קורוזיה באייפון

טיפול קורוזיה ורטיבות בסמארטפון

תיקנתי – טיפול קורוזיה ורטיבות בסמארטפון

כשהסמארטפון נופל לאסלה או לכוס מים זה ממש מבעס. הרטיבות יכולה לגרום למספר בעיות:
*קצר על הלוח
*רכיבים שרופים על הלוח
*נזק לסוללה של המכשיר
*נזק למסך
כמעת כל רכיב במכשיר יכול להתקלקל עקב נפילת המכשיר למים.
יש כמה דרכים לנסות למנוע נזק זה:

  • טיפול קורוזיה ורטיבות בסמארטפוןאם אפשר להוציא מהמכשיר את הסוללה אז כמובן מיד להוציא ואם אפשר לפרק עוד כמה חלקים זה עוד יותר טוב, כמה שיותר מפורק יותר טוב. מכניסים את הכל לשקית מלאה אורז וסוגרים את השקית כך שתהיה אטומה מאוויר ומומלץ להשאיר כך 24 שעות לתת לאורז לספוג את כל הלחות.
    במידה ומדובר באייפון כמובן שאין איך לפרק אותו אז פשוט נכניס אותו כמו שהוא לשקית ונמתין יום.
    אם המכשיר נדלק יום למחרת… מעולה! איזה כיף! יש אייפון שעובד לפחות חלקית או אולי בצורה מושלמת גם אם זה מכשיר גלקסי להציל אותו מטביעה נותן הרגשה מצויינת או איזה מכשיר שזה לא יהיה.
    אם לא עבד, ממשיכים לניסיון נוסף, הנסיון הזה עלול לגרום לנזק קל למסך והוא פחות מומלץ אבל עלול בכל זאת לגרום למכשיר לקום לתחייה.

 

 

  • אמבטיית אלכוהותקונים אלכוהול עם האחוז הכי גבוה שמוצאים (מומלץ 99.9% כוהל טהור) ממלאים כלי באלכוהול ונותנים לסמארטפון לנוח ב"אמבטיה" באלכוהול 2 דקות.  כן זה נשמע קצת הזוי צריך ״להרטיב״ מחדש את האייפון רק הפעם עם אלכוהול אבל כשאין ברירה אז אין ברירה… האלכוהול ממיס קורוזיה ועלול לסדר את הלוח של המכשיר אבל כשהמכשיר נדלק אם הוא נדלק בכלל תראו כל מיני סימנים על המסך שרואים שהיה רטוב, יכול להיות שתראו סימנים אלה גם מהמים ולא בהכרח מהאלכוהול. ( ניתן לראות בתמונה שעושים את זה על לוח חשוף ולא על מכשיר סגור ולכן האפקט יהיה הרבה פחות מועיל כשהלוח לא חשוף אבל שווה ניסיון)
    כמובן שלאחר 2 הדקות אנחנו חוזרים להכניס את המכשיר לאורז ליממה נוספת ומקווים שנקום בבוקר למכשיר תקני ועובד!

 

בכל מקרה אלה פתרונות לאנשים שלא רוצים להוציא כסף על ניקוי קורוזיה מקצועי במעבדה ומעדיפים לתקן את המכשיר בעצמם בתקווה שזה יעבוד כמובן.

מעבדת תיקנתי תשמח לתת לכם הצעת מחיר במידה ונפל לכם המכשיר למים.

Share this Post!

About the Author : תיקנתי

תיקנתי היא המעבדה האולטימטיבית לסמארטפון שלך! כל בעיה או תקלה נשמח לעמוד לשרותך, צור קשר עכשיו וקבל הצעת מחיר חינם!

0 Comment

החנות הוירטואלית סגורה כעת סגור