאוד גורם לחימום יתר של המכשיר, אם המסך שלך יהיה פחות בהיר הוא יתחמם פחות.
   הוויז היא אפליקציה שגוזלת המון משאבים מהמכשיר ולכן השבבים שעל הלוח שלך מתחממים, כבי את כל האפליקציות שרצות ברקע ותני רק לוויז לפעול… כשמכשיר תלוי על השמשה הקדמית מתחת לשמש החמה זה בכלל שילוב מנצח… המכשיר בטוח יתחמם וזה לא רק שלך… זה כל מכשיר…
   תקני מעמד שמותקן על המזגן… ותדאגי שכשהמכשיר מתחמם המזגן יעבוד ויקרר אותו…
   מקווה שעזרתי…

 128. סהר 9 במרץ 2016 at 21:43 - Reply

  היי יש לי lg g4 ויש לו בעיה כל פעם שאני מכבהאת המסך אחרי זה לוקח לי הרבה זמן עד שאני מצליח לפתוח את המסך שוב זאת אומרת ממסך שחור חזרה למסך שאני יוכל לראות אני לוחץ על הכפתור מאחורה וואם לא עובד לוחץ דאבל קליק על המסך ככה הרבה פעמים עד שאחד מהם עובד ופותח לי את המסך לוקח בערך 20שניות עד חצי דקה רק בשביל לפתוח את המסך של הפלאפון ובנוסף כאשר מתקשרים אליי במהלך השיחה המסך שחור ואי אפשר לפתוח אותו לבדוק דברים תוך כדי השיחה ועוד בנוסף בשבוע האחרון הפלאפון שלי שפעם היה נטען מהר זאת אומרת בשעה היה עולה לי משהו כמוו 50 אחוז ויותר עכשיו בשעה עולה לי 5-10 אחוז ניסיתי להחליף 4 מטענים ויש את אותה התופעה ובניגוד לזה הסולללה יורדת דיי מהר יחסית לפעם אודה לך מראש אם תוכל לעזור לי

 129. מיה 7 במרץ 2016 at 21:08 - Reply

  ערב טוב
  אשמח לעזרה. במהלך שיחות המסך נהייה שחור… גםכשמרחיקה מהאוזן. ואז אין באפשרותי לנתק שיחה.. לפעמים זה כבר מגיע לתא קולי.. ומתחיל להקליט ואני לא מצליחה לשחרר את המסך שיחזור להציג.

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 18:04 - Reply

   שלום מיה.
   יש כמה סיבות שיכולות לגרום לבעיה:
   1. המגן זכוכית שלך גרוע וגורם לחיישן הקרבה לחשוב שכל הזמן האוזן קרובה לטלפון(הסירי\החליפי את מגן הזכוכית שלך לפתור את הבעיה)
   2.הוחלף לך מסך בצורה רשלנית כך שמשהו מפריע לחיישן הקרבה לזהות מרחק בין המכשיר לעצמים קרובים\רחוקים ממנו.
   3.בעיה בתוכנה… בצעי גיבוי ואיפוס.
   רוב הסיכויים שזה 1 או 2.

 130. דנה 3 במרץ 2016 at 21:45 - Reply

  שתי הבעיות
  1. מנסה לבדוק עם יש עדכון תוכנה אך מקבלת הודעה שהשרת לא מחובר.
  2. מנסה לחבר מייל של וואלה ולא מצליחה.

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 18:01 - Reply

   שלום דנה
   האמת שגם אני מקבל את הבעיה שאני לא יכול לעדכן באוויר גרסא… עלייך לבצע עדכון ידני. ( אין באפשרותי להסביר לך בכמה מילים כיצד לבצע זאת כי אני בעצמי עדיין לא עשיתי את זה… חחח)
   לוואלה דף המפרט בדיוק כיצד להגיד אותו במכשיר האנדרויד… ולכאלה שלא מצליחים בכל זאת יש לו אפליקציה יעודית דרכה ניתן להתחבר, לשלוח ולקבל מיילים.

 131. קותי 3 במרץ 2016 at 10:32 - Reply

  שלום
  יש לי פלפון LG G4 בוצע שדרוג תוכנה בפלפון ומאז אני מקבל בפלאפון כל הזמן הודעה UNFORTUATELY HOME HAS STOP
  אודה לסיוע ממך איך להוריד את קבלת ההודעה
  תודה רבה קותי

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:59 - Reply

   שלום קותי.
   ביצוע איפוס למכשיר כנראה יתקן את התקלה.
   רוב מכשירי האנדרויד "משתגעים" אחרי עדכון גרסא ללא איפוס.

 132. Oren 3 במרץ 2016 at 10:16 - Reply

  שלום.יש לי בעיה כשאני מגדיר צלצול אנשי קשר הכל בסדר.אבל כשאני עושה ריסטרט למכשיר.הכל חוזר לקדמותו.יש לציין שהפלאפון נקנה בחו"ל.התקנתי על המכשיר עברית.ואחרי איפוס.חוזר אנגלית.אשמח לקבל את דעתך המקצועית

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:56 - Reply

   שלום אורן.
   כשאתה אומר אחרי איפוס את מתכוון אחרי כיבוי והדלקה?
   האם המכשיר שלך ROOT? בהחלט שלא סיפקת לי מספיק מידע על מנת לתת חוות דעת "מקצועית".
   אם אחרי כיבוי והדלקה המכשיר שוכח שהגדרת לאנשים מסויימים צלצול מסויים ושוכח שהטלפון הוא בעברית, נשמע כאילו הטלפון שומר את השינויים רק בזיכרון הזמני(RAM) ולא בזכרון הקבוע… אין לי מוסג מה גורם לבעיה כזאת.
   הייתי מבצע איפוס ומתקין שוב את העברית… אולי הבעיה היא באיך שאתה מתקין או במה שאתה מתקין.
   הכי קל… תעבור לאייפון 😉 חחחח סתם… בהצלחה

 133. Ragg 1 במרץ 2016 at 21:02 - Reply

  נפל לי הלlg נפילה ולא נשבר המסך או סדק אך המסך התבהר ומטשטש…מה עושים

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:58 - Reply

   מומלץ להחליף מסך… כנראה שהוא קיבל מכה ונשבר מבפנים… ואולי יש סיכוי קלוש מאוד כמעת אפסי שזה רק בעיה במגעים.

 134. שירין 27 בפברואר 2016 at 9:30 - Reply

  היי קניתי את המכשיר באוקטבר , המכשיר נתקע המון ולא מגיב באנשקי קשר, גם את אדם מזוהה מתקשר אליי הוא מראה רק מספר ולא את השם שלו . וכשאני מנסה לחייג לןקח לו 5 דק למצוא את האדם באנשי קשר, בנוסף אתמול הטענתי אותו 100 אחוז הלכתי לישון קמתי בבוקר והלאפון כבוי ורושם לי רק אל גי לא נדלק ….ניסיתי להוצי בטריה ולהכניס להטעין אבל כלום לא עוזר הוא לא נדלק .
  מה עוש

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:09 - Reply

   שלום שירין.
   מומלץ לנסות לבצע איפוס למכשיר, אם זה לא עוזר גשי למעבדה לבדיקה יסודית.

 135. Abi 26 בפברואר 2016 at 16:40 - Reply

  היי. יש לי lg g4 מהעבודה, מחברת פרטנר. המכשיר נכבה בשיחות טלפון ולא מגיב, אי אפשר לנתק, ולא לכבות, רק להוציא את הבטריה. האם קיים פתרון אחר? בהגדרות אולי…

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:17 - Reply

   לא ברור כל כך מה הבעיה של המכשיר שלך אבל נשמע כאילו המכשיר נשאר עם מסך כבוי בעקבות חיישן הקרבה שחושב שאתה כל הזמן עם הטלפון באוזן. מומלץ להוריד אפליקציה שבודקת את החיישנים שבמכשיר ולבדוק באמצעותה את חיישן הקרבה באנגלית proximity sensor ולגלות האם הוא מגיב למרחקים. במידה ולא בא לך להתעסק עם כל הכאב ראש הזה… ובגלל שהמכשיר שלך מהעבודה אני מניח שיש לך ביטוח מהעבודה… נצל אותה וקבל מכשיר תקין.

 136. racheli 24 בפברואר 2016 at 20:09 - Reply

  ערב טוב,
  היום בבוקר החלפתי מגן זכוכית למכשיר,
  מהרגע שעזבתי את החנות החלו בעיות מוזרות במכשיר

  הבעיה המרכזית היא כאשר מתקבלת שיחה או שאני מתקשרת מסך הטלפון נכבה ולא ניתן להדליק אותו עד סיום השיחה, כך שאני לא יכולה לנתק את השיחה או להשתמש במכשיר עד שהצד השני מנתק את השיחה.
  אשמח לדעת מה אוכל לעשות כדי לסדר את הבעיה ואם היא קשורה למגן הזכוכית

  תודה!!

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:21 - Reply

   בהחלט… מגן הזכוכית כנראה עבה מידי… או מותקן בצורה כזאת שמפריע לחיישן הקרבה לזהות מרחק של עצמים מהטלפון… הוא חושב שכל הזמן יש אוזן שצמודה למסך ולכן המסך נשאר כבוי. מומלץ להחליף את מגן הזכוכית באחד אחר איכותי יותר שלא עושה את הבעיות הללו… בעיה נוספת מוכרת ממגני זכוכית היא רגישות המגע במסך, לפעמים אחרי התקנת מגן זכוכית המסך לא מזהה נגיעות קלות.

 137. dor malul 24 בפברואר 2016 at 11:40 - Reply

  שלום, גם לי יש את הבעיה שהמכשיר עושה reset לעצמו ואמרו לי שזה המעבד, יש אפשרות לתקן את זה בלי אחראיות, כי המכשיר שלי לא מהארץ.. דיברתי עם רונלייט ואמרו לי שבגלל שאין לי אחראיות אצלהם אז הם לא יכולים לעזור לי.
  זה ממש מגוחך שהמכשיר כבר חצי שנה לא פועל וזה קרה לו אחרי חודשיים שהוא אצלי והכל היה בסדר איתו, זה בעיית ייצור שלהם זאת לא אשמתי!

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:23 - Reply

   אני מסכים איתך וזה בהחלט מתסכל! אני במקומך הייתי מנסה לדבר עם LG העולמי… ולנסות לגרום להם להפעיל לחץ על היבואן הרשמי שלהם פה בארץ… סיכוי מאוד נמוך שזה יעבוד… אבל הנסיון לא עולה לך כסף… בהצלחה.

 138. דנה 23 בפברואר 2016 at 8:23 - Reply

  שלחתי את המכשיר לתיקון כמו כולם בגלל הבעיה שהוא נכבה ולא נדלק, האם יוכלו לגבות לי את הקבצים שנמצאים שם? ביקשתי כמה פעמים מרונלייט ואני לא יודעת אם הם עשו את זה.
  אני בלחץ כי יש המון דברים חשובים שם…

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:25 - Reply

   שלום דנה. למיטב ידיעתי, במעבד אין מידע שנשמר. ולכן אם רק יחליפו מעבד אולי תקבלי את המכשיר באותה המצב כמו שמסרת אותו רק עובד.. אבל… רק המוות בטוח… ואני לא יכול לדעת מה הולך במעבדות רונלייט… אבל אני יחזיק לך אצבעות שלא מחקו את כל התוכן שלך… 🙂

 139. דביר 22 בפברואר 2016 at 9:40 - Reply

  שלום.
  אני לא מצליח לסנכרן את המכשיר עם חשבון lg שלי.
  הוא כותב בהגדרות שהסינכרון כבוי ולא נותן אפשרות לבצע סינכרון ידני.
  יש לי חשבון ב lg שעובד אם אני נכנס אליו מהמחשב.
  יש לך. רעיון איך לטפל בנושא?

 140. שקד 20 בפברואר 2016 at 14:52 - Reply

  היי,
  היום ביצעתי עדכון תוכנה למכשיר שלי, והוא עשה את העדכונים והכל וברגע שעשה הפעלה מחדש הוא נתקע לי כל פעם על ההודעה של "ממטב יישום 3 מתוך 13" כל פעם עולה המספר, ומתחיל מחדש, הוצאתי סוללה, ניסיתי ללחוץ על כפתור הכיבוי 30 שניות, כלום לא עוזר הוא ממשיך בשלו והטלפון לא עולה.
  מה אפשר לעשות??

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:27 - Reply

   שלום שקד. עלי להמליץ לגשת למעבדה. או לנסות למצוא מדריך צריבה למכשיר. (לא נמצא במאמר הנ"ל)

 141. Ofir 19 בפברואר 2016 at 19:23 - Reply

  היי
  קניתי מכשיר lg g4 לפני כחודש וחצי השבוע הצלצולים וההתרעות של שיחות נכנסות, מסרטנים, ווטסאפ וכו אינם עובדים. צלילי חיוג עובדים. נכנסתי לעוצמותנקול בלחצן קול והם נמצאים על מקסימום
  יש עצה?

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:28 - Reply

   עצתי אליך היא:גיבוי ואיפוס.
   ואם זה לא עוזר… המכשיר חדש… גש ונצל את האחריות שלך.

 142. ram 19 בפברואר 2016 at 13:22 - Reply

  שלום
  יש לי טלפוןLG G4. מדי פעם הוא משמיע פתאום צלצול למשך מספר שניות בלי שמופיעה שום התראה. אין לי מושג איך להשתיק אותו כשזה קורה ואיך למנוע מזה לקרות. תודה

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:30 - Reply

   שלום רם… זה בהחלט תעלומה…
   פעם ראשונה שאני שומע בעיה כזאתי..
   אבל יש תיקון שמסדר 99% מהבעיות בכל מכשירי ה ANDROID…
   בצע גיבוי ואיפוס למכשיר… וזה 99% מסדר לך את הבעיה 😉

 143. יעל 18 בפברואר 2016 at 17:16 - Reply

  שלום,
  לאחרונה הטלפון מסנן לי שיחות באופן אם. מי שמתקשר מדווח שהוא המתין זמן צלצול סביר לפני שניתן. אצלי לא מצלצל, או מצלצל קצר מאוד ואח"כ מראה שיחה שלא נענתה. הלוואי ויש פתרון למעט פירמוט…. תודה, יעל

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:32 - Reply

   שלום יעל…
   אולי, ורק אולי… יש קשר הין המפעיל הסלולרי שלך לבעיה הזאתי… ואולי לא…
   רק פירמוט יכול לגלות…

 144. תמיר 17 בפברואר 2016 at 16:04 - Reply

  שלום,

  יש לי בעיה במכשיר שלי שנשמע שיש לעוד כמה – המכשיר ביום בהיר אחד נכבה ואז שניסיתי להדליק הוא מגיע עד להצגתו של אייקון הLG ונכבה עוד פעם וחוזר חלילה.
  מצאתי כתבה בThe Marker שמספרת בדיוק על הבעיה הזו http://www.themarker.com/technation/1.2835104 ,בכתבה נכתב לפנות ליבואן שממנו נקנה המכשיר (רונלייט/ אחר) ושדרכו יהיה ניתן לתקן את הבעיה ללא עלות. גם רונלייט וגם היבואן השני שיצרתי עימם קשר טענו כי הבעיה אמנם מוכרת אך הם לא מתחייבים על תיקונה ללא עלות. שקודם כל עליי למסור את הטלפון לבדיקה ולאחר מכן אקבל פתרון. כמובן שהמעבדות היחידות בארץ הם בת"א ולכן מי שלא נמצא באזור צריך לשים אותו בנק' איסוף ולקבל אותו בין 10-14 ימי עבודה. פשוט בושה מטעם LG שלא מבצעת recall למכשירים שלה וגם לא הודיעה מראש שיש אפשרות לבעיה כזו על מנת שנוכל לגבות את המכשירים.

  בכל מקרה, האם למישהו הייתה את הבעיה הזו והוא הצליח לפתור אותה בלי לקחת את הטלפון למעבדה?

  תודה

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:36 - Reply

   שלום תמיר. בהחלט בושה לחברת LG.
   לידיעתך הבעיה הזאת היא לא בעיית תוכנה… ולכן לא תמצא מישהו שהצליח לתקן מעבד(חומרה) תקול באמצעות תוכנה…
   לכן מומלץ לגשת לנקודת איסוף כפי שהתבקשת על ידי חברת רונלייט ולמסור את המכשיר ולקוות שיתקנו לך את המכשיר ללא עלות.

   בהצלחה!

 145. גלית 13 בפברואר 2016 at 17:57 - Reply

  כבר מספר ימים שאין לי צלצול במכשיר ששיחה נכנסת
  בדקתי את כל ההגדרות
  על פניו הכל נראה תקין
  מה עוד יכול להיות שצליל נעלם

  תודה על תשבותך

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:38 - Reply

   שלום גלית…
   האם הרמקול עובד במקרים אחרים?
   רק כאשר מתקשרים את לא שומעת וכשאת שומעת מוזיקה האם הרמקול משמיע צלילים?
   מומלץ לפרט כמה שיותר על מנת שאוכל לעזור…

 146. עמי 12 בפברואר 2016 at 14:52 - Reply

  אחרי עדכון גרסה לאנדרואיד 6, אין זיהוי של אנשי הקשר, כשאני נכנס לאפליקציה של אנשי הקשר או אפליקציות אחרות שאמורות להשתמש באנשי הקשר, האפליקציה נתקעת על טעינת אנשי קשר ולא מתקדמת יותר.
  אשמח לעזרה.

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:39 - Reply

   שלום עמי
   ישנה תקלה ידועה בעדכון מכשירי אנדרויד… מומלץ לבצע איפוס לאחר עדכון. כמובן לגבות את התוכל לפני…

 147. david 12 בפברואר 2016 at 14:31 - Reply

  לאחר עידכון גרסא 6 ב lg4. הבולטוט לא זמיןולא ניתן לחבר אותו

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:40 - Reply

   שלום דוד.
   התשובה לשאלתך נענתה כבר למספר מגיבים…
   בצע גיבוי ואיפוס וזה אמור לסדר את הבעיה.

 148. פרץ 10 בפברואר 2016 at 21:09 - Reply

  שלום
  רכשתי אל-ג'י, ג'י 4
  יבוא מקביל, סלדון
  גרסת תוכנה 5.1
  דגם lg-h815

  בעוצמת הווליום מופיעות שלוש האפשרויות הבאות:
  צלצול והתראות
  מקשי מגע ומסך
  מוסיקה, וידאו, משחקים מודעה אחרת

  כלומר אין אפשרות לקבוע עוצמת ההתראות השונה מעוצמת הצלצול.

  ידוע לי שיש מכשירים בהם אפשרות זו מובנית במערכת ההפעלה.

  מה ניתן לעשות??

 149. אלון 9 בפברואר 2016 at 11:58 - Reply

  שלום וסחטיין על העבודה והעזרה!

  יש לי g4 ובערך פעם ביום הוא מחליט שאין לו שום קליטה לא לאינטרנט ולא לטלפון. הוא כות לי לאחר שאני לוחץ חייג "שיחות חירום בלבד". אני בחברת פלאפון אבל הייתה לי את אותה בעיה ב012. זה החל לפני חודש כחודש לאחר שרכשתי את הפלאפון. מה אתם ממליצים לעשות?

  • תיקנתי 10 בפברואר 2016 at 21:23 - Reply

   שלום אלון,
   מימוש אחריות יצרן הוא האופציה הטובה ביותר.
   במידה ואין אחריות יצרן, נסה לאפס את המכשיר, למרות שכנראה שזה כבר נעשה בעבר, במידה ולא עוזר גש למעבדה.

 150. אדי 8 בפברואר 2016 at 12:51 - Reply

  תודה על הכל . המכשיר התאפס וחזר לעבוד כראוי .
  מעולה

  • דניאל 29 במרץ 2016 at 1:16 - Reply

   בכיף
   לא לשכח לעשות לנו לייק ושייר 😉

 151. אדי 8 בפברואר 2016 at 11:28 - Reply

  ראשית ברצוני לשבח את מפיעלי האתר . מקצוען אמיתי ותשובות ברורות ומעולות.
  אתמול ביצעתי עדכון לדגם LG4 815 לאנדרואיד 6 מרשמלו . ומאז הבלוטוס אינו פעיל . בכול פעם שניסיתי להפעילו הוא רושם בלוטוס הופסק. נכנסתי להגדרות כפי שרשמתה למעלה והבעיה לא נפתרה .
  מה עושים? אגב נכנסתי למידע וחומרה : הוא רושם לי שכתובת "הבלוטוס אינו זמין "

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:38 - Reply

   שלום אדי. תודה רבה, שמח לעזור לאחרים.
   בצע גיבוי לתוכן החשוב במכשיר שלך ובצע איפוס.
   ישנם פעמים רבות בהן המכשיר לא מבצע את העדכון כראוי ותקלות כאלו מתרחשות כמעת בכל מכשיר, אחרי עדכון מומלץ מאוד לבצע איפוס ולהתחיל מחדש במיוחד אחרי עדכונים כה משמעותיים.
   לאחר האיפוס הכל אמור לעבוד כראוי.
   בהצלחה.

 152. Hodaya 8 בפברואר 2016 at 10:41 - Reply

  היי, הסוללה של המכשיר נגמרת ממש מהר. גם הסוללה השניה שמגיעה עם המכשיר נגמרת ממש מהר, מה אפשר לעשות?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:35 - Reply

   שלום הודיה
   בדקי בהגדרות > כללי > סוללה > שימוש בסוללה. מי משתמש לך הכי הרבה בסוללה… בצעי את הבדיקה לקראת סוף השימוש בסוללה בערך ב10 אחוז… אחרי שימוש במכשיר…
   תעשי אנליזה לנתונים שם ותבדקי האם הסוללה היא בעייתי או את… אולי את כל היום על הטלפון… או שאולי הטלפון עובד שעות נוספות גם כשאת לא משתמשת בו…
   אם גילית אפליקציה שמשתמשת יותר מידי בסוללה ביחס לכמה שאת השתמשת מחקי אותה או נסי לבדוק אם את יכולה לגרום לה לא לעבוד ברגע ללא אישורך…
   נסי לסגור את כל האפליקציות לפני הפסקת שימוש במכשיר על מנת לחסוך סוללה.
   יש עוד המון הגדרות שיכולות לעור לך לחסו בסוללה… תעברי על ההגדרות ותחפשי מה עוד יכול לחסוך לך סוללה…

 153. מיכל 8 בפברואר 2016 at 7:47 - Reply

  שלום, כשאני מצלמת ביום שמש בחוץ עם המצלמה אני לא רואה את מה אני מצלמת ,כלומר המסך מאוד כהה ואני מצלמת על עיוור.

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:30 - Reply

   שלום מיכל
   כאשר דבר כזה קורה, תורידי את וילון ההתראות ותבטלי את הבהירות האוטומטית לבהירות מקצימלית ואז תוכלי לראות בערך מה את מצלמת…
   אם לא מופיע לך אפשרות של בהירות כנסי להגדרות > תצוגה > בהירות ובטלי את הסימון של האוטומטי.

 154. דנה קציר 6 בפברואר 2016 at 0:19 - Reply

  קניתי lg g4 לפני חודש ויש לי סרטונים על הפלאפון והוא פשוט לא נותן לי לראות אותם הוא מראה לי שאין לי איך לפתוח אותם גם עם צילמתי אותם עכשיו
  אשמח עם תוכלו לעזור לי

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:28 - Reply

   שלום דנה
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 155. נטליה 5 בפברואר 2016 at 22:28 - Reply

  היי , וילון ההתראות שלי לא עובד במכשיר LG3 הטאץ והמסך כנראה תקינים. מה ניתן לעשות ?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:27 - Reply

   שלום נטליה
   גשי להגדרות > תצוגה > כפתורי בית > קומבינציית כפתורים > יש שם חץ למטה כזה שאת יכולה להוסיף שמוריד את וילון ההתראות. תוסיפי אותו ויהיה לך כפתור שמוריד את הוילון…
   מקווה שזה עזר..

 156. shon 5 בפברואר 2016 at 13:32 - Reply

  יש לי מכשיר lg g4 כבר בערך חצי שנה ובתקופה האחרונה הוא לא פותח לי סרטונים בכלל גם כאלה שאני מצלם וגם הורדות בוואטסאפ(סרטונים בפייסבוק הוא פותח אם זה קשור)….אפשר לסדר את זה???

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:25 - Reply

   שלום שון
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 157. אור 5 בפברואר 2016 at 6:04 - Reply

  קניתי מחברת פאלפון lg g4 וקרתה לי בעייה שהפאלפון נישער על הלוגו של lg דולק ולא מגיע למסך פתיחה אז הלכתי לחברת פאלפון שיתנוה את האחריות יצרן של הפאלפון הטלפון נישלח לתיקון וכעבור שבוע אומרים לי שלא ניתן לתקן את המכשיר כי אן לא שרות תיקונים ביגלל שיש קורוזיה במסך וצריך להחליפוה אך יכול להיות שהמסך עובד ויש קורוזיה והוא אמר לי שעדיף שאני יתן את הפאלפון למעבדה חיצונית ובמידה ואן קורוזיה יזכוה אותי למרות שלזה אני לא מאמין לקחתי את הפאלפון למעבדה חיצונית הזברתי לא את הבעייה ואמרתי לא שיבדוק אם יש קורוזה במסך ובכל הטלפון הוא בדק את המכשיר ואמר לי שאן קורוזיה במסך ביכלל ובכל הפאלפון הוא נישה לאפס את המכשיר אך ללא הצלחה מבחינה שהטלפון לא מיתאפס והוא אמר לי שזה מה שהוא בתוך המערכת והוא ישלח את זה לעוד מעבדה והמעבדה השניה גם לא אצליכה לתקן את הפאלפון והם אמרו שאן קורוזיה במכשיר זה במערכת מה אני אן לי למי לפנות מיבחינה שחברת פאלפון נימנעת מאחריות אני ישמח אם תעזור לי כי אני לא יודע למי ליפנות אם תוכל להתקשר אליי אני ישמח 0503233312 אור מצליח

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:24 - Reply

   שלום אור…
   לצערי אין לי כל כך איך לעזור לך…
   צר לי.

 158. Einav 3 בפברואר 2016 at 10:50 - Reply

  יש לי בעיה במכשיר lg ..
  פתאום אני לא יכולה להפעיל את הסרטונים במכשיר , אם זה וידאו שהתקבל מוואטסאפ או וידאו שצלמתי .. מה אפשר לעשות ? בבקשה צריכה את עזרתכם 🙂

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:20 - Reply

   שלום עינב
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 159. סוזאן 2 בפברואר 2016 at 12:14 - Reply

  שלום
  הופיעה לי הודעה שלא ניתן להפעיל את הסרטון בגלריה
  עשיתי גיבויים לא עזרכמובן מכשיר lg4

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:18 - Reply

   שלום סוזאן
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 160. fania pilyavsky 1 בפברואר 2016 at 18:33 - Reply

  יש לי lg g4 והסרטונים ששמורים לי באלבום הפסיקו להתנגן. כל פעם שאני רוצה לראות סרטון שצילמתי המסך שחור וכתוב " לא ניתן להפעיל את הסרטון". מה לעשות?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:17 - Reply

   שלום פאניה
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 161. אמיר יוסף 1 בפברואר 2016 at 14:04 - Reply

  שלום יש לי בעיה בפלפון lg g4 נאי נכנס לסרטונים שלי והם כותבים לא ניתן להפעיל הוידאו מה היא הבעיה ?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:17 - Reply

   שלום אמיר
   מומלץ להוריד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 162. so 1 בפברואר 2016 at 2:27 - Reply

  יש לי בעיה בlg g4 הוא יחסית חדש יש לי אוץו חדש עבד רגיל ואתמול משום מה הוא הפסיק לפתוח סרטוני וידאו. לא מצליחה לפתוח סרטונים שנשלחו לי. לא סרטנים חדשים שנשלחים בוואצפ ולא סרטונים שאני צילמתי .. רושם לי שהסרטון לא זמין . איך אני מסדרת את זהה?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:16 - Reply

   שלום סו…
   מומלץ להוקיד אפליקציה בשם VLC for Android אפליקציה שמריצה סרטונים מכל הסוגים ועובדת מצויין הרבה יותר טוב מהאפליקציה המובנית שמגיע עם המכשיר…
   זה אמור לסדר את הבעיה.

 163. ttt 31 בינואר 2016 at 17:53 - Reply

  בנוסף לכל התסבוך הזה, כל אתר שנכנסתי לאינטרנט היה עם באגים ווירויסים, עבד ונטען לאט , והסוללה ירדה בזמן קצר מאוד.

 164. ttt 31 בינואר 2016 at 17:49 - Reply

  יש ברשותי את מכשיר הlg g4 שנמצא כרגע בתיקון .
  בפעם הראשונה הוא נפל ולא הייתה לו מדבקת זכוכית אבל תיפקד. שלחתי אותו לתיקון , וחזר.
  אחר כך הייתה לו בעיה מאוד מוזרה של אתחולים של הלוגו של הlg שלא פסקו. הוצאתי והכנסתי את הסוללה ודבר לא עזר.
  שלחתי לתיקון, חזר , ושוב אותה הבעיה. כנראה בכלל לא תיקנו את המכשיר.(כתבות רבות באינטרנט מספרות שהבעיה במכשיר lg g4 נפוצה מאוד בבעלי המכשיר)
  עכשיו הוא בתיקון אחרי 4 ימים שהייתי ללא פלאפון לגמרי, אפילו לא מכשיר חלופי , והוא יחזור אחרי שבוע…
  אני מתלבטת אם שווה לי להחזיק אותו או לקנות טלפון חדש.
  לחכות ל lg g5 שאולי יהיה יותר טוב מה-huawei p8 , או lg v10

 165. יוסף אמיר 30 בינואר 2016 at 12:45 - Reply

  שלום יש לי בעיה כל סרטון בפלפון לא ניתן להפעיל אותו מה היא הבעיה ?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:45 - Reply

   מומלץ לנסות להכנס להגדרות > ניהול אפליקציות ושם למצוא את האפליקציה שמפעילה את סרטוני הוידאו. לבצע אילוץ עצירה ניקוי מטמון ואולי זה יסתדר…
   אם לא, נסה להוריד אפליקציה אחרת שמריצה סרטוני וידאו כמו VLC for Android מומלצת מאוד.
   אם עדיין לא עובד…
   בצע גיבוי ואיפוס למכשיר.

 166. Eden 28 בינואר 2016 at 10:02 - Reply

  יש לי lg g4 והפעלתי את הודיאו דרך הגלריה וההילוך איטי לא עובד לי

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:49 - Reply

   שלום עדן
   לי יש LG G3 והוא לא יודע לנגן שום וידאו דרך האפליקציה של הגלריה…
   אני משתמש בVLC for Android לצפות בסרטונים, יש שם הילוך איטי והילוך מהיר והרבה אפשרויות שוות.

 167. הודיה יפרח 27 בינואר 2016 at 0:27 - Reply

  שלום , קניתי את הטלפון לפני כמה ימים וגם כאשר הטלפון בטעינה לא משנה באיזה מטען הסוללה עולה נורא באטיות אם בכלל עולה, ולפעמים שאני נכנסת לאינטרנט שולחים לי כל מיני הודעות שיש לי וירוס בטלפון ובסוללה ואני צריכה להוריד אפליקציה מסוימת..מה הבעיה של הטלפון שלי

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:53 - Reply

   שלום הודיה.
   אני במקומך הייתי מבצע איפוס למכשיר ובודק אם זה מסדר את הבעיה.
   תבדקי על המטען כמה מה הזרם שהוא מוציא, צריך להיות רשום 2A זה סימון ל 2 אמפר.
   אם הוא מוציא פחות מ2 אמפר אז יש לך מטען שלא מתאים למכשיר שברשותך…
   את הסימון את צרכיה לחפש ממש על הקוביה שמתחברת לקיר. ליד output.
   במידה והמטען תקין, ועדיין אחרי איפוס למטען לוקח הרבה זמן שלחי למעבדה לבדיקה.

 168. גלאור 26 בינואר 2016 at 22:43 - Reply

  שלום , ישלי LGG4 ואני רוצה לדעת פשוט המכשיר שלי כבר שבוע על המצב של העיגול של הLG לאחר שהוא נתקע ל10 דקות הוצאתי את הבטריה ומאז פשוט כלום ..
  ראיתי עוד מישהו שזה קרה לן אבל אני לא רוצה לעשות איפוס למכשיר .
  מה לעשות ?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:54 - Reply

   שלום גלאור.
   לא נשאר הרבה חוץ מלבצע איפוס למכשיר…
   צר לי, אבל לי אין תשובה אחרת…

 169. שיר מזרחי 23 בינואר 2016 at 17:14 - Reply

  קניתי את המכשיר לפני כחודש יש לו בעיה במגע הוא פשוט נכנס מיוצא מיישומים לבדו. הוא קופץ לי ממקום למקום ללא הפסקה כותב הודעות לבד פותח תמונות ונכנס לאפליקציות לבד. החליפו לי גרסה לא עזר לאחר מכן הכניסו אות ולמעבדה טוענים שהחליפו מסך גם לא עזר מה עושים?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:57 - Reply

   שלום שיר,
   זה תקלה ידוע במכשיר שהרבה אנשים בעולם מלינים עליה.
   עדיין לא מצאו פיתרון לבעיה הזאת, אם את יכולה בקשי לקבל מכשיר מחודש אחר במקום שלך…

 170. רונן 23 בינואר 2016 at 15:51 - Reply

  מנסה לעדכן מהאויר את ה G4 לגירסה החדשה 6 ומקבל הודעה שאין ומותקן אנדרואיד 5
  גם ב G3 אותו דבר
  מכשירים ניקנו ביבוא מקביל
  מה אפשר לעשות כדי להתקין גירסה 6

 171. צחי 22 בינואר 2016 at 13:14 - Reply

  טעינת ספר טלפונים מופיעים תאט מאוד
  מרגע הקלדת חיפוש של איש קשר עד להופעת התוצאה עובר מן רב
  לחיצה על חיוג מאיש קשר ועד הופעת מסך השיחה לוקח זמן רב
  אודה אםיש לכם דרך לתקן את זה

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:58 - Reply

   שלום צחי
   בצע גיבוי ואיפוס למכשיר, זה אמור לטפל בבעיה.

 172. Milky 21 בינואר 2016 at 23:13 - Reply

  גם לי יש לי מכשיר LG g4 שנקנה בשנת 2015 (אני צריכה לברר חודש במדויק..)
  והערב המכשיר הפסיק לעבוד באופן פתאומי ומאוד התחמם.
  ניסיתי לפרק ולחבר שוב בטריה ואז לאתחל אותו,
  תוצאה: המסך נדלק ונשאר על תצוגת lg עם רקע שחור.

  קניתי מיבואן מקביל, מחנויות המפורסמות בזאפ.

  מה עושים?

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 11:59 - Reply

   שלום מילקי
   נסה לבצע איפוס לפי המדריך הנ"ל
   אם לא עובד… גש למעבדה.

 173. גל כהן 21 בינואר 2016 at 12:51 - Reply

  שלום,
  מכשיר הLG G4 שלי התחיל לעשות הבעיות עם המסך, חצי מהמסך היה מרצד/שחור, ואחרי כמה זמן מתפקד רגיל ואז שוב מרצד/שחור, יש לציין שהוא לא נפל בכלל ואין שום נזק למכשיר, שלחתי אותו לאחריות ובהתחלה הם טענו שיש לו שבר פנימי, ויש להחליף מסך בעלות של 950 שקל,אמרתי להם שלא יכול להיות כי הוא לא נפל לי בכלל ואני לא מעוניין לתקן אותו ושיחזירו לי אותו, אחרי כמה ימים שהתקשרתי לראות מה קורה עם המכשיר ומתי הוא חוזר הם טענו כי הבעיה נגרמה בגלל רכיב CPU לא תקין, ושהם מחליפים אותו במסגרת האחריות. השאלה שלי האם החלפת רכיב CPU אכן יכולה לתקן את התקלה? או שהם פשוט מורחים אותי?
  תודה

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:01 - Reply

   שלום גל,
   אני רק טכנאי… לא מגיד עתידות ואין לי מידע פנימי על מה הולך אצלהם במעבדה…
   בכל מקרה דע שאתה אמור לקבל מכשיר באותו מצב בו מסרת אותו אם לא במצב טוב יותר…
   תקווה שהטכנאי עשה פאדיחה בהרכבה והם יחזירו לך מכשיר תקין 100% ללא עלות כפי שביקשו קודם.

 174. בר 19 בינואר 2016 at 13:52 - Reply

  יש לי lg g4 חדש, בן ארבעה ימים. אחריי יומיים שמתי לב שהוידאו לו עובד, הלכתי לחנות ואמרו לי שכנראה אחת האפליקציות הורידה איתה באג וצריך לאפס את המכשיר. איפסתי את המכשיר והוידאו באמת חזר לעבוד. באותו יום הורדתי שוב אפליקציות למכשיר אבל באמת את הכי פשוטות והכי מוכרות שיש כאלה של חברות כמו בנקים, וואטסאפ, פייסבוק, airbnb ודברים מוכרים. בדקתי והוידאו המשיך לעבוד.
  יום למחרת בבוקר ניסיתי שוב להפעיל את הוידאו והוא שוב לא עבד.

  מה אפשר לעשות? האם יש אפשרות שזו בעיה במכשיר עצמו? כי זה באמת אפליקציות מוכרות שאני משתמשת בהן ואני לא רוצה לעשות איפוס כל הזמן.

  תודה.

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:04 - Reply

   שלום בר,
   באמת מעניין מה גורם לבעיה כזאתי..
   בכל מקרה… נסה להוריד אפליקציה אחרת שבאמצעותה תצפה בוידאו כמו VLC for Android , אני אישית משתמש בא והיא מצויינת!
   מקווה שזה עוזר..

 175. ... 16 בינואר 2016 at 18:30 - Reply

  היי, הפלאפון שלי הפסיק להגיב פתאום והמסך הפך לשחור, אני הוצאתי את הסוללה והחזרתי כמה פעמים הוא נדלק ומיד הופך למסך שחור, אני ניסיתי גם לעשות את מה שכתבת (לאפס), אבל עדיין המסך שחור ולא מגיב..

 176. Oriya 15 בינואר 2016 at 13:48 - Reply

  היי קניתי lg g4 וכשאני נכנסת למצלמה הקידמית רושם לי מצב המצלמה מופסק ,
  אשמח אם תוכל לעזור לי בנושא
  תודה

  • תיקנתי 8 בפברואר 2016 at 12:13 - Reply

   שלום אוריה
   נסה להוריד אפליקציה אחרת שמשתמשת במצלמה ובדוק אם היא כן מצליחה להפעיל את המצלמה הקדמית…
   ניתן גם לנסות להכנס להגדרות > ניהול אפליקציות > מצלמה . בצע שם אילוץ עצירה וניקוי מטמון…
   בדוק אם זה מסדר את הבעיה
   אם לא, בצע גיבוי ואיפוס למכשיר ואולי זה יסדר את הבעיה ואם עדיין לא עובד כנראה שיש תכלה פיזית במצלמה הקדמית, במקרה זה גש למעבדה להחלפת מצלמה קידמית.

 177. שי 13 בינואר 2016 at 22:30 - Reply

  שלום.
  קניתי את המכשיר lg g4 לפני שלושה חודשים בערך. כבר יומיים שבזמן שיחה הצד השני לא שומע אותי אלא אם כן אני שם על רמקול או מחבר אןזנייה.
  מה הסיכוי שבזמן כל כך קצר נהרס המיקרופון שלו?
  יש לי חבר שגם עושה לו בעיות בזמן שיחה. רציתי לדעת אם זה משהו ידוע וחוזר על עצמו .
  תודה

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:10 - Reply

   שלום שי, זה לא משהו שידוע לי עליו…
   מומלץ לנסות לבצע איפוס על מנת לבדוק שזה אכן בעיית חומרה ולא תוכנה…
   לא לשכוח לעשות גיבוי לפני…

   בהצלחה

   • שי 15 בינואר 2016 at 13:07 - Reply

    תודה אני אנסה את זה

 178. יאנה 13 בינואר 2016 at 20:29 - Reply

  שלום
  הLG G4 שלי נכבה. ניסיתי להוציא סוללה ללחוץ על כל הקומבינציות האפשריות בלחצנים של הכיבוי והויליום ושום דבר לא עוזר. אני מאמינה שהאופציה היחידה שיש לי זה ללכת למעבדת תיקונים. היתי רוצה שתגיד לי מה האופציות האפשריות לבעיה הזאת ומה יכולה להיות עלות התיקון. כדיי שלא ירמו אותי. תודה מראש

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:15 - Reply

   שלום יאנה.
   אני לא יכול להגיד לך כמה צריך לעלות תיקון שאין לי מוסג מה הבעיה…
   אם אין לך אחריות יצרן גשי למעבדה ובקשי הצעת מחיר… אם את לא סומכת עליהם אז לכי לעוד מעבדה או אפילו 2 ותראי אם כולם אומרים לך את אותה הבעיה.
   אולי זה משהו פשוט כמו סוללה פגומה או אולי בעיה בלוח, לא נוכל לאבחן מכשיר בלי לראות אותו.

   בהצלחה.

 179. רועי 12 בינואר 2016 at 2:40 - Reply

  המכשיר שלי אוכל סרט שכל הזמן הוא מחובר לאוזניות (יש למעלה תסימן של האוזניות ). עכשיו זה בעיה למה הרמקול שלי נעלב מזה ולא עובד … זה מונע ממני לשמוע מוזיקה ואני אוהב לשמוע מוזיקה . עזוב את זה אחי שכל השיחות שלי זה על רמקול … אשמח עם תעזור לי.
  (כיבתי והדלקתי לא עובד אפילו הוצאתי סוללה והחזרתי גמלא . ) בחייאת ליאור תעזור לי

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:22 - Reply

   שלום רועי…
   שחכת לנסות לאפס את המכשיר…
   שחזור הגדרות יצרן כמו שנקרא, רוה הסיכויים שזה יסדר את הבעיה.לא לשכוח לגבות לפני.
   אם עדיין לא עובד אחרי איפוס נסה להוריד אפליקציה מהאינטרנט (לא מהחנות של גוגל)
   בשם audiotoggle זה עוזר לפעמים לבעיות דומות לשלך…

   בברכה
   דניאל

 180. tzofia 12 בינואר 2016 at 0:55 - Reply

  קניתי lg g4 לפני 5 חודשים ויש לו בעיה שמידי פעם הוא נתקע בערך דקה ופתאום נדלק מחדש . איך אפשר לתקן ?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:23 - Reply

   איפוס כנראה יסדר את הבעיה… אם לא.. נצל אחריות יצרן.

 181. שירה 11 בינואר 2016 at 0:29 - Reply

  היי, שלום.. האחיין שלי שיחק לי קצת עם הטלפון ונעלם לי כפתור העריכה בגלריית התמונות.. איך אפשר להחזיר אותה?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:25 - Reply

   שלום שירה…
   תורידי אפליקציית גלריה אחרת שיש בא את הלחצן מחנות האפליקציות… זה הפיתרון הכי מהיר

   • שירה 16 בינואר 2016 at 10:36 - Reply

    עדיין לא עובד. כשאני לוחצת על עריכה, כתוב "עורך לא נמצא":(

    • שירה 16 בינואר 2016 at 10:44 - Reply

     גלריה אחת כן החזירה לי את העיפרון עריכה, אבל זה נותן לי את העריכה של אותה אפליקציה. (ואני ממש לא אוהבת).. קיים פתרון אחר?

 182. sarah cymerman 8 בינואר 2016 at 11:22 - Reply

  היי, הגלריה שלי כל הזמן נתקעת. ועד שהיא נפתחת לי אז לוקח לזה הרבה זמן לטעון כל תמונה. וחלק תמונות זה הפך לי לריבוע אפור עם סימן קריאה. מה עושים?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:26 - Reply

   היי שרה
   תורידי אפליקציה אחרת מהחנות שאחראית לגלריה…
   זה עלול לסדר את הבעיה…
   ואם זה ממש מציק ועדיין לא עובד.
   גיבוי ואיפוס כנראה יסדר את הבעיה.

 183. אלי 6 בינואר 2016 at 7:20 - Reply

  יש לי את הg3..והבטריה שלו נגמרת בצורה מפחידה..כאילו יש פעמים שאני מטעין את הפלאפון 4 פעמים ביום,נכנסתי לסוללה בהגדרות וראיתי שמערכת אנדרואיד לוקחת לי הכי הרבה,יכול להגיע ל30 אחוז אפילו ל40 גם כשאני לא נוגע במכשיר בכלל,לא מריץ שום משחק או משהו..ניסיתי כבר איפוס מכשיר ונסיתי את כל האפליקציות שיש לנסות לסדר את זה ולא הצלחתי,,מה לעשות?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:29 - Reply

   שלום אלי…
   אולי הסוללה היא הבעיה… בת כמה היא? סוללות בדרך כלל בממוצע מפסיקות לספק את המשתמש הממוצע אחרי שנה של שימוש…
   אני אישית מנצל את העובדה שהסוללה שלי נשלפת וקניתי ערכה שמטעינה סוללות ויש לי 3 סוללות ככה שהמכשיר שלי אף פעם לא מתחבר לקיר… כשנגמר… פשוט מחליף "מחסנית" וחזרתי ל100%

   • אלי 16 בינואר 2016 at 20:17 - Reply

    זהו שהסוללה בקושי חודשיים בשימוש..הבנתי שזה בעיה בcpu של המכשיר זה הגיוני? כי אני רואה תמיד כאילו שהמערכת לוקחת לי את ההכי הרבה סוללה..זה לא אפליקציות שמופעלות או משהו..

 184. דניאל 4 בינואר 2016 at 19:28 - Reply

  היי שלום רב!
  קניתי את הגי 4 ושאני מחבר למטען הוא נדלק אוטומטית גם שאני כיביתי אותו למטרת טעינה הוא נדלק לבד אפשרי לטפל בזה שישאר כבוי שאני רוצה בטעינה?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:36 - Reply

   כמו באייפון ועוד הרבה מכשירים… ברגע שמחברים אליהם מטען הפ נדלקים…
   מה שצריך לעשות זה לחבר את המטען ואז לכבות את המכשיר אחרי שחיברת את המטען…

 185. חן 4 בינואר 2016 at 8:57 - Reply

  שלום, יש לי מכשיר חדש שנקנה לפני שבוע. בעת שיחות המסך נכבה ואין אפשרות לראות מי בממתינה/להעביר למיקרופון/לפתוח את המקשים.. לא יכולה גם לסיים את השיחה אלא רק הצד השני יכול. סימנתי בהגדרות סיום שיחה באמצעות לחצן ההפעלה אבל זה עדיין לא עובד. האם המכשיר תקול?
  תודה

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:40 - Reply

   זה אכן תקלה מעצבנת ומוכרת בהרבה מכשירים…
   תוריד אפליקציה שבודקת חיישנים במכשיר ותראה אם חיישן הקרבה שלך תקין…(proximity sensor) אם הוא תקין אז כנראה שיש לך באג בתוכנה ואיפוס עלול לטפל בבעיה…
   אם החיישן לא תקין גש למקום בו קנית את המכשיר ודרוש תיקון… זה גם אמור להיות מגובה באחריות יצרן אם יש לך…

 186. עדי 4 בינואר 2016 at 7:34 - Reply

  קניתי מכשיר lg g4 לפני כחודש, לאחרונה מופעל לי צליל התראה כשעון מעורר, אבל הוא לא חלק מהשעון כי הוא מופיע במקביל, לא מופיע שום חלון עם ההתראה. היא מופיעה 60 שניות ונפסקת וחוזרת על עצמה כל חמש דקות. בהתאם לשעות של השעון המעורר, אבל הם מופיעים במקביל וכשאני מפסיקה את השעון המעורר ההתראה נמשכת

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:41 - Reply

   לא ממש הבנתי נשמע כמו בעיה ממש מוזרה…
   נסי לאפס את המכשיר בתקווה שזה לא יחזור על עצמו…

 187. רון 3 בינואר 2016 at 9:32 - Reply

  יש לי G4 חדש שלעיתים נדירות מזהה את wifi 5ghz שלי, וגולש רק על ה-2.4. בבית יש נקסוס 5 ו-iPad שגולשים על ה-5.
  יש פתרון?

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:44 - Reply

   שלום רון…
   תגובתך לא ברורה…
   לא הבנתי מה הבעיה. מה המטרה שלך?
   איזה פתרון אתה מחפש?

 188. רון 2 בינואר 2016 at 20:52 - Reply

  היי קניתי lg g4 לפני חודשיים והיתקלתי בבעיה עם המטען שקרתה גם עם מטענים אחרים.
  המטען קצת זז בתוך המכשיר וצריך להחזיק אותו ימינה כדי שיטעין. ביררתי והבנתי שיש לעוד אנשים את אותה הבעיה. יש איזשהו פיתרון או שצריך לשלוח לתיקון, ואם זה כלול באחריות.
  (המכשיר נקנה מיבואן רשמי) תודה.

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:47 - Reply

   כן זה המחלה של כל מכשירי האנדרויד… החיבור הטיפשי הזה של המטען. שברור שלכל שקע יש תאריך תפוגה סמוי… מתישהו זה ישבר…. וכמה שהמשתמש פחות עדין ככה זה מתקלקל מהר יותר… זה בעיה שדורשת תיקון, הנזק הוא דיי פיזי אז אני לא בטוח אם אחריות יצרן מחסה. בהחלט הייתי מנסה!
   לפני שאתה רץ לאחריות יצרן… כמו שהשקע נדפק בקלות ככה גם התקע, נסה לבדוק אם מטען אחר גם עושה את אותה בעיה… אולי הבעיה במטען בכלל…

 189. קובי 2 בינואר 2016 at 11:38 - Reply

  הפלאפון נתקע ואז נכבה ואחרי זה הוא עולה רק אחרי מספר רב של פעמים שהוא מציג את הסמל של LGכאשר הוא מהבהב עם אותו הסמל כל מספר שניות וכל פעם שאני נכנס לוואצפ שהוא נדלק זה תוקע שוב את המכשיר וזה חוזר חלילה…

  • תיקנתי 15 בינואר 2016 at 10:49 - Reply

   ניסית איפוס?
   זה כמעת תמיד עובד…
   אל תשכח לגבות…

 190. מירית 31 בדצמבר 2015 at 8:48 - Reply

  יש לי LG G4 חדש , כל פעם שאני פותחת סרטון וידאו המסך ניהיה מאוד כהה וחשוך ובקושי רואים את הסרטון. איך אפשר לשנות את זה?
  תודה

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 16:59 - Reply

   שלום מירית.
   כשאת רואה סרטון שימי לב שהיד שלך לא מסתירה את חיישן התאורה שנמצא על יד המצלמה הקדמית של המכשיר. במידה וזה עדיין לא עוזר לך. גשי להגדרות וכבי את הגדרת הבהירות האוטומטית ואז המסך לא אמור להכהות

 191. אוראל 30 בדצמבר 2015 at 6:30 - Reply

  יש לי lg g4 באודי משתמש בפלאפון הפלאפון נכבה וזהו לא מגיב יותר בכלל לא נדלק לא נכנס לאיפוס גם לאחר הוצאת הסוללה מה יכול להיות ומה סדר גודל של העלות

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:00 - Reply

   שלום אוראל. על מנת לדעת כמה אמור לעלות תיקון כזה עליך לגשת למעבדה לבדיקת המכשיר.

 192. אביה 29 בדצמבר 2015 at 18:00 - Reply

  היי יש לי מכשיר מדגם lg g3 כשאני באה להפעיל מצלמת וידאו הוא רושם אין אפשרות להקליט כאשר אפליקציה אחרת משתמשת באודיו.
  מה זה אומר??

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:02 - Reply

   שלום אביה.
   כנראה שמאזינים לך ואת תחת פיקוח ממשלתי כבד!
   ..
   ..
   סתאאם….
   נסי לאפס את המטמון של הטלפון בהגדרות של המכשיר. נסי גם לסגור את כל האפליקציות שעובדות ברקע.
   אם גם זה לא עוזר. בצעי גיבוי למכשיר ואפסי אותו.

 193. shayza 28 בדצמבר 2015 at 18:45 - Reply

  במצב של צילום סלפי מסך התצוגה הופך להיות קטן, ברגע שחוזרים לצילום רגיל המסך חוזר לגודלו הנורמלי..
  איך ניתן לסדר את עניין גודל המסך במצב "סלפי"?

  • תיקנתי 10 במרץ 2016 at 17:06 - Reply

   יכול להיות שהמצלמת סלפי שלך על מצב פלאש? תנסה ללחוץ על הפלאש כשאתה במצלמת סלפי ותראה אם זה מסדר את הבעיה.

 194. Noam 28 בדצמבר 2015 at 0:05 - Reply

  במכשיר LG G4, המיקרופון לא עובד באפליקציות כמו whatsapp, סקייפ, שאזאם ועוד. דווקא בשיחות רגילות אין בעיות. לפעמים ראיתי שהוא כותב שלא ניתן להקליט כאשר אפליקציה אחרת משתמשת באודיו אבל כל האפליקציות סגורות.
  אני רואה כמה הודעות על התקלה הזאת בפורום אבל האם מישהו מצא פתרון?

  • תיקנתי 28 בדצמבר 2015 at 0:25 - Reply

   אולי תנסה להכנס ולנקות את המטמון של האפליקציה של הטלפון…
   אם זה לא עוזר נסה להכנס להגדרות ולאתחל את הגדרות ברירות המחדל שלך( הגדרות -> עוד -> מנהל יישומים -> לחץ על לחצן האפשרויות ונקה את העדפות ברירת המחדל של אפליקציות…)

   אם שני אלה לא עובדים… נסה לבצע איפוס למכשיר לאחר גיבוי…

   שתף אותנו בתגובה אם זה עובד וגם אם לא(במיוחד אם לא).

 195. אבי 27 בדצמבר 2015 at 18:18 - Reply

  ש לי במכשיר הlg4 שלי בעיה עם המיקרופון..אני מדבר בשיחות רגיל הכל פועל כרגיל אבל במקרה ואני מנסה להקליט,לשלוח הודעה קולית בוואטאספ למשל או לצלם סרטון וידיאו עולה לי בועה כזאת קטנה,"אין באפשרותך להקליט כאשר אפליקציה אחרת משתמשת באודיו".. בדקתי שוב ושוב וסגרתי את כל האפליקציות מחקתי דברים וזה עדיין מעלה לי את הבועה הזאת ולא נותן לי להקליט כלום..מישהו יודע באיזה בעיה מדובר?

  • תיקנתי 28 בדצמבר 2015 at 0:24 - Reply

   אולי תנסה להכנס ולנקות את המטמון של האפליקציה של הטלפון…
   אם זה לא עוזר נסה להכנס להגדרות ולאתחל את הגדרות ברירות המחדל שלך( הגדרות -> עוד -> מנהל יישומים -> לחץ על לחצן האפשרויות ונקה את העדפות ברירת המחדל של אפליקציות…)

   אם שני אלה לא עובדים… נסה לבצע איפוס למכשיר לאחר גיבוי…

   שתף אותנו בתגובה אם זה עובד וגם אם לא(במיוחד אם לא).

 196. yona 27 בדצמבר 2015 at 16:38 - Reply

  היי,
  קיבלתי את ה LG G4 לפני כמה ימים – בכל כניסה ל"גלריה" הוא זורק אותי תוך כמה שניות החוצה למסך הראשי,
  לא הצלחתי לפתור את הבעייה , אשמח אם יש לכם פתרון
  תודה רבה

  • תיקנתי 27 בדצמבר 2015 at 18:42 - Reply

   אם אפשר נסה להסיר ולהתקין מחדש את הגלריה הזאת… אם אי אפשר תוריד אפליקציית גלריה אחרת…

 197. טל אדריאן 26 בדצמבר 2015 at 17:17 - Reply

  יש לי במכשיר הlg4 שלי בעיה עם המיקרופון..אני מדבר בשיחות רגיל הכל פועל כרגיל אבל במקרה ואני מנסה להקליט,לשלוח הודעה קולית בוואטאספ למשל או לצלם סרטון וידיאו עולה לי בועה כזאת קטנה,"אין באפשרותך להקליט כאשר אפליקציה אחרת משתמשת באודיו".. בדקתי שוב ושוב וסגרתי את כל האפליקציות מחקתי דברים וזה עדיין מעלה לי את הבועה הזאת ולא נותן לי להקליט כלום..מישהו יודע באיזה בעיה מדובר?

  • תיקנתי 28 בדצמבר 2015 at 0:26 - Reply

   תראה מה הגבתי ל2 חברה מעליך…

 198. ronit 26 בדצמבר 2015 at 12:00 - Reply

  שלום:) יש לי את מכשיר הlg g4 בתחילה שקניתי אותו היה לי במצלמה מצב ידני ועכשיו הוא פתאום כבר לא מופיע יש רק מצב פשוט ובסיסי.
  אשמח לעזרתכם
  תודה

  • תיקנתי 28 בדצמבר 2015 at 0:34 - Reply

   תראה את הסרטון יוטיוב על איך להעביר את המצלמה למצב ידני:
   מצלמה במצב ידני
   אל תראה הכל רק את החל מדקה 2:04 שם הוא מעביר בין מצבים… ישנם 2 מצבים אוטומטים ומצב ידני אחד…

   אם חסר לך את המצב הידני בלחצן האפשרויות נסה לאתחל את העדפות אפליקציות ברירת המחדל בהגדרות. זה אמור לסדר את זה ( הגדרות -> עוד -> מנהל יישומים -> לחץ על לחצן האפשרויות ונקה את העדפות ברירת המחדל של אפליקציות…)

   אם עדיין לא עובד שתף אותנו ננסה משהו אחר…

 199. שגיא 24 בדצמבר 2015 at 12:56 - Reply

  הי,
  הLG G4 שלי תקוע על מצב של reset ולא יוצא ממנו כבר שעתיים..
  הוא עושה ריסט לעצמו עוד לפני שהוא נדלק.. הוא רק על המשך הראשוני שכתוב LG ואחרי כמה שניות המסך נכבה ושוב זה קורה.
  מקווה שתמצאו פתרון ותודה מראש 🙂

  • תיקנתי 26 בדצמבר 2015 at 21:41 - Reply

   נסה לבצע איפוס לפי ההוראות במאמר הנ"ל.

 200. lior cohen 23 בדצמבר 2015 at 22:24 - Reply

  תצוגה קטנה ב waze
  תצוגה קטנה בוויז

  • תיקנתי 24 בדצמבר 2015 at 8:44 - Reply

   שלום ליאור.
   לא נראה כאילו יש לך תצוגה קטנה. את פשוט ללא קליטה של גי פי אס.
   אם חיישן הGPS שלך כבוי, עליך לאפשר גישה של הוויז לחיישן הגיפיאס.
   יש להחליק מטה את סרגל המשימות ושם יש אפשרות להדליק את חיישן הגי פי אס. לאחר שהוויז יזהה בדיוק איפה אתה נמצא תוכל להגדיל ולהקטין באמצעות "צביטה"או פעולה נגדית עם האמצעות על המסך.

 201. מורן 22 בדצמבר 2015 at 18:26 - Reply

  שלום
  קניתי את המכשיר לפני שבועיים ואין צלצול התראה בהודעות בטלפון איך מגדירים זאת

  • תיקנתי 24 בדצמבר 2015 at 8:46 - Reply

   שלום מורן.
   תגבירי עם לחצן הווליום למעלה. ואז כשיופיע עך המסך רמת הווליום יש ללחוץ על גלגל השיניים שלידו ושם יש רמות ווליום של מלילי התראות תוודאי שגם שם הווליום גבוה.

 202. קורין 22 בדצמבר 2015 at 18:17 - Reply

  יש לי מכשיר LG g4 שנקנה ביולי האחרון.
  המכשיר הפסיק לעבוד. המסך נדלק ונשאר על תצוגת lg עם רקע שחור.
  שמתי את המכשיר בתיקון במקום שבו קניתי ושם נאמר לי לאחר בדיקה כי הלך רכיב cpu ועליו אין אחריות ואני צריכה לשם 600 שח.
  מישהו שמע על זה? ממה נגרמת תקלה כזו? איך זה שאין אחריות יצרן

  • תיקנתי 22 בדצמבר 2015 at 22:44 - Reply

   שלום קורין,
   נשמע כאילו צריך לשלוח לחנות שבא קנית את המכשיר את "יצאת צדיק" אחריות יצרן נועדה להגן על הצרכן בדיוק מתקלות כאלו!!! הדבר היחיד שאחריות יצרן לא מכסה זה נזק פיזי שנעשה על ידיך(דברים כמו מסך שבור או נזק שנגרם כתוצאה ממגע של מים). CPU (המעבד הראשי של המכשיר) זהו רכיב שהיצרן יצר… אם הוא תקול הרי זה אשמתו של היצרן ולא אשמתך… ועלייך לקבל מכשיר מחודש מהם במסגרת אחריות!
   אולי בעצם יותר שווה להם לנצל לך את האחריות שמגיע לך בחינם בתמורה ל600 שקלים…

   אולי תפני ליבואן הרשמי בארץ של LG לשמוע מה דעתו על התנהלות החנות שלה הוא מוכר מכשירי LG G4.
   אחריות יבואן רשמי

  • שגיא 24 בדצמבר 2015 at 12:58 - Reply

   גם לי יש את אותה הבעיה בדיוק ואני מאמין שרונלייט (היבואן הרשמי של LG בישראל) גם יגידו שלא לא באחריות ויקחו על זה כסף..

   • תיקנתי 25 בדצמבר 2015 at 22:26 - Reply

    שלום שגיא,
    מזה אומר אתה מאמין? ניסית לפנות ליבואן/יצרן ואמרו לך שאין אחריות?
    אני קראתי ברפרוף את "הוראות ההפעלה" של המכשיר שניתן להוריד כאן
    לא מצויין שם שום דבר שמסיר אחריות יצרן על בעיות במעבד.
    ציטוט מהאתר של LG:

    ראה מידע מפורט על מדיניות אחריות בהוראות ההפעלה

    "לתבוע אחריות, אתה יכול להגיש בקשה מקוונת עבור שירות או להתקשר אלינו ב 1-700-50-60-54. אנא הכן את המספר הסידורי של המוצר שלך והוכחת רכישה. ייתכן שנצטרך אותם כדי לתת לך את המידע המדויק ביותר"

    אולי מומלץ לקבל את הסרת האחריות שלהם בכתב ולגשת עם זה לתקשורת/לשופט יש לנו כאן כבר 2 אנשים שנפגעו מאותה תקלה של היצרן. ולפי מה שאני מבין מהתגובות שלכם היצרן מייצר מכשירים עם מעבדים פגומים ולא מגבה את הבטחתו לאחריות.
    אני אישית חושב שהתקשורת אוהבת סיפורים כאלו ושווה לנסות…
    אם תרצו, אוכל לקשר ביניכם באמצעות המייל שתוכלו אולי לעשות משהו בנידון, אני מאמין ששילמתם כסף טוב עבור המכשיר הפגום שקיבלתם חבל שילך לפח.

    אני מכיר סיפור דומה עם חברת סמסונג. בדגם גלקסי S3 שלהם היה בעיית תוכנה שגרמה לרכיב הפלאש להנזק.
    בעקבות זאת מכשירים היו פשוט מתים בפתאומיות ללא הודעה מוקדמת,
    מכשירים שהיו מסגרת אחריות קיבלו מכשיר מחודש תקין עם עדכון גרסא שלא עושה את אותה התקלה.
    אני לא יודע מה גורם למעבד למות ככב פתאום אבל למה שLG לא יעשו אותו דבר?

    שוב כל מה שאני כותב זה דעה אישית שלי בתור טכנאי ששומע סיפורים ומנסה לעזור כשאפשר, לא מחייב אותכם לעשות שום דבר. יכול להיות שכל מה שאני כותב(ממליץ) בכלל טעות…
    אני אישית הייתי פועל לפי המלצתי.
    המעשים שלכם באחריותכם בלבד.

 203. Roni 21 בדצמבר 2015 at 20:51 - Reply

  אחלה אתר. מאוד עוזר.
  שאלתי לגבי תופעה של מכשיר LG g4חדש מיולי 2015, שמושבת כבר חודש. כי יום אחד בבוקר שישי, המכשיר התחיל לבצע restarts בעצמו ולא הצלחתי לעורר אותו. יש הצעות.
  תודה מראש.
  רוני.

  • תיקנתי 22 בדצמבר 2015 at 15:38 - Reply

   שלום רוני, שמחים לעזור.
   אולי תנסה לבצע איפוס למכשיר שלך, זה פותר את הבעיה ברוב המקרים.

 204. שמחוש 20 בדצמבר 2015 at 19:25 - Reply

  שלום רב
  רכשתי את הlg g4 שלי לפני כמה ימים .
  איו לי את הבעיות המוצגות כאו אבל יש תוםעה מעצבנת בטירוףף הוא מציע לי כל הזמן התקנות של אפליקציות מסוימיות אם זה אנטיווירוס או ד"ר לסוללה ,הורדתי את חלקן אבל זה עדיין מציג פופאפים להורדת אפליקציות אני מאוד רוצה להיפתר מזה , זה הורס את כל חווית השימוש .
  בנוסף יש לי את הגירסא האחרונה 5.1 וקיימות אפליקציות שאני לא יכולה להוריד מכיווון שהגירסא כיביכול לא תומכת

  אודה לעזרתך ב2 המקרים
  תודה מראש 🙂

  • תיקנתי 21 בדצמבר 2015 at 9:50 - Reply

   שלום שמחוש,
   מה שאת מתארת לא נשמע טוב, אם ההודעות קופצות בזמן שאת משתמשת באיזשהי אפליקציה אז הייתי מנחש שזה סתם פרסומת מעצבנת.
   אבל אם זה קורה סתם ככה גם כשאת ב"שולחן העבודה" של המכשיר, מומלץ לבצע איפוס למכשיר ללא גיבוי אפליקציות.
   בין אם בחרת לאפס או לא, מומלץ להוריד אפליקציה בשם avast, זה אנטיוירוס שלאחר התקנתו בודק את כל האפליקציות שמותקנות לך במכשיר ומודיע אם יש צורך בסילוק אחד מהם.
   אבסט מבצע בדיקת תקינות על כל אפליקציה שאת מורידה ומוודה שאין בא וירוסים, גם מוודא שאת מוגנת במקרים רבים.(לי אישית יש אותו גם במחשב בבית)
   לא מומלץ להוריד אפליקציות מפרסומות קופצות בכלל, ואם יש הודעה שקופצת נסי להבין מי הקפיץ אותה, אם זה קופץ בזמן שאת בתוך אפליקציה כלשהיא כנראה שזה פרסומת ולא מומלץ ללחוץ עליה.

   בנוגע לגרסא שלך 5.1 זה גרסא מאוד חדשה… ולא מכיר אפליקציה שתגיד לך שאת בגרסא שלא תומכת אלה אם כן האפליקציה מאוד ישנה ולא מעודכנת, אז היא זאת שלא תומכת בגרסא החדשה שלך.

 205. yosi 20 בדצמבר 2015 at 9:43 - Reply

  שלום
  יש לי בעיה בהוצאת שיחות במכשיר.
  לוקח בערך חצי דקה מרגע לחיצת ההתקשרות ועד שהקו מתחבר.
  כנל כשמחפשים איש קשר או שבודקים שיחה שלא נענתה.
  מישהו נתקל?

  • תיקנתי 21 בדצמבר 2015 at 9:34 - Reply

   שלום יוסי,
   נשמע כאילו יש תקלה. זה לא אמור לעבוד כך.
   נסה לבצע איפוס למכשיר לאחר ביצוע גיבוי כמובן.
   מומלץ לגבות את כל מה שחשוב לפני איפוס.
   לוודא שאנשי הקשר מסונכרנים עם חשבון הגוגל שלך,
   לגבות הודעות SMS אם יש צורך בכך, גם שיחות בוואטסאפ אם זה חשוב.
   גיבוי אפליקציות לא כל כך מומלץ אבל גם אפשרי.
   כל מה שחשוב תגבה…
   אם שום דבר לא חשוב, פשוט בצע איפוס ובדוק שהתקלה הסתדרה.

 206. דנה 20 בדצמבר 2015 at 0:32 - Reply

  שלום , קראתי עכשיו את כל מה שעזרתם לאנשים ויש לי שאלה!
  קניתי את המכשיר לפני כ4 ימים והמכשיר נכבה ונדלק מעצמו סתם פתאום לבד בלי התראה מןקדמת או לחיצה על כפתור מסויים ..
  רציתי לדעת אם רפשכ לפתור את הבעיה הזאת דרך איפוס הפאלפון, או שאני צריכה לפנות לפנות לייצרן..( יש ביטוח יצרן ) חייבת עזרה !

  • תיקנתי 20 בדצמבר 2015 at 8:45 - Reply

   אז מוזמנת לנסות לאפס את המכשיר באמצעות המדריך הנ"ל באחריותך…

 207. לוי 18 בדצמבר 2015 at 14:44 - Reply

  לפני יומיים המצלמה והפנס הפסיקו לעבוד…
  או שזה נפתח ולא רואים כלום וזה נתקע
  או שנפתח חלון שכותב שגיאה בהפעלת מצלמה

  • תיקנתי 20 בדצמבר 2015 at 8:42 - Reply

   שלום לוי…
   מומלץ לבצע גיבוי ולאחר מכן איפוס כדי לשלול את האפשרות שהבעיה נובעת מבאג (בעיית תוכנה) ואם זה לא עוזר. כנראה שצריך להחליף מצלמה, אם זה גם לא עוזר כנראה שיש בעיה על הלוח ויש לשלוח למעבדה מתמחה.

   אם יש אחריות, מומלץ לנצל אותה לאחר שביצוע איפוס לא עזר…

 208. oriya 17 בדצמבר 2015 at 16:34 - Reply

  היי,מסך המכשיר שלי ביום בהיר אחד וללא הכנה מוקדמת נהיה שחור ללא יכולת תגובה. אני יכולה לענות לשיחות מהכפתור האחורי, ושומעת הודעות וואטסאפ וכו', נוריות החיווי של המכשיר תקינות אך המסך שחור ולא מגיב. מה יכולה להיות הבעיה? במעבדה בה קניתי את הפלאפון, סירבו לתקן וטענו שיש קורוזיה במכשיר. האם זה יכול להיות קורוזיה (אף על פי שהוא לא נפל לי למים ולא בא במגע עם מים)?

  • תיקנתי 20 בדצמבר 2015 at 8:25 - Reply

   שלום אוריה
   קורוזיה יכולה להווצר מלחות ולא רק ממגע ישיר עם מים. האפשרות שלמכשיר יש נזק כזה אפשרי. גם אם הוא לא בהכרח שחה באמבטיה. אם את לא מאמינה לאותה מעבדה, גשי למעבדה נוספת וקבלי עוד חוות דעת.

 209. YORAM 16 בדצמבר 2015 at 13:42 - Reply

  1. המכשיר מתחמם . בדקתי זה מגיע מהסוללה .
  2. מדוע הצבעים חלשים מסמסונג
  3. הסוללה נגמרת מהר לעומת דגם 3 LG

  תודה

  • תיקנתי 20 בדצמבר 2015 at 8:14 - Reply

   שלום ירום

   1. תחליף סוללה
   2. אל תשווה לסמסונג תשווה לאל גי גי 4 אחר.. אל גי וסמסונג לא בהכרך משתמשים באותו ייצרן מסכים…
   3.אולי בגלל שיש לך בעיה בסוללה שמתחממת הוא נגמר מהר יותר. בכל מקרה,
   בהגדרות ישנה אפשרות לבדוק על מה מתבזבז רוב הסוללה. כנס לשם ותראה אם יש משהו שאתה לא משתמש בו והוא גוזל לך מהסוללה ותמחק או תפסיק את השימוש שלו.

 210. עמית שמיר 15 בדצמבר 2015 at 14:32 - Reply

  הlg g4 שלי נכבה וכשאני מדליק אותו מופיע המסך הדלקה של lg ואז אחרי כמה שניות מופיע מסך שחור והוא לא מגיב רק עם מוציאים את הבטריה ומחזירים ואז עוד פעם שאתה מדליק יש עוד פעם את המסך הדלקה ועוד פעם הוא לא מגיב.
  הוא כבוי כבר יומיים ולא נדלק.
  ניסיתי לפרמט אותו, הגעתי למסך הפירמוט ואז שלחצתי yes הוא נתקע על זה ואז נכבה ולא מגיב.
  מה לעשות? תודה.

  • תיקנתי 16 בדצמבר 2015 at 0:16 - Reply

   שלום עמית.
   לפי התאור שלך במידה וכבר ביצעת פירמוט למכשיר והוא עדיין נתקע…
   בשביל לפסול את האפשרות שזה בעיית חומרה הייתי פועל לפי המדריך הזה:http://forum.xda-developers.com/g4/general/guide-lg-g4-stock-firmware-to-stock-kdz-t3107848
   זה קצת מסובך ואם אתה לא יודע מה אתה עושה אז אל תעשה, קל להכניס את המכשיר למצב לבנה במצבים כאלה.
   אני ממליץ שתגש למעבדה…

  • תיקנתי 16 בדצמבר 2015 at 8:18 - Reply

   אני יודע שרוב ה LG G4 שנמכרים בארץ הם H815L ויש שמועות שקיימת בעית SDS שגורם למוות פתאומי… אולי כדאי לך לנצל את האחריות של המכשיר אם עדיין יש לך ולקבל מחודש במקומו…

   • עמית שמיר 16 בדצמבר 2015 at 10:29 - Reply

    לא ביצעתי פירמוט . ניסיתי לבצע.
    אבל כשלחצתי על הכפתור של היס במסך שמאשרים לעשות פירמוט זה נתקע כמה שניות ואז נכבה

    • תיקנתי 16 בדצמבר 2015 at 10:33 - Reply

     אז תנסה להתקין את הרום מחדש דרך המחשב… יש סיכוי טוב שזה יסדר את הבעיה. יש מדריכים באינטרנט. אולי בעתיד אני יכתוב מדריך מפורט.

     • עמית שמיר 16 בדצמבר 2015 at 10:37

      הוא היה כבר בתיקון לפני שבוע כי הייתה בעיה של לופ במסך האתחול. לדעתי הבעיה שהייתה ושיש לי עכשיו זה בגלל העדכון החדש אבל אני לא יודע איך לסדר את זה הוא לא נדלק

 211. אנה 12 בדצמבר 2015 at 12:34 - Reply

  שלום רב,
  החליפו לי מסך של lg g4 במעבדה פרטית, הכל תקין פרט למצלמה ,מתקבלת הודעה "מצלמה הופסק" כשמנסה לצלם רגיל.כאשר מנסה לצלם בווטס אפ זה מאפשר רק מצב סלפי בלבד,עשיתי איפוס מלא והענין הסתדר למשך 3 ימים ואז שוב אותו סיפור.עשיתי שוב איפוס אך הפעם לא עזר.
  התקשרתי למעבדה שבה החליפו מסך ושם נאמר לי שכנראה יש צורך בהחלפת מצלמה.
  נשמע לי מוזר!!!
  מה דעתך?
  תודה רבה!

  • תיקנתי 12 בדצמבר 2015 at 20:10 - Reply

   אין קשר בין החלפת מסך למצלמה של המכשיר.
   אתה יכול לראות בעצמך את האינטרקציה שבא מגיע הטכנאי עם המצלמה שלך בוידאו הנ"ל (החל מדקה 1:40)
   https://www.youtube.com/watch?v=iS02J12I1MU
   כל מה שעושים זה מנתקים את המצלמה מהלוח ומבדרך כלל מעבירים אותה למסגרת החדשה שמגיע עם המסך החדש…
   זה לא קל לעשות נזק למצלמה ולדעתי הסיכוי שכן בוצע נזק בעקבות החלפת מסך שואף לאפס.
   אני לא חושב שזה הוגן להאשים את המעבדה.

   אני אישית ממליץ לך להזמין מצלמה חדשה באיביי או באליאקספרס ולהחליף בעצמך…
   אם בא לך לעזור נשמח למכור לך ערכה מקצועית שתעזור לך לבצע את התיקון בעצמך.

   כמובן שכל מה שכתבתי לך זה בגדר המלצה ודעתי האישית.
   אני לא יכול לדעת את התשובה לשאלה שלך וגם לא יכול לקחת אחריות על נזק שיגרם למכשיר שלך אם תחליך מצלמה בעצמך אבל לדעתי אתה יכול לראות בוידאו ביוטיוב שזה תיקון קל.

  • תיקנתי 12 בדצמבר 2015 at 20:16 - Reply

   דרך אגב יכול גם להיות שהמצלמה תקינה וזה בכל זאת בעיית תוכנה למרות שלפי ההסבר שלך הסבירות נמוכה…

 212. דיויד 10 בדצמבר 2015 at 21:36 - Reply

  שלום יש לי מכשיר LG G4 הוא נתקע לי ועשה לעצמו הפעלה מחדש ולא נדלק עכשיו
  מה עושים?

  • תיקנתי 12 בדצמבר 2015 at 20:14 - Reply

   שלום דיויד
   אתה מוזמן לנסות לבצע איפוס כמו שמצויין במאמר הנ"ל.
   אם זה עדיין לא עובד…
   גש למעבדה…

 213. יוני 8 בדצמבר 2015 at 22:49 - Reply

  יש לי את המכשיר מזה כ-4 חודשים. קניתי את הערכה של היבואן הרשמי, מהתחלה הסוללות מספיקות לי לכ-4-7 שעות בלבד… כלומר בצהריים כבר חייב להטעין אותו וכך כל הזמן. אני משתמש בשיחות ומסנג'רים למינהם, לא מדובר על משחקים או שימושים כבדים אחרים… אנא עזרתכם, איך אפשר לבדוק שהמכשיר והסוללות הינם תקינים? אנשים מסביב טוענים שהמכשיר מחזיק יום וחצי בשימוש מתמיד, אני בינתיים לא חולם על זה…

  • תיקנתי 8 בדצמבר 2015 at 23:10 - Reply

   תנסה לבדוק בהגדרות מי מבזבז לך הכי הרבה מהסוללה במשך היום… אולי הגי פי אס דלוק כל הזמן ברקע או הבלוטוט…
   בדרך כלל מה שמבזבז הכי הרבה סוללה זה המסך… תבדוק אצלך בהגדרות מה מבזבז הכי הרבה סוללה… אם זה אפליקציה שאתה לא משתמש בא… תמחק אותה או תדאג שלא תעבוד ברקע…

   בשביל לבדוק את הסוללות שלך הייתי ממליץ שתבקש טובה מחבר שאומר לך שהסוללה מחזיקה יום וחצי… תבקש ממנו להחליף איתו סוללה רק ליומיים… תראה אם יש הבדל… אם יש הבדל אז כנראה שהסוללה בעייתית… אם אין… אז כנראה משהו לא מפסיק לרוץ לך ברקע גם שאין שימוש במכשיר… תמצא אותו ותחסל אותו 🙂

   בהצלחה…

   • amnon 3 בפברואר 2016 at 11:03 - Reply

    גם לי יש בעיית סוללה וזה לא הסוללה ולא אפליקציה ברקע
    סחבתי כמה חודשים עכשו נשברתי ונתתי לתיקון באחריות ב VMOBILE בריבל
    מקווה שיתקנו זה נראה בעיית חומרה קלסית לא GPS לא בלוטוס ולא נעליים
    הבעייה ש LG לא לוקחת אחריות
    הטלפון הבא לא LG

 214. יבגניה 7 בדצמבר 2015 at 11:50 - Reply

  שלום,
  בעלי קמה מכשיר lg g4 בארצות הברית. זה מכשיר של Verizon אם זה משנה.
  משום מה אין לי ערכות נושא. זאת אומרת אין לי את הרובריקה הזו בכלל. הסתכלתי במכשירי lg g4 אחרים ואצל כולם יש ערכות נושא שאפשר לשנות את מראה האייקונים וכדומה, אצלי זה פשוט חסר.
  יכול להיות שזה קשור לעובדת הטלפון של Verizon ?
  יש דרך לפתור את זה ?

  • תיקנתי 8 בדצמבר 2015 at 23:04 - Reply

   ורייזן היא החברת סלולר הטובה ביותר באמריקה… הם חיים בסרט ודורשים מהייצרנים להוציא דגם מיוחד עבור ווריזן… והם מוכרים רק את המכשירים שיוצרו במיוחד בשבילם… המכשירים שלהם פיזית שוניתם, בחומרה ובתוכנה עם כל מיני הבדלים קטנים ומעצבנים…
   תנסי אולי להוריד מהחנות ערכות נושא…
   ממליץ על nova launcher

   בגדול אני ממליץ להתרחק ממכשירי ווריזן…

 215. אא 28 בנובמבר 2015 at 13:13 - Reply

  מכשיר נכבה, נדלק ותקוע על המסך security eror.
  לא עוזר איפס ולא עוזר לחבר למחשב..רעיונות?

 216. אנה 20 בנובמבר 2015 at 12:59 - Reply

  היי,
  יש לי את אותה התקלה.
  הטלפון נכבה, לא התקנתי עליו שום אפליקציה חדשה.
  הוא נכבה וכשאני נסה להדליק אותו הוא מציג את המסך של LG ולא נדלק
  רק כשהוא מחובר למטען הוא פועל – גם אז נכבה מידיי פעם.
  חשוב לציין שהסוללה טעונה במלואה, כשנכבה ואני מצליחה להדליק אותו לפעמים יורד ל4% ואז שוב נכבה ונדלק ועולה ל90%.
  מה יכולה להיות הבעיה?

  • תיקנתי 20 בנובמבר 2015 at 13:21 - Reply

   היי אנה,
   אני במקומך הייתי מנסה לבצע איפוס למכשיר ולפסול בעיה של תוכנה… אולי הבעיה נגרמת בעקבות באג.
   אם אחרי איפוס הLG G4 נמצא באותו מצב ועדיין עושה בעיות כנראה שיש בעיה בחומרה.
   כדי לפסול את הבעיה של סוללה בעייתי צריך למצוא סוללה שיודעים בוודאות שהיא בסדר… אולי ממישהו שאת מכירה שיש לו מכשיר כמו שלך… אם אין אז קונים סוללה ובודקים אם הבעיה הסתדרה…
   אם עדיין המכשיר עושה בעיות זה נשמע כמו בעיה על הלוח ויש לפנות למעבדה מתמחה שתבדוק מה הבעיה של המכשיר…
   אם את המסגרת אחריות גשי לחנות בא קנית את המכשיר ותבקשי לממש את האחריות המגיע לך.

 217. אבי 18 בנובמבר 2015 at 14:46 - Reply

  המכיר lg g4 בעיה שהמסך לא מגיב ונתקע כיביתי לגמרי וחזר למצב בטוח נמחקו כל ההתקנות שלי. מה ניתן לעשות לחסור למצב קודם?
  תודה

  • תיקנתי 20 בנובמבר 2015 at 13:26 - Reply

   כדי לחזור למצב בטוח מבצעים כיבוי והדלקה והמכשיר אמור להדלק במצב רגיל.
   אם המכשיר חוזר למצב בטוח אתה יכול לנסות לכבות ואז להדליק כאשר גם לחצן הדלקה וגם לחצן ווליום למעלה לחוצים… אם לא עובד תנסה שוב רק עם הווליום למטה ואם עדיין לא עובד… איפוס המכשיר צריך להחזיר אותך למצב רגיל…

 218. אבי 16 בנובמבר 2015 at 18:39 - Reply

  האם יכולה להיות בעיה בטאצ שמגיב באופן חלקי עקב נפילה של המכשיר ?

  • תיקנתי 20 בנובמבר 2015 at 13:28 - Reply

   בהחלט כן. בדגש על יכול להיות

 219. ליאור 10 בנובמבר 2015 at 23:18 - Reply

  הי

  נתקלתי באותה התקלה של גרמה פקאדו
  באמצע שיחה(ללא שום התקנת תוכנה מיוחדת או פעולה חריגה) המכשיר כבה.
  מאז הוא מבצע כיבוי והדלקה חוזרים ונישנים כאשר מופיע הלוגו בלבד ושוב כבה ונדלק.
  לא ניתן להגיע למצב בטוח לאחר ביצוע הפעולות והשלבים.
  במצב איפוס ולאחר בחירת איפוס, שוב, המכשיר כבה ונדלק מעצמו ומופיע הלוגו בלבד.

  אשמח לעזרה!
  תודה מראש
  ליאור

 220. אורי 9 בנובמבר 2015 at 20:39 - Reply

  שלום,
  המכשיר תקוע על מסך הפתיחה (עם הלוגו של LG) למשך עשרים שניות, ואז המסך נכבה ושוב נדלק הלוגו וחוזר חלילה. אני לא מצליח להוציא את המכשיר מהמצב הזה – גם לא דרך איפוס המכשיר שהצעתם. ביצעתי את האיפוס, והמצב נשאר כפי שהיה. יש רעיונות או הצעות מה אפשר לעשות?
  תודה!

  • תיקנתי 12 בנובמבר 2015 at 15:21 - Reply

   היי אורי,
   ניסית לנקות את הcache? לפעמים מומלץ לנקות את המטמון לפני איפוס…
   ניסית להכניס את הטלפון למצב בטוח? אולי זה יעבוד…
   חפש בגוגל "unbrick LG G4"
   עדיין לא הסתדרת?
   תבדוק אם המכשיר עדיין במסגרת אחריות יצרן, אולי תוכל לקבל עזרה ממי שנתן לך אחריות…
   אם כל זה לא עזר… אולי זה בעיית חומרה… גש למעבדה לאיבחון…

 221. האני 5 בנובמבר 2015 at 11:46 - Reply

  שלום
  קניתי מכשיר LG G4 לפני פחות משבועיים , שמתי לב שיש רעש קל באוזניה בזמן דיבור במיוחד עם עוצמת קול במקסימום או דרגה אחת פחות , שלחתי את המכשיר לבדיקה אצל היבואן במסגרת 14 יום מהקניה , הודיעו לי שמכישר תקין והחזירו אותו בחזרה בדקתי אצל אנשים שיש להם LG G4 חייגתי ודיברתי מהפלאפון שלהם אך לא היה הרעש שהיה לי !! מה יכולה להיות התקלה ?? ומה אני צריך לעושת להחזיר את המכשיר שוב ליבואן ובכלל עוד לא נהניתי שבוע מהמכשיר!!!

  • תיקנתי 6 בנובמבר 2015 at 7:07 - Reply

   אם המכשיר נקנה בעסקה טלפונית או באינטרנט יש לך 14 יום לבצע ביטול עסקה… אם קנית את המכשיר מחנות שנותנת אחריות… אתה יכול לחזור שוב ושוב עד שיחליפו לך אוזניה, אולי התקלה קטנה מידי בשביל שיקראו לה תקלה… והטכנאי אולי לא שם לב… תמשיך לחזור אליהם עד שיטפלו בבעיה. אם קנית מכשיר באחריות מגיע לך מכשיר תקין.

 222. lior cohen 27 באוקטובר 2015 at 20:27 - Reply

  יש לי מכשיר חדש והסרגל העליון (וילון הההתראות) מאוד קטן, ראיתי אצל חברים שזה גדול יותר לא מצאתי מקום להגדיר זאת.
  בנוסף תצוגת המפה ב waze מאוד קטנה ולא ניתן להגדיל… ניסיתי הסרה ובתקנה ואותו דבר..

  • תיקנתי 27 באוקטובר 2015 at 20:54 - Reply

   היי ליאור, יכול להיות שהבחור שראית את זה אצלו הוריד ערכת נושא שמחליפה את הסרגל\הוילון התראות או אולי הוא לא באותה גרסא שלך והוא במעודכנת יותר או ההפך, לא זכור לי שיש הגדרה שמשנה את גודל הסרגל העליון בLG G4…
   בנוגע למפה בוויז אתה יכול לעשות ZOOM לאן שבא לך אלה אם כן אני לא מבין בדיוק מה הבעיה… אולי תוסיף קישור לצילום מסך שנראה על מה מדובר?
   על מנת לצלם מסך בLG G4 יש ללחוץ על לחצן הכבוי יחד עם לחצן הווליום למטה(הנמכה) קובץ התמונה נשמר בגלריה תחת תצלומי מסך.

 223. גרמה פקאדו 26 באוקטובר 2015 at 7:40 - Reply

  שלום רב
  יש לי מכשיר טלפון LG G4 ופיתום נכבה לי ולא נדלק יותר אני מוצאי את הסוללה ומחזיר אותה שוב ומנעשה להדליק אותו רק מראה לי את הסימן ה LG
  על המסך ולא נדלק יותר ואני לא יודעה מה לעשות אשמח שתשתפו אותי בפיתרון

  תודה

  • תיקנתי 26 באוקטובר 2015 at 7:49 - Reply

   היי
   נסה להכניס את המכשיר למצב בטוח. במידה והצלחת נסה להזכר מה הדבר האחרון שהתקנת לפני שקרתה הבעיה… מחק אפליקציות אחרונות שהורדת.
   במידה ולא הצלחת להכנס למצב בטוח לא נשארו הרהה ברירות אלה לאפס את המכשיר.
   פעל לפי ההוראות במאמר כדי לנסות להכנס למצב בטוח או כדי לאפס.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

החנות הוירטואלית סגורה כעת סגור